BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #869782 przez Alex_87
Mi się czasem tak przelewa w jelitach jakby też coś się ruszało :D 18-19 tydzień to wcale nie późno, normalnie jak na pierwszą ciążę, mówią, że nawet do 22 tyg można nie czuć :)

a u mnie się zaczyna ciążowa jazda, od wczoraj bym tylko spała, zaczyna mi śmierdzieć cebula, czyli niedługo nie będę mogła otworzyć lodówki bo wszystko będzie mi śmierdziało :angry: nic nie mam ochoty jeść chociaż jestem głodna :( a to dopiero początek...

Warsztaty były fajne, ale uświadomiłam sobie, że ja już nie pamiętam jak dbać o takie maleństwo :ohmy: poza tym babka, która opowiadała o pielęgnacji powiedziała, że z drugim może być troszkę trudniej, bo z pierwszym wszystko było nowe i uczyliśmy się wszystkiego, a przy drugim już wiemy sporo rzeczy więc teoretycznie powinno być łatwiej, ale że drugie dziecko ma zazwyczaj inny charakterek od pierwszego to i tak będzie trzeba znowu kombinować :lol: ale przynajmniej takie rzeczy jak kąpanie i przewijanie przy drugim ma się obcykane :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869784 przez vika
Witam ja w pierwszej ciąży nie pamiętam jak to bylo ale w drugiej już tak na 100% wyczuwałam wyrażne ruchy w 15 tyg...
Ewelka no mnie po duphastonie też mdli...ogolnie mam odruchy wymiotne przy łykaniu tabletek i mdłości do pól godz po przyjęciu tabletki ale nie odważyla bym sie odstawić tego leku....ogólnie jeśli już się przyjmuje coś do okolo 16 tyg nie powinno się odstawiać a nawet jak się odstwawia to robi się to stopniowo ...czyli zmniejsza dawkę przyjmowanego leku...
A JA DZIŚ DZIEŃ DALSZY ZABAWY Z MASĄ CUKROWĄ JEJKUŚ ZANIM SIE WPRAWIE TROSZKE TO MINIE :lol:

Ferii :unsure: :unsure: :unsure: jak się czujesz ??? odezwij się :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869819 przez Ewelka92
Kurde tak mi glupio ehh to zaczne je brac spowrotrem, jak sobie pomysle to juz sie boje ja to wgl po nich jestem odcieta od swiata ale czego sie nie robi dla maluszka :)

Vika az do 16 tyg ? Jak ja to wytrzymam ?? Ale czytalam ulotke i tam pisalo ze jak sie jest po poronieniu(ja jestem po jedym)to tylko do 12 tyg, ale ile w tym prawdy to nie wiem

Patii nie, nie sugerowalam sie tym co napisalas o tabletkach, chcialam zobaczyc czy to rzeczywiscie po tych tabletach czy sama sie tak czuje zreszta i tak to nie ma znaczenia bo zaczne je spowrotem brac nie chce zeby sie cos maluszkowi stalo tak jak napisala Alex rzeczywiscie drugiej straty maluszka bym sobie nie darowala

Dziekuje wam za dobre slowa otuchy i opamietanie :* :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869826 przez Anna1807
Witam w piękny słoneczny dzień!

Moje samopoczucie niestety się nie zmienia na lepsze :huh:
Ale wytrzymam bo czego się nie robi dla Malenstwa!
Najgorsze są mdłości i bóle głowy! To jest masakra jakaś!

Jak zjem coś to trochę mi lepiej ale nie na długo :dry:

Ferritka nie stresuj nas tutaj i napisz co u Ciebie!

Vika Ty szalejesz z masą cukrowa a ja zdecydowałam się nauczyć się szyć na maszynie: ) i uszylam poszewke na poduszkę :P

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869827 przez vika
Ewelka ja tylko tak napisałam,że do 16 tyg bo na ostatniej wizycie tak mi moja Gin powiedziała.... ja jestem po dwóch poronieniach ogólnie to moja 5 ciąża może dlatego taką decyzje podjęła :unsure:
Ja też się zle po nich czuję dlatego przepisala mi luteine dopochwową jak tylko wybiore do końca duphaston przechodze na lutkę...może i Ty spróbuj ??? po pierwsze tańsze bo na receptę luteinka kosztuje cos ponad 3 zł po drugie nie osłabia żołądka i z tej własnie przyczyny mi zamieniła te leki....jak będziesz u lekarza poproś by Ci zmienił na luteinke tylko dopochwową.Ja mam nadzieję,że lepiej się poczuje B)
a i jeszcze jakby któraś nie wiedziała jest nowa no spa comfort...jest powlekana dzięki czemu nie jest gorzka :ohmy: ja po no spie forte wiecznie mialam mdłości a jak łykałam niejednokrotnie mnie rzucało :ohmy: teraz na ostatniej wizycie się dowiedzialam o nowej która jest zbawieniem :)
Anna Ale Ci zazdroszczę tej maszyny :ohmy: jako nastolatka lubilam coś uszyć/przeszyć ...nawet starszej uszyłam kilka polarowych ciuszków...spodnie bluzki i kamizelkę moja mama ma maszyny przemysłowe stebnówkę i owerlok oj jak ja lubiłam się tym bawić :silly:
Patii zapomniałam.....fajny masz ten brzusio...mój to raczej taki bebech :) a u Ciebie taka pileczka :lol:
Ferii cholerka ...przywołuje Cię do porządku....my tu się o Ciebie zamartwiamy :angry: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869846 przez ferritka
Szybko dam Wam report bo sama nie wiem Co myslec.... no wiec tak jestem na tej wiekszej dawce lutka znowu. I nospe sobie biore. Rano na aplikatorze z lutki byl brud nieladny ktory mnie zdolowal... w dzien co chwile latam sobie pogmerac I aplikator czysty....no I nie wiem Co myslec. oprocz tego zaczelo mnie bolec z lewej strony jakby jajnik albo inne ustrojstwo. :(
Jutro rano umawiamy sie do dr cuda na wizyte niech sprawdzi co tam u Grocha sie dzieje. Póki co leze nic nie robie...
Aaaa rano mialam pierwszy powazny zawrot glowy..a teraz caly dzien mnie mdli... wiec no objawy sa...

Badzcie grzeczne jak mi sie polepszy poczytam co u Was. Buziakuje aaa I pamietam o obiecanym torcie Vikus :kiss: :kiss:


P's ewelka ja Ci pisalam ze dupek I lutka to nie wit c ktora sobie mozna odstawic bo sie zle czujesz.... Nie eksperymentuj z nim bo narobisz dziadostwa... idz do dr niech Ci lutke dowcipnie przepisze tak jak ci tu vika pisze.nie wolno tak ot co przerywac kuracji bo jest on niezbedny abys bez piec nie teraz donosila...

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869866 przez Anna1807
Ferritka miałam ten sam problem z aplikacją luteiny. Brązowy śluz na aplikatorze. Wystraszylam sie i zadzwoniłam do dr. Uspokoił że przy aplikacji może tak być i nie jest to nic poważnego.

Zatem spokojnie odpoczywaj i pojawiaj się tu grzecznie bo wszystkie się martwimy!

Ja już nie mogę się doczekać wtorku i wizyty, bo nie powiem, że ta wysoka beta mnie nie niepokoi :unsure:

Jak przeczytałam o tym w necie to aż mnie głowa rozbolala.
Moj Mąż powiedział że mi neta odetnie na 9 miesięcy!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869870 przez vika
Ferii no to super,że wsio ok :kiss: odpoczywaj i sie nie stresuj....na pewno wszystko jest w porządku :kiss: :kiss:
Anna nie wciągaj informacji z neta....przecież nigdy nie wiadomo kto takową informacje zamieścil ..... czekaj spokojnie do wizyty i przestań się stresować :kiss: :kiss: :kiss:
dziewczynki a tutaj obiecany torcik :woohoo:
miała być myszka minnie no ale jakoś tak samo wyszlo co innego :woohoo: :woohoo: :woohoo: kurcze moj pierworodny prototyp pierwszy i ostatni :ohmy: :ohmy: :ohmy:

a tu z moim malym fryckiem

SMACZNEGO DZIEWCZYNKI :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #869906 przez julka
,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869960 przez chłopek
ferritka jestesmy w tym samym tygoniu ciazy:) mi ciągle nie dobrze, lodówke ciezko otworzyć. rano tylko skromnie kanapeczka,
Anna mąz ci dobrze powiedział.
ja jak powiedział mi lekarz ze tylko pęcherzyk jest to tylko wróciłam i net i oczywiscie tylko sie denerwuje, boje sie wizyty, czarne myśli mam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869970 przez Alex_87
Ten net kusi oj kusi żeby sobie poczytać dr Google ;) w pierwszej ciąży, po każdej wizycie wracałam i czytałam czy wymiary się zgadzają itd :D jakby ludzie z neta byli mądrzejsi od lekarza. Mąż też zagroził mi zabraniem kompa, bo już zaczęłam wpadać w paranoję :) Teraz stwierdziłam, że szkoda mi czasu, wolę pobawić się z córką, włączyłam sobie myślenie, że co będzie to będzie, mam już jedną kochaną córeczkę, a jak Bóg pozwoli to będą następne dzieci :) ale racja w pierwszej ciąży można dostać fioła, jeszcze jak się jest na zwolnieniu to człowiek nie ma co ze sobą zrobić,.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869997 przez Anna1807
Vika PIĘKNY CUDOWNY ten tort! Super!

Tak to jest z tym internetem, że niekiedy człowiekowi odbierze radość!

Trzeba wierzyć, że wszystko będzie dobrze i postarać się uspokoić!

Odliczamy czas do wtorku. I oby usg przyniosło piękne zdjęcie do albumu!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870267 przez vika
Witam ochhhhhhhhh te Listopadówki leniwe pewnie w łóżkach jeszcze zalegają popijając owocowe koktaile :lol:
no wlaśnie Juka coś mi Gin tłumaczyła z tym 16 tyg ale za dużo informacji miałam do przyswojenia i nie zapamiętałam dlaczego a zapamiętałam,że nie ma zlituj się i trzeba to trzeba :)
Ojjjj a jak mnie jakieś cholerne krostki ropne dopadły... :ohmy: :ohmy: :ohmy: cały dekolt,ramiona ,szyja aż pod skronie całe boki twarzy :ohmy: :ohmy: :ohmy: no jak biedronka wyglądam a jak bolą :ohmy: :ohmy: :ohmy: od jutra zaczynam aplikacje Luteina...hmmmmm nie wiem jak ja to będę aplikować :ohmy: :ohmy: :ohmy: jak odpakowałam to się przeraziłam :lol: mąż mówi,że będzie przepychał tą tabletkę :side: hmmm może wspólnymi siłami damy radę :silly:
Anna tort musiał byc ładny bo to dla listopadówek :) staralam się :silly:
no to czekamy do wtorku by zobaczyć dwa groszki :kiss: :kiss: :kiss:
Ferii hmmmmm Ty wiesz,że my sie tu caly czas martwimy :dry: napisz jak po wizycie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #870274 przez kasia085
Ferri wszystko bedzie dobrze. Ja w ciazy z Jasiem tez dostalam plamien. I to byla zywa krew. Po moich wczesniejszych przejsciach. Od razu wpadlam w ryk i przyszlo zalamanie. Pojechalismy do lekarza do Wawy. Cala droge ryczalam i pytalam dlaczego? Moja lekarz przyjela mnie poza kolejka i zrobila usg a tam sliczne malutkie serduszko walilo jak oszalale. Byl to 8 tydzien ciazy. Okazalo sie ze ufundowal mi sie mnaly krwiak. Dostalam zwiekszona dawke dupka i naskaz lezenia przez miesiac. Wstawanie tylko do lazienki. Po miesiacu po krwiaku nie bylo sladu. Dodam tylko ze od poczatku bylam na zwolnieniu i nic nie robilam. Takze nie kazde plamienie oznacza cois zlego ale trzeba na siebie uwazac, bo jest sie odpowiedzialnym za male zycie:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #870285 przez ferritka
:kiss: :kiss: :kiss: dziękuję Dziewczynki za kciuki i dobre słowa, to podtrzymuje na duchu
ja już na neta nie wchodzę, nie czytam wujka gugla bo dostałam depresji, załamania nerwowego i wszystkiego co najgorsze..Kręgiel mi zabronił wchodzić na dziwne artykuły i czytać :S

dzisiaj jest już ok, nic nie boli, - ale no nie byłabym sobą jakbym czegoś nie znalazła i cyc też jakby mniej boli, więc same wiecie no świruje :dry:
wizytę mamy w klinice o 20:30..jadę jak na ścięcie, ale co mi tam muszę zobaczyć co się tam podziało bo zwariuje. Jeśli będę musiała leżeć to jak Boga kocham bedę leżeć plackiem i nawet nie pisknę tylko żeby było dobrze :blush: :blush:

Vika, ten Twój tort jak od badyego balsako a nie jak od amatora więc Ty się przyznaj żeś już mistrzem cukiernictwa jest :blink: :blink: piękny i smaczny pewnie tak samo jak piękny :kiss: :kiss:

anna 3mam kciuki abyś tam armie fasolek ujrzała , bo betka zaiste cudna :kiss: :kiss:

no nic grzeczne jesteście, to ja spokojnie mogę się do wieczora poumartwiać, zdam Wam raport po wizycie, no chyba że będą złe wieści to nie zdam raportu. :dry: :dry:

Chłopek, ale czad faktycznie co do dnia mamy tak samo :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl