BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 1 miesiąc temu #869566 przez xpatiiix3
Ferri trzymaj się, na pewno będzie w porządku kochana ,oszczędzaj się teraz jak najwięcej :**

A my ognicho dzisiaj popaliliśmy trochę pograbiłam ogród i poprzycinałam krzaki, ciut brzucho boli ale już wsio dobrze i ogród zaczyna jaoś wyglądać :P No i najadłam się ziemniaczków z ognicha takich z żaru :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869581 przez dropsiczka
Lekarze mówili jej, że nigdy nie będzie mieć dzieci z powodu chemioterapii, którą przeszła w przeszłości. Mimo tego Liz Joice zaszła w ciążę. Radość nie trwała jednak długo. Miesiąc później okazało się, że nowotwór wrócił. Chirurdzy usunęli zmiany skórne, ale podejrzewali przerzuty na inne narządy. Upewnić się mogli tylko po badaniu tomograficznym całego ciała. Badanie jednak uszkodziłoby płód, więc Liz odmówiła jego przeprowadzenia.

W trzecim trymestrze ciąży lekarze nie mieli już wątpliwości - nowotwór się rozprzestrzeniał. Przerzuty pojawiły się w płucach, przez co chora coraz częściej miała problemy z oddychaniem. Wtedy lekarze postanowili przeprowadzić cesarskie cięcie. Dziecko Liz przyszło na świat zdrowe. Bohaterska mama przeżyła jeszcze 6 tygodni. :(



Ryczałam jak bóbr jak to przeczytałam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869584 przez dropsiczka
Ferri trzymaj się ciepło i odpoczywaj

Wiem, że nie da się o tym nie myśleć, że każdy pobyt w toalecie jest na maxa stresujący, ale trzeba wierzyć, że leki i odpoczynek pomogą i z dzieciątkiem będzie wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869593 przez mysoul1987
Hej mamusie jestem tu nowa. 7 tydzień:-) dziś zauważyłam na bieliźnie lekki lepki śluz o zabarwieniu jasno brązowym... przestraszyli się okropnie. Był tylko raz teraz już zniknol, dodam że to moja 2 ciąża w 1szej zero takich sytuacji.. mieszkam niestety nie w Polsce. Nie wiem nawet czy pomogliby tutejsi lekarze...bo ciężko wymusić usg... dodam iż zauważyłam to gdy skońcbyłam sprzątać. Mogło to mieć jakiś wpływ wg Was? mnie nie boli .tylko typowe objawy jak mdłości i wieeelki apetyt... pozdrawiam wszystkie mamusią listopadowe:-) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869610 przez dropsiczka
witaj
Może to świadczyć o tym, że się przeciążyłaś.... :) dzieciołek może informować, że za ciężko sprzątałaś....a bierzesz jakieś leki na podtrzymanie duphaston czy luteinę??
Oby to nie było nic złego

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869636 przez mysoul1987
Nie nic nie biorę . Tutaj jeszcze nie byłam u poloznej ale usg z Polski mam . Gin stwierdził że wszystko oki nie stwierdził takiej potrzeby więc .. a może lot samolotem miałby jakiś wpływ? Tydz temu lecialam ale lot przebiegł super.. strach mam tym większy iż wiem że mogą mi tu nie pomoc tak jak w Pl... mam nadzieję że "tylko" i aż się przesililam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869668 przez Mała
Ferri leż, tylko plackiem nie na pół leżąco, dobrze będzie :* pewnie zaszalałaś ze sprzątaniem Jak teraz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869681 przez xpatiiix3
A ja sfotografowałam znowu swoją piłeczkę w końcu zaczęłam 11 tydzień :D i znowu coś bokiem chyba zacznę jednak aparatem robić, bo z telefonu bokiem wychodzą nie wiem co jest ,chyba co przestawiłam, bo wyświetlają się normalnie a już jak chcę wrzucić to bokiem xD


Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869701 przez magda1986
czesc dziewczyny nie bylo mnie jakis czas ale maialm problemy z zalogowaniem sie:( ale juz jest ok wczoraj bylam na usg lekarz ustalil mi termin na 7 grudnia ale wedlug ostatniej miesiaczki wychodzi na 30 listopada i takiej wersji sie trzymam;) mnie mecza strasznie mdlosci i jestem bardzo senna a jak u was dziewczyny? ja dzis nie wytrzymalam i po drodze weszlam do sklepu z art, dzieceicymi....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869707 przez Ewelka92
Witam was kochane :) ja dzis znowu z bólami głowy i mdłościami ehhh już mam dość :/ Pewnie mnie opierdzielicie za to, ale odstawilam duphastan i mi lepiej tak wiec nie wiem co mam robić. Lekarz mi wczoraj powiedzial ze to nie od tabletek a wychodzi ze to przez nie, lecz boje się o maleństwo i nie wiem czy lepiej je brać i się męczyć. Ehh same problemy.

Ferri leż i sie nie martw napewno bedzie wszystko dobrze. :*

Pati super piłeczka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869711 przez chłopek
Hej nie odzywałam się bo mąż do pracy pojechał zostałam sama z dziećmi. A na dodatek jestem przeziębiona. Ciągle mnie mdli. Strasznie się stresuje wizytą, mam w środę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869738 przez vika
Ferii Kochana jak się czujesz???
ja padam na twarz...nawet nie dokończyłam dekorowania tortu...najpierw wpadla niezapowiedzianie przyjacióla z mężem a tyle co wyszli i znajomi z góry zajrzeli na chwilkę :huh: wlaśnie wyszli a ja schowalam torta do lodówki i ide spać bo mężulek z pół godz temu się ululał...poszedl do malej i już nie wrócił :ohmy: a ja zostałam ze wszystkim ....brrrrrrrrrrrr
dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #869740 przez xpatiiix3
magda no to dobre wieści hehe 7 grudnia urodziny mej kochanej mamci ;D ale zostań z Nami listopadówkami koniecznie :kiss: Mi senność towarzyszy na codzień z dnia na dzień co raz to gorsza :P Mnie też czasem korci, ale dopiero jak poznamy płeć to się wybiorę na zakupy konkretne w końcu maleństwo musi mieć na początek troszkę nowych ciuszków i swoich rzeczy osobistych ,a że jestem narwana wydam fortunę za raz tak jak ostatnio z synem w pepco :P hehe

Ewelka słuchaj to jest Twoja decyzja mam nadzieję, że się nie sugerowałaś tym co ja napisałam, bo mi chodziło tylko o to, że przejdzie po odstawieniu, no ale tu już chyba trzeba czasu, żeby zobaczyć ,czy nie będzie żadnych negatywnych skutków i obyś nie żałowała swojej decyzji, może lepiej byłoby się przemęczyć jeszcze te pare tygodni i przeszło by pewnie samo z tymi mdłościami.. ale trzymam kciuki, że już wszystko w porządku i jednak ten duphaston już nie potrzebny jest :) :kiss:

chłopek na pewno będzie wsio ok ,trzymać kciuki będę za Ciebie w środę :kiss: :kiss:

ferii dołączam się do viki jak Twoje samopoczucie, już lepiej.? :kiss:

vika no to nieźle Ciebie wymęczyli hehe idź odpoczywaj kochana ,dobrej nocki :kiss: :kiss:

A ja dzisiaj mam takie jakby drżenia od wieczora, normalnie czuje jakby mi szyjka w środku drżała śmieszne może się to wydaje, ale poważnie hehe parę razy takie uczucie miałam, gdyby nie to ,że to tak wczesna ciąża to bym pomyślała, że już ktoś się tam kotłować zaczyna, bo tak tylko dużo mocniej czasem przy czkawkach Marcela miałam albo jak kopał w dół hehe :P a kiedy najwcześniej można poczuć ruchy.? :) ja w pierwszej ciąży już takie delikatnie i widoczne poczułam ok.18-19 tygodnia :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869769 przez Alex_87
Hej :)

Ja wczoraj byłam na warsztatach "mama wie" :) siostra mnie namówiła, trochę próbek dostałyśmy, był też wykład z Pawłem Zawitkowskim tym fizjoterapeutą.

Ferri odezwij się, jak tam?

Pati ja w pierwszej ciąży poczułam ruchy w 17tyg, chociaż mówią, że w pierwszej czuje się później :P ale 11 tydzień to raczej za wcześnie żeby coś czuć ;)

Ewelka a może lepiej się trochę pomęczyć z tymi lekami kilka tyg a mieć pewność że z maluchem wszystko ok będzie? Jak się coś wydarzy to nie darujesz sobie, a my matki dużo zniesiemy dla dzieciaków :) zastanów się :)

Ja postanowiłam w tej ciąży nie przemęczać się sprzątaniem, a już na pewno nie będę myła okien ani wieszała firanek (firankami zajmuje się zawsze mój J. więc tym bardziej teraz to zrobi :) ). wystarczy, że noszę małą, a takie 11kg to nie byle co :)

Miłej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #869775 przez xpatiiix3
Witam :)

A z tymi ruchami, wiem, że za wcześnie ,jeszcze z miesiąc minimum, jak nie 2 ale takie uczucie wczorajsze zastanawia mnie co to mogło być, może jakieś skurcze delikatne, bo z grabiami się nalatałam wczoraj po ogrodzie :P hehe ale z ciekawości się pytam, kiedy u Was były pierwsze.? :P A Ty chudzinka to i pewnie temu tak szybko a ja wcześniej nie zwracałam uwagi może temu tak późno zauważyłam ruchy w pierwszej ciąży ,fajne są takie warsztaty ;)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl