BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 4 tygodni temu #872121 przez chłopek
dropsiczka ja tak miałam z 2 synem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872132 przez ferritka
dzień dobry;]

chłopek, ufff wspaniale ze wszystko dobrze :lol: :lol: bo dla mnie wszystkie macie Groszki :silly: :silly:

Dropsik, no to moje teraz plamienie to by tak właśnie w terminie @ było :cheer:

Vika, uff no to dobrze, mam nadzieje że szybko Cio przejdzie, ja też przechodziłam taki spadek formy a teraz jest gut :lol:

Aggi, u Ciebie też będzie git, daj czadu na zebraniu :silly: :silly:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872160 przez dropsiczka
Chłopek

a jakie miałaś te plamienie śluz z kria czy na brązowo czy jak?

Boo ja wczoraj miałam śluz podbarwiony taką ciemniejszą krwią trzy razy na papierze

bo na wkładce nie,,,,a dzisiaj już taki beżowo żółty

co myślicie????


bo już mam znowu schize

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872166 przez ferritka
Dropsik, ja miałam zawsze z rana....taki na brązowo zabarwiony, potem ciągle grzebałam tym aplikatorkiem z lutka...2 dnia z rana wyciągnęłam takie już różowe bardziej, potem brązowe, 3 dnia lekko braozowe,a potem tak jak u Ciebie beżowo-żółte...
no można się najeść stresu, ja mam przykaz oszczędzać się i więcej leżeć i będzie dobrze wszystko :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

będzie dobrze, chyba że się coś rozkręci to wtedy szoruj na wizytkę, póki co myslę że spokojnie :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872178 przez xpatiiix3
Witam :)

suzi moje czerwiec/lipiec termin planujemy, ale zapewne w lipcu gdzieś, bo R wyjeżdża na troszkę, żeby można było jakieś fajne przyjęcie nieduże zrobić no i reszta też troszkę kosztuje :) więc trzeba dorobić na zachcianki Nasze :D a w maju cioci weselicho będzi :D

vika ojj zbrój duży hehe ale tak to jest już małe dzieci mały kłopot duże dzieci duży kłopot :) wiek buntów teraz, więc łatwo nie będzie, my jeszcze mamy wszystko przed sobą, bo dzieci małe lub w brzuszkach, ale damy radę pamiętaj kochana :*

chłopek współczuję, ja nic nie zauważyłam a mój dzieć ma już 2 czwórki na górze hehe dopiero wczoraj patrzę, a tu piękne już całe w okazałości nawet nie myślałam, że tak szybko :D ale najważniejsze ,że dobre wiadomości z wizyty :)

dropsiczka na pewno wsio oł rajt będzie :D hehe

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872332 przez vika
oJ Pati żebyś wiedziała.... małe dzieci mały kłopot..... no i moja tak sobie nagrabila,że nie jedzie na wycieczkę szkolną :ohmy: pani całą klasową czwórkę wydelegowała :ohmy: :ohmy: :ohmy: nosz kurwa....myślałam,ze babę rozniosę :huh: :huh: :huh: jak można być takim chamem w stosunku co do dzieci...i poszło o to ,że dwóch chłopców nazwało panią (kurwą) co do pani dotarlo od osób trzecich :ohmy: :ohmy: :ohmy:
i oberwalo się całej czwórce :ohmy: :ohmy: :ohmy: a najlepsze,ze to syn sekretarki szkolnej taki gagatek :) a szczerze Wam powiem,że ja lubie te dzieci....są szalone i pełne pomysłów...tylko z lekka nieokrzesane .....
wiecie co już mi sił brakuje do tych naszych jebanych nauczycieli.....moja może i nie jest łatwym dzieckiem ale ludzie...to nie znaczy,że trzeba od razu stawiać nad nią wyrok...jest trudniejszym dzieckiem bo przeżyła niedawno traumę a szkola powinna starać się pomóc a nie ciągle ganić.....kurwa a jak prosilam o kontakt z psychologiem szkolnym to od półtora roku czekam na termin :ohmy: :ohmy: :ohmy:
mowie wam sił mi brakuje :ohmy: :ohmy: :ohmy: moja nie jest zlym dzieckiem ale ma stosunek olewający do każdego nacisku ...a te picki ciągle naciskają a ona wzrusza ramionami więc jest potworem klasowym :ohmy: :ohmy: :ohmy: Brrrrrrrrrrr.......
tak jestem wkkkk.....że aż mnie trzęsie....
no i pani powiedzialam,że skoro moja córka nie jest godna jechać z nimi na wycieczkę to na bal też nie ma sensu by szła :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872408 przez dropsiczka
A macie moze uczucie ciagniecia w dole brzucha

Albo takiej tkliwosci???

Ciezkosci ciaglego wzdecia??? Dziwne to.... :angry:

Mam nadzieje ze nic sie nie dzirje nastepna wizyte

Mam dopiero 28 kwietnia i znow stres czy przez to

Plamienie noc sie nie stalo dzidziusiowi :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872422 przez vika
Dropsiczka wyluzuj....ciągnięcie w dole brzucha lub wzdęcia to naturalne objawy ciąży...prawie każda z nas to przechodzi...
jeśli jesteś ciągle wzdęta zacznij jeść częściej a mniej
a jeśli nic nie jest w stanie Cię uspokoić idz prywatnie na USG
kurcze jeśli już drugiego dnia po USG masz znów schizy to jak masz zamiar przejść kolejne 34 tyg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872495 przez xpatiiix3
vika ja pier... co za szok, normalnie ona chyba mózgu nie ma i jest nieobiektywna, nie powinno się karać za coś, co się od kogoś tam usłyszało, po prostu szczyt bezczelności i chamstwa ze strony nauczycielki, najlepiej według Nich jest odizolować problem zamiast go rozwiązać, faktycznie lepsza by była rozmowa u pedagoga czy coś, ale no przecież, po co tyle zachodu najlepiej podenerwować i dokopać dzieciakom, żeby myślały, że są gówno warte i byle co nie zrobią to jest złe, tak właśnie się zniechęca uczniów do nauki i chodzenia do szkoły... masakra jakaś i kompetny brak jakiegokolwiek podejścia do ucznia, sama z własnego doświadczenia wiem, bo mój brat w podobnym wieku jest ale sto lat świetlnych za Kinią, bo 4 kl i mol książkowy, ale też za byle gówno był karany, teraz ma problemy z psychiką trochę, a poza tym adhd... patrzę, że po prostu zlano to wszystko ciepłym moczem i ukarano zbyt surowo te dzieciaki, a wiadomo, różne pomysły przychodzą do głowy w tym wieku i lepszym rozwiązaniem byłaby jakaś pomoc od strony szkoły, a nie dokopanie dzieciakom bardziej, nie wiem czy zrozumiale napoisałam ,bo szybko ale myślę, że są strasznie nie fair wobec tych uczniów jak i też Twojej córy... trzymaj się kochana i nie denerwuj za bardzo..! :kiss:

dropsiczka jeszcze raz powtarzam na pewno jest wszystko w porządku często też po badaniu czy usg mogą występować plamienia, także się nie martw :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872498 przez chłopek
siadłam żeby was poczytac i mi mleko wykipiało, bo młodemu kaszę gotowałam
Viki teraz patrze że mój Seba to taki jak twoja Tosia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872533 przez Alex_87
Dropsiczka może spytaj następnym razem u lekarza, które bóle są normalne a które nie?
Ja Ci z własnego doświadczenia napisze, że ciągnięcia po bokach brzucha to rozciągające się więzadła macicy, uczucie ciężkości brzucha to wzdęcia, jeszcze dojdą kłucia w pipce, najróżniejsze bóle i uciski w nocy itp. Jeśli wczoraj byłaś na USG i było wszystko ok, to przez jeden dzień nagle nic się nie stanie. a bardziej szkody narobisz tym ciągłym stresem.
Spisuj sobie na kartce pytania do gina i na następnej wizycie go dokładniej wypytaj o wszystko, bo my na forum tylko możemy gdybać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872580 przez Anna1807
Dropsiaczek nic sie nie martw, mam bardzo podobne bóle brzucha jak Ty. Najgorsze jest uczucie ciężkości szczególnie po zjedzeniu lub nawet wypiciu wody itp.

Ale damy radę!

Ja dzisiaj miałam taki Wielki brzuch że musiałam ubrać już spodnie ciazowe!

Na zebraniu rodziców wszystko ok,ale niektóre mamuski mnie wkurzaja bo wchodzą do tylka bez wazeliny tej wychowawczyni!
:angry: :unsure:

Dobrej nocy!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872596 przez vika
Oj Patii dokladnie tak samo myślę ...ale co niektórzy przekonają się dopiero jak ich dziecie pójdzie do szkoly...moja miala już 4 wychowawczynie więc mam porównanie...nie każdy się do tego nadaje :ohmy: a przecież to dzieci oddane pod opieke nauczycieli :ohmy:
chłopek no nasze dzieci są w zbliżonym wieku :laugh:
jejkuś padam na twarz zaraz do kąpieli i spać...choć ja z tych co cierpią na bezsenność potem na niewyspanie i bóle glowy :ohmy: :huh: ....kurcze im czlowiek starszy tym ciąża mniej służy .....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872618 przez xpatiiix3
NIestety niektórzy nauczyciele się pijają z powołanie hehe :P

a ja z kolei przedobrzyłam bułeczka żytnia z masełkiem a tu cukier 150 ;oo i że niby co.? myśle sobie no przecież tak jak kazali a masło też dla cukrzyków zalecane bo flora i co cukier tak skoczył po bułce.? jednej bułce ,a może to stres po każdym jedzeniu.. ajj już sama nie wiem oby rano był w normie :)

A tak ogólnie to dla babci teraz się wygadałam, masakra no i jestem taka wściekła na R ,że bym mu chyba na ten moment wydłubała oczy, żeby był obok... ot takie tam ciążowe zawirowania hehe ale lepiej na dzisiaj już do mnie podchodzić tylko z kijem :P chociaż w sumie idę spać może mi przejdzie :D ahh te humorki... ale też dzisiaj padło pare słów niepotrzebnie z jego strony.. z resztą ,że tak powiem nie ładnie wyje.. mam i jutro musi być lepiej i z humorem dupnym i cukrami :)

A i się pochwalę 3 kg mniej chyba mam ,bo byłam na posiedzeniu w końcu po 3-4 dniach a zjadłam tylko jabłuszko rano dzisiaj i tak fajnie zadziałało :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 4 tygodni temu #872676 przez Suzi
Oj pati pati :dry: bulki są be! Mówilam. Tylko chleb! Razowy zytni.
A i nie jedz takich "wynalazkow"jak flora :P , to niezdrowe nawet dla zdrowych! Juz lepiej rzadziej, ale prawdziwe masełko 82% tłuszczu zjesć, wszelkie margaryny to syf!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl