BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #97968 przez Martynka__89
Mirella jeszcze troszkę i Mati będzie mógł pobawić się z Waszymi pociechami :blink: Ale Dziewczyny to wy utworzyłyście forum i jesteście od początku ;) Aga twoje rady będą dla mnie bardzo ważne bo obie urodziłyśmy w tym samym miesiącu tylko twoja córcia jest o rok starsza więc jesteś bardziej doświadczona ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #97976 przez jedynaczka
My planujemy wymienić łóżeczko na łóżko po 2 urodzinach eM, czyli w sierpniu :)
mam nadzieje że przyjmie zmiane z przyjemnością

Dziewczyny pamiętacie te początki na tym naszym forum???
jak było tylko kilka tematów i czytało się kazdą wypowiedź ?? teraz to by dnia brakło żeby wszystko przeczytać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97993 przez Manga
Jedynaczka, właśnie sprawdziłam w Twoim profilu od kiedy jesteś na forum - zarejestrowałaś się dzień po urodzeniu mojego Aleksa ;) Ja dołączyłam dopiero rok temu. Skusił mnie jakiś konkurs ;) A Wy dziewczyny, jak się znalazłyście na naszym forum?

Aga, barierki są do kupienia, ale nie pasują do ikeowskiego mammuta. Taki urok tego łóżeczka.

Mirella, właśnie z tego samego powodu - kot - pod łóżkiem Aleksa "czuwa" nad jego bezpieczeństwem kołdra. Materac skończył swój żywot dzięki Gai - naszej kotce.

A czytać zaczęłam Weronika postanawia umrzeć... No to wracam do lektury.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98004 przez _aga86_
Martynka sluze pomoca :) Ja jestem na forum od ponad roku . Jak bylam w ciazy dostawalam na maila informacjie dotyczaec ciazy i porodu wlasnie od pani Katarzyny. Jak na pania Katarzyne trafilam- nie pamietam. Na forum trafilam chyba dzieki maila- jejku ale mam slaba pamiec :/
Julka miala wtedy niecale 4 m-ce!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98005 przez Mirella
Manga, ten forumowy kalendarz to taki trochę.... ;) Jedynaczka nie zarejestrowała się 11 maja tylko 5 listopada :D w maju 2009 forum w ogóle nie było :D
Ja brałam udział w kursie internetowym i jak przyszła informacja że powstaje forum to zajrzałam i już zostałam :D uwierzycie że był czas że dziennie przybywało dwie odpowiedzi? a czasem żadna? tak było do pierwszego konkursu, potem przybyły tłumy :lol:
Ja już nawet nie próbuję być na bieżąco z forum, od dawna to niewykonalne, nie wiem jak moderatorki sobie radzą ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #98010 przez jedynaczka
no tak sobie myśle że gdzieś na jesień własnie, w maju to pewnie z tego internetowego kursu korzystałam :)


ja zdecydowałam się dołączyć na forum, z powodu tego 'durnego' konkursu na ilość postów :D
był czas ze dziękowałyśmy za taką ilość konkursów jaka była na forum... a teraz cisza, zero konkursów, chociaż jeszcze niczego tutaj nie udało mi sie wygrać :P

Mirella tak z ciekawości popatrzyłam byłam 9 osobą po Tobie zarejestrowaną na forum :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98754 przez Manga
Myślę, że konkursy były przede wszystkim po to, by "zwabić" nowe forumowiczki. Wiadomo, że im więcej wejść na stronkę, tym większe dochody z reklam. Teraz gdy forum ma już tyle uczestników, to już założyciele nie mają motywacji by organizować nam konkursy. A szkoda!

Czyli Mirella i Jedynaczka to tu jedne ze starszych, hehe :) A my z Aga jakoś podobnie dołączyłyśmy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98859 przez Mirella
A Kasiora jest jeszcze dłużej niż ja :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98867 przez jedynaczka
racja Manga, teraz jest nas dużo, więc konkursów zero... a szkoda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98899 przez Mirella
a tam, zawracanie głowy tylko było z tymi konkursami i wiecznie jakies problemy ;) mnie jest dobrze jak jest :) i chociaz nie wypada się chwalić to cieszę się że założyłam ten wątek, fajnie mi z Wami :kiss:
no i jest to w pewnym sensie wyjątkowe miejsce na forum, wszędzie indziej problemy "noworodkowe" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98903 przez kasiora
Mirella napisał:

A Kasiora jest jeszcze dłużej niż ja :lol:


wiesz ze sprawdzalam i masz racje :)
chyba jestem rekordzistka :blink:

dziewczyny co do konkursow to postaram sie cos dowiedziec na ten temat i dam znac ;)

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #98932 przez Mirella
Kasiora chyba jesteś :lol: zarejestrowałaś się nawet przed Piotrem!!!
Między Tobą a mną zarejestrowała się jeszcze Ilona, mówię o tych ciągle aktywnych na forum :D

ale nam się sentymentalnie zrobiło :)


Manga o dochodach z reklam trudno mówić, bo samych reklam tu jak na lekarstwo ;) i bardzo dobrze :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98974 przez Manga
No fakt. I na szczęście sklep mamotato i brioko ,mają tak ładne grafiki, które się wkomponowała w nasze forum, tak że wcale się nie rzuca w oczy, że to reklamy.

Aleks od kilku dni budzi się o 8.00 - bardzo korzystna wiosenna zmiana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99180 przez _aga86_
A moja Julcia od 2 dni pieknie spi!!! Pospi w dzien ok. 1-2 :) Potem idzie spac ok. 20:30. Budzi sie o 6 na mleko i spimy do 8:30, a dziesiaj nawet do 8:45 :)
Kladlismy ja wczesniej, ale z racji tego, ze nie chciala spac przestawilismy jej pore spania na 20:30. No chyba, ze nie bedzie chciala usnac w dzien polozymy ja ok. 20stej. Mam nadzieje, ze juz tak zostanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99244 przez ilona
Mirella napisał:

Kasiora chyba jesteś :lol: zarejestrowałaś się nawet przed Piotrem!!!
Między Tobą a mną zarejestrowała się jeszcze Ilona, mówię o tych ciągle aktywnych na forum :D

ale nam się sentymentalnie zrobiło :)


Manga o dochodach z reklam trudno mówić, bo samych reklam tu jak na lekarstwo ;) i bardzo dobrze :lol:


Mirella oj pamiętam początki forum :) założyłam watek o porodzie w wodzie i zaglądałam co chwile, a tam cisza, nikt nic nie napisał i myślę sobie, jakieś chyba nudne to forum :laugh: a później jak poszło, to nie daje rady przeczytać każdego posta napisanego we wszystkich wątkach :)

Wszystkie "starszaki" cudne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl