BezpiecznaCiaza112023

Listopadówki 2014

10 lata 3 tygodni temu #870873 przez dropsiczka
Aha
termin według USG zgadza się z terminem OM czyli wypada

równo 19 listopad 2014 :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #870936 przez ferritka
Dropsik no Twój dziec to duzy I piekny mój w 7 t 6 d mial 1.49 to Twój to macius jest :lol: a foto zobacze w domu na kompie bo z tel nie widze B)


Ej Kregiel zabral mnie do hm na zakupy bo bylam dzielna B) I mam piekny stanik no I co ze do kamnienia jak lezy jak ulalalal jak na mnie szyty I uwaga w promocji za 59.90 B)
AZ zyc sie chce :lol:

Racja po wizycie jak sie spojrzy na serducho to jakies latwiejsze funkcjonowanie :lol:

Na zatoki to najlepiej inhalacje sobie zrobic....tylko z czego to nie wiem, woda z sola moze bo czy olejek eukaliptusowy mozna no to nie wiem :blush:

Dr cud mi wczoraj powiedzial ze mam tak nie panikowac owszem uwazac ale zyc normalnie bo to ma byc najpiekniejszy czas a nie nerwowka... :lol: no I s

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871039 przez Alex_87
Jak dobrze, że takie szczęśliwe jesteście, W KOŃCU :P i słuchać się lekarzy :P

Ferri inhalacje dobre, ale jak się ma odruch wymiotny związany z każdym olejkiem do inhalacji i mieszankami ziół w I trymestrze (podobno na zatoki najlepszy tymianek i majeranek) to trzeba się ratować czym innym ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871107 przez chłopek
dziołchy az sie popłakałam jak zobaczyłam "fotki" waszych Fasolek
ja o 13.40 mam jutro wizytę wiec wieczorem się odezwę,
a dzisiaj doszłam do tego że źle sie czuje po witaminach i zmieniam na te co brałam z Seba droższe ale były super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871158 przez ferritka
Chłopek, no to mamy jutro ważny dzień B) B) czekam na zdjęcie Twojego dziecia, bo toż to prawie jak bliźniak mojego jak z tego samego dnia :lol: :lol:
przyznaj się jakie bierzesz witaminki??

ej, a ja już wszystko wiem, nie mogę jeść słodyczy :lol: :lol: zjadłam dzisiaj princypałka i mnie tak zemdliło, że myslałam że umrę!!!
hmm tylko teraz myslę jak to jest bo sąsiedzi przynieśli nam przepyszny kołacz weselny i nie omieszkałam zjeść prawie z całego sernika posypkę :S :S

Aleź, no właśnie nie wiedziałam czy takie inhalacje to pomogą czy nie :S :S powiedziałam tylko co wiedziałam :S :S

ależ pięknie u mniepada, znaczy to że okna bedą czyste :S :S :silly: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871164 przez xpatiiix3
Witam :)

U mnie trochę seeeeeeeeeenno :D Odwaliłam na praktykach 4 zaliczenia (9 zostało także z górki) ,no i R obstrzygłam :D hehe cukry mi szaleją masakra po godzinie od zjedzenia pół bułeczki z żółtym serem 134... To ja chyba będę głodna chodzić, a z kolei się skusiłam zjadłam batonika lodowego snickersa i deserek taki czekoladowy wedla to po godzinie od oszamania 74... i co ja mam przez to rozumiem, że mam żyć na słodyczach, bo normalne jedzenie mi nie służy.? hehe

Dzieciaki piękne :D dobre wieści$ dziewczęta, a ja teraz zapierdZiel troszkę w szkole a w domu malutki to mam mało czasu by się odzywać, ale postaram się jak najczęściej :)

Pozdrawiam :kiss:

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871170 przez chłopek
ferritka, no wielki dzien ale mam stresa
a ja biorę vitaminer dha, ale zmienam na Pregna Plus dha.
ja słodkiego tez nie mogę bo mnie mdli, a pepsi jak mi wchodzi nie mdli mnie wtedy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871173 przez chłopek
ale mnie lewy jajnik boli masakra jakas tak kuje jak by mi szpileczki wbijali

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871178 przez ferritka
Pati hahaha ale masz cuda wianki z tym cukrem B) B)

Chłopek ,a wiesz, że mnie też do coli ciągnie, a ja gazowanego nie tykam :S
ale Kręgiel cole z wódeczką lubi no i w domu się ona przewija...i tak jakoś chodzę i załyczam, taaaaak mi smakuje :blush: :blush:

a z lewej strony mnie też kłuje, pika, sama nie wiem jak to nazwać , ale Dr powiedział ,że nie powinno mnie to martwić..bo tam wszystko sie rozciąga :S :S

kurcze z tym dha to ja też głupia jestem, bo przeczytałam gdzieś ,że powinno się to przyjmować po 12 tyg.... ale dużo witaminek dla cięzarnych ma go w składzie,więc pewnie kolejny zabobon , który można sobie między ksiązki włożyć :lol: :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871189 przez Alex_87
Hmm ciekawe czemu dha po 12 tyg :S
mi pani w aptece poleciła witaminy Matruelle, ale brałam je już po ciąży jak karmiłam, też fajne bo mają wszystkie witaminy i dha, ale troszkę drogie. Zobaczymy jakie mi poleci moja nowa gin :)

Chłopek powodzenia na wizycie :)

Mnie lewy jajnik boli od owulacji :lol: swoją drogą ciekawe co te lewe mają takiego, że bolą hehe
a boli Was czasem w pachwinach jakby mięsień się naciągnął? ;)

Ojj do coli też mnie ciągnie, a normalnie pije może ze 2 razy w roku, no ale chyba kupie sobie, może na trochę mdłości minął

wiecie co, dziś moja babcia sie mnie pyta, czy w ciąży jestem (a nikomu oprócz moich rodziców nie mówiliśmy), bo tak jej się coś wydawało i od kilku dni miała spytać hehe. a po mnie jeszcze nic nie widać :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871193 przez ferritka
Hehe no lewy jajnik I lewa pachwina...choc u mnie troche to chyba na opak bo z tego co mi sie wydaje to dziec z prawej strony jest B) choc pewnosci nie mam :S

Kuba Maly Kregielek <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871209 przez Anna1807
Hej hej!

Ja już po dzisiejszej wizycie. Ufffff !wszystko super.
Moje Malenstwo rośnie! Juz ma 15mm !!! Termin na 20.11 wiec idealnie jak OM :laugh:

Muszę dużo odpoczywać i się nie stresowac.

Mam dużo badań do zrobienia.

Następna wizyta juz 24.04.

Deszczyk pada,pierwsza wiosenna burza.

Uspokoiłam się jak zobaczyłam Malenstwo. Serduszko bije!

Jestem bardzo szczęśliwa!

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871562 przez sylwia.v
Hej dziewczyny !!!!! :kiss:
Bardzo bardzo przepraszam, że tak długo mnie nie było... :(
Serio nie miałam kiedy napisać . Oczywiście codziennie na bieżąco śledziłam nasz wątek
Niestety nadmiar pracy i innych zajęć mnie przytłacza i jak wracam do domu to padam i sie nie ruszam... Kochane bardzo gratuluje ślicznych Groszków! zdjęcia pierwsza klasa! B)
Ja niestety jeszcze trochę muszę poczekać ...
Na ostatniej wizycie jak wspomniałam nie miałam usg, miałam zrobioną cytologie i coś tam jeszcze...doktorek pogmerał i powiedział, że wszystko cacy, dostałam skierowanie na całą masę badań...dziś byłam to myślałam, że krwi mi nie starczy hehehe :silly:
Cieszę się, że u was wszystko w pożądku!
Ja dziś wreszcie dzień wolny...prawdziwie wolny !
Jadę z mamą na zakupy, muszę zakupić nową bieliznę ... Jak wróćę to zabieram się za kodeks pracy, żebym wiedziała co i jak...
Praca mnie wykańcza, ale mam zamiar zanieść im zaświadczenie o ciąży pod koniec kwietnia, a wtedy będzie niebo lepiej ( mam taką nadzieję). Jak nie to śmigam szybko na zwolnienie, bo tak być nie może... :dry:
USG następne 29.04 już nie możemy się doczekać! Mamy zabrać pendrive, to doktorek nam nagra dzieciątko!!! Moja mama też chce iść , czy ja moge przyprowadzić ze sobą 2 osoby? I czy te usg będzie już przez brzuch?? będzie to dokładnie 12t 6 dzień

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871625 przez Anna1807
Listopadowki chyba odpoczywają bo cisza jak rzadko.

Ja dzisiaj lepiej się czuję, stres opadł i od razu człowiekowi lepiej :lol:

Sylwia powinnas mieć już usg przez brzuch,ale to zależy od lekarza i sprzętu.
Ja następnym razem mam mieć również nagranie :) już nie mogę się doczekać.

Muszę umówić się na badania prenatalne. Ale chcemy iść ok 12 tyg ciąży, bo tak jest zalecane. Na szczęście mam w 100% refundowane ze względu na 3 poronienia, bo tak to u mnie 250 zł koszt.

Badań też mnóstwo mam zleconych ale pójdę dopiero przed samymi świętami aby mieć aktualne na wizytę.

Moje Najukochansze Skarby
Lilianna 27.10.2014
Marek 15.02.2007

Moje Aniołki[*][*][*]
Emilka 19 tydzień (*29.12.2011)
Gabriel 15 tydzień (*19.07.2013)
Kruszynka 9 tydzień (*5.12.2013)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 3 tygodni temu #871670 przez justynka7177
Anna też mam termin na 20.11 :) nie wiem jak lekarze to liczą bo ja to prenatalne mam mieć 13 maja jak mówił gin będę wtedy prawie w 13 tyg....
ja na szczęście dalej dobrze się czuję :) i niech już tak zostanie :) za to mąż dziś w domu jakiegoś wirusa złapał albo wisi albo siedzi na kibelku z miska... żeby mnie tylko nie zaraził

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl