BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856306 przez vika
HEHEEE MOJE DZIECIE ZDUBLOWAŁO MI POSTA :) Z POZDROWIENIAMI :P :P :P
cholera nie mogę sobie z tym poradzić :( :( :( Ufffffffffffff Brrrrrrrrrrrrrr bawie się i bawie :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856311 przez ferritka
hehe Vika, ja sobie otworzyłam w nowym okienku ten licznik z dzidzią, skopiowałam adres i ten wkleiłam i sie zrobił na niebiesko :lol: :lol: hahaha ze mnie taka hakerka jak Ty coś czuję :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856321 przez Anabelle
martyna_89 napisał:

Ale ja nie chce isc na wychowawczy tylko l4 z powodu ciazy

No to w czym problem ? ;)
Musisz mieć tylko lekarza, który wypisze Ci l4 na miesiąc i co miesiąc bedzie wystawiał nowe :)

pati ah, to poleniuchowałaś ;) oby pomogło. mi się marzy leniuchowanie. jestem taka jakby mnie coś przeżuło i wypluło. Najchętniej bym leżała, sikała, piła, spała, no i coś słodkiego by też się przydało ;D

meli - dużo szczęścia, niech przyjdzie gwiazdeczka pod choinkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856323 przez vika
Ferii bo u mnie to wyższa szkoła jazdy...hehheeee znaków miałam za dużo i jak jedno udalo mi się wkleić to drugie się kasowalo :angry: :angry: :angry: i tak się bawie jak nie suwaczek to adres witryny skracam i cuduje :ohmy:
ale w końcu się udało :ohmy: :ohmy: Uffffff heheee mam nadzieje,że już nic nie będe musiala dodać bo brak miejsca :huh: :lol:
a tak haker to ze mnie jak z koziej dupy trąbka ...METODA PRÓB I BŁĘDÓW POŁĄCZONA Z WYPOCINAMI :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856333 przez sylwia.v
Meli oby w tym miesiącu się udało :blink: Trzymamy wszystkie mocno kciuki!
U mnie dziś też prawie cały dzień lenistwa ( do 16 :laugh: ).
Miałam iść do szkoły ale jestem po ciężkim tygodniu i czułam, że potrzebuje chwili odpoczynku...Całe szczęście trochę lenistwa dobrze zrobiło :laugh:
Myślicie, że jednorazowe wykonanie bety ma sens??
Chodzi mi o kwestie sprawdzenia, czy jest wystarczająco wysoka do tygodnia ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856341 przez ferritka
Sylvia, ależ Cię ciągnie na tą betkę :lol: wydasz kase a Dr i tak powie Ci inny wiek ciąży :lol: :lol: jak robić to robić żeby sprawdzić czy przyrasta ..no bo skoro test jest pozytywny a wizytę masz tuż tuż to nie wiem czy to ma sens :S :S a jak wyjdzie Ci niższa niż sobie wyliczyłaś to będziesz się niepotrzebnie martwić :S :S
no ale jeśli bardzo chcesz :blink: :blink: :blink:

Vika, no i listopad to miesiąc Dżewczynek będzie coś tak nam tu wychodzi :lol: :lol:

EJ SYLVIA!! chcesz testować - testa na płeć sobie zrób jak my z Viką :lol: :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856342 przez meli1990
dzięki dziewczyny. tez mam nadzieje że się w końcu uda. ale może być albo koniec grudnia albo początek stycznia jakby w tym cyklu. ale ważne żeby wogóle się udało to bym była szczęśliwa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856343 przez sylwia.v
Ferritka jutro i tak się kłuje, bo muszę TSH sprawdzić :(
Ale chyba masz rację jak będzie inaczej niż sobie liczę to się tylko będę denerwowała :( :silly: Czekam do piątku :laugh: ale tak mi się dłuży ten czas, że hoho :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856368 przez martyna_89
Anabelle mysle ze z tym nie bedzie problemu, bo przy tymku chodzilam z pessarem bo mialam zagrozenie porodu przedwczesnego a poza tym moje zdrowie samo w sobie nie jest najlepsze. Zastanawiam sie tylko czy prawnie moge przyjsc zaraz po zakonczonym rodzicielskim z l4.
Ja na bete sie wybieram bo jakos testy testami ale wole miec potwierdzenie na pismie;)
Oj my tez mielismy dzis dzien lenistwa ale tylko dlatego ze cos jestesmy przeziebieni, moje dziecko na szczescie zdrowe ald zaliczylo dzis az 4drzemki! Teraz mamy dwie albo jedna a dzis cztery;) tak sobie zasypial przy nas:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856375 przez xpatiiix3
Meli równie trzymam mocno kciuki za następne staranka :)

Bella mi Marcelo dał dzisiaj wyjątkowo trochę odpocząć przychodził i głowę mi na nogach kładł co jakiś czas, podchodził i słodko mówił daj busi :oo był bardzo grzeczny, a od 10 minutek słodko sobie śpi obok mnie, dodam ,że z łóżeczka nie korzysta od kiedy skończył 10 miesięcy, jak miał niecałe 11 złożyłam już je i schowałam, śpi w sumie ze mną od urodzenia, a jak zasypiał u siebie to i tak przychodził do mnie :) Maminsynuś mój :D a co do słodkiego to nie blee nie mogę patrzeć na słodkie, wgl dzisiaj nic mi sie praktycznmie nie chce, ale chyba mam nowe umiejętności, tak siedze i babcia mówi u mamy to samo na obiad co u Nas, a ja aha ale babciu mama na pewno zrobi rosół z kluskami lanymi, bo słyszałam mikser na górze, babcia mówi, nie kasza i kurczak... hmm pół godziny nie mija i dzwoni mama chodźcie na rosół... a ja miałam takiego smaka ,że dwie wielkie michy wtrąbiłam :D Wiem, że rozpuszczam Go może czasem, ale to moja maleńka wielka miłość hehe

sylwia tak jak dziewczyny mówią beta nie ma już sensu :) bo po co się denerwować :P

Oooo to patrzę damsko się zapowiada, ja czuję drugiego syna hehe w piewszej ciąży przeczucie mnie nie myliło :)

Martyna o to ogólnie mało śpi a mój Marcel od miesiąca dopiero 2 drzemki ma wcześniej trzy hehe i śpi ok. 1-2h drzemki ma o 11 i 16 :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856377 przez ferritka
Pati zrób test chłopiec czy dziewczynka :lol: :lol: bo ja też czuje Groszka :silly: :silly: :silly: mimo wszystko B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856383 przez xpatiiix3
ferri i wyszedł syn i tak też czuję hehe :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856392 przez ferritka
Pati gratuluję przeczucia :lol: :lol:
ale będzie śmiechu jak wrócimy do tych fotek jak już bedą maluchy z nami, ciekawe której sie sprawdzi :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #856413 przez tysiiiak
Dziewczyny sprawdzcie sobie jeszcze tu :P Mi się sprawdziło :D
jak-zaplanowac-plec-dziecka.blogspot.com...i-kalendarz-pci.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #856415 przez vika
Pati no jak na razie pierwszy rodzynek :lol:
Tysiak no ja planując dzidziusia opierałam się na chińskim kalendarzu choć wcześniej mi się nie sprawdziło :huh:
i też wychodzi mi dziewczynka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl