BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #855549 przez AniaP
Uff udalo sie. Ech z tymi suwaczkami. Ciagle mnie wyrzucalo z edycji profilu..

Vika- z przeziebieniem musi byc ciezko...

To moja pierwsza ciaza, i nie wiem jak Wy, ale ja juz jeszcze przed planowana miesiaczka czulam, ze cos sie zmienilo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855556 przez Anabelle
Ja też zawsze szybko mam przeczucie. Niestety to nie do końca jest dobre ;)
Wolałabym żyć w słodkiej nieświadomości, a jak bym poszła do ginekologa to już by było wiadomo co i jak :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855612 przez vika
Witam dziewczynki
zgadzam sie z Bella że pierwszy trymestr potrafi porządnie dac popalić...z Tośka co rusz bylam przeziębiona :ohmy: :ohmy: co dzień rano czulam sie jakbym zmartwychwstawała,nie budzilam się wypoczęta tylko padnięta :ohmy: :ohmy:
a dziś :unsure: :unsure: :unsure: głowa mi pęka...gardło chce wypalić...zatoki chcą mi glowę rozsadzić...masakra ....katar płynie mi prosto do gardło przez co mam cale podrażnione i czuję jakbym połknęła tuzin szpilek...już drugą godzine od pobudki nie moge dojśc do siebie :ohmy: dodatkowo jak myślę,że mam wyruszyć na polowanie leków do apteki gdzie na dworze leje i wiatr strasznie szleje to aż mnie ściska i płakac się chce :ohmy: :ohmy: :ohmy:
A co do wyczuwania ciąży ja tez mialam przeczucie przed terminem @ już na tydzień wcześniej zrobilam pierwszy test bo czułam,że to juz ciąża :lol: i wcale się nie myliłam ...choć uważam tak jak Bella gdybym się dowiedziała póżniej byla bym o kilka tyg nerw troszkę zdrowsza :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855694 przez Milka
Hej jestem z Styczniówek 2013 , a lutową mamusią mam na sprzedaż po córci ciuszki i nosidełko firmy cybex w dobrej cenie które można używac od 1 dni życia maluszka gdyby któras mama była chętna to proszę napisac prywatna wiadomość , jeśli pozwolicie wzuce linka do allegro ( tam mam tylko kilka ubranek i nosidło wystawione ) i link do gogle z
zdjęciami ciuszków oczywiście nie wszystkich . Jestem z Zawiercia ale często bywam w Katowicach gdyby któras mama czegos potrzebowała do skompletowania wyprawki mogę się umówic i podjechać ( napewno będę początkiem kwietnia ) Mogę również wysłąc poczta paczuszke.
mam również podgrzewacz do butelek firmy Avent jeszcze na gwarancji myśle ze w okolicach września będę mogła już go spokojnie sprzedać

allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=20499977

plus.google.com/104909633524112039967/posts/fGq8q1mhPWn

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855706 przez xpatiiix3
vika dzisiaj odpoczywam już hehe nici ze spacerku bo deszczowo u mnie :P więc daruje sobie chyba że chociaż do sklepu się przejdę później aby przewietrzyć się, teraz mam chwilkę wolnego rano posprzątałam trochę :) no i przyszedł brat Natan 6,5 hehe więc siedzi z Marcelkiem, a jest bardziej opiekuńczym wujkiem i lepiej umie się zająć niż ten co ma 10,5 Kacperek :P hehe

Bella mój ulubiony to drugi trymestr hahaha bo czuc ruchy brzucho jeszcze nie przeszkadza a juz pięknie się zaokrągla i można chodzić dumnie hehe ze swoją piłeczką :D a trzeci strasznie się ciągnie i chce się już bardzo zobaczyć dzieciątko chociaż te jest cudowny, bo ruchy są już tak intensywne i te odliczanie :) a pierwszy najbardziej nerwowy w sumie i te ble głowy mdłości i zmęczenie, no i wstawanie siusiu w nocy, chociaż w trzecim najgorsze w sumie to jest :P takie ot podsumowanie po krótce :) a z Twoją fasoolinką wszystko w porządku będzie zobaczysz trzymam mocno kciukasy za Was :kiss: :)

AniaP witamy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855707 przez ferritka
bry...

Ania witaj, ale ale nie wiem czy przeczytałaś nas od deski do deski ale u nas biletem wstepu jest zdjęcie testa :S :S :lol: :lol: no więc nie ociągaj się wrzucaj fote przepustkową B) B)

Vika, kurcze blaszka posłałam Ci dupka tylko ja cholerka nie wiem czy w poniedziałek to bedziesz miała :dry: :dry: bo pani na poczcie powiedziała że nie wie czy dzisiaj odbiór będzie :( :( :( cholerka, cholerka :( :(


a ja kolejna noc masakra, kolejny poranek d czapy i do tego ta pogoda.... eh niech mi te humorki przejdą bo się nic nie potrafie póki co cieszyć tylko jak kupa nieszczęścia tylko becze i eh szkoda gadać :( :(

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855713 przez Milka
Xpatiiiix - gratulacje wow to już lutówki tez zaciążają :D:D nie wiem czy mnie kojażysz wpadałam do Was raz na jakiś czas jestem z styczniówek ale rodziłam w walentynki :):) u nas tez juz styczniówek kilka w ciąży :): jeszcze raz gratuluje :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855716 przez vika
Pati pogoda wiedziala jak ma Cie zatrzymać heheee :lol: choć tyle dobrego :P
Feri trudno kiedy dojdzie to będzie...z calego serca Ci dziękuję i przepraszam,że w ten wstrętny dzień musialaś się wysilać na pocztę :kiss: :kiss: :kiss: i nie przejmuj sie nie Ty jedna miewasz to okropne wahanie nastroju ..... mnie co chwile ciśnie na placz....a to bo skubnie,szczypnie,zakłuje,zaboli i tak ciągle... łaj na dupsku nie umie usiedzieć a potem placze,że nie mam kiedy odpocząć :ohmy: Maz dzis do mnie ..."no to dzis nie wychodzimy z łóżka " i co :unsure: On śpi do tej pory a ja :unsure: od 7 do 10 wojowałam z małą przespala się 15 min i dalej z nia wojuje...
fakt biedny po nocce o 4 wrócił no i rano ja przebral i nakarmił ale póżniej zasnął kamiennym snem :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855730 przez xpatiiix3
Milka tak pamiętam Ciebie :) Mój mały tylko 5 dni młodszy od Twojej córy :) no ja pierwsza jestem :) hehe dziękuje :)

vika no pogoda zdecydowała :) więc już skoro się rozleniwiłam to i jutro w domu przesiedzę raczej :) bo w poniedziałek szkoła...

ferri z tymi humorkami to i ja mam... ;/ tyle, że ja to się wściekam o wszystko, wczoraj mnie palcem tycnął tatuśko między żebra i co.?? Myślałam, że wyjde z siebie bez słowa zawrócłam się do domu... No i jeszcze miałam tak, że mi się straaaaaaasznie sikać chciało to się obraziłam na Niego, bo nie miałam gdzie się wysikać... luuuuuuuuuudzie ja sama siebie nie rozumiem... :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855731 przez sylwia.v
Hej wszystkim :)
Z moich wyliczeń też wynika, że Moj Skarb na świat przyjdzie w listopadzie :laugh: widzę, że wy już się tu wszystkie dobrze znacie, ale mam nadzieję, że mnie do siebie przygarniecie :P
Może tym się jakoś wprosze :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855733 przez xpatiiix3
Witamy sylwia.v rozgość się :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #855735 przez sylwia.v
Słabiutkie ale są !!!
I jak cieszą! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855737 przez ferritka
Aaaaa Sylwia pewnie że Cię przyjmiemy rozgość sie tu wygodnie - pamiętaj o teście swoim dla nam ,no bilet musi być skasowany :lol: :lol:

takie tłumy, poprawiacie mi humor, poważnie. wciąz czekam tu na Anie i Martyne ze staraczek :lol: będzie nas jeszcze więcej :lol: :lol:

vika, bo Twój post jest pierwszy , weź go edytuj tam na początku i wpisz każdą z nas
nick- termin porodu potem w miarę jak bedziemy się rozrastać będziesz tsam dopisywać płeć i imie B) zawsze bedziemy na bieżąco ...zrobisz to ? czy mam zrobić i Ci na priv podeśle i edytujesz ???

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855741 przez xpatiiix3
ferri też o tym myślałam :) hehe

ja termin z om mam na 1 listopad jeszcze z usg nie wyznaczony :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #855757 przez ferritka
Pati nooo , bo wtedy wystarczyłoby wejśc na pierwszą strone i wszystko byłoby wiadomo..najbardziej się nam ta rozpiska przyda już pod koniec :lol:

myslałam o takiej rozpisce:


Mama termin porodu płeć imie
xpatiiix3 1.listopad 2014
ferritka 14.listopad 2014
Vika
Anabella
Ania P 17.listopad 2014
asiulaa05
villemo-16

kogo zapomniałam ?? Vika edytuj swój pierwszy post, jak laski tu napiszą terminy to bedziesz edytować i dopisywać, może tak być ??? :S :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl