BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE 2009 :)

13 lata 1 miesiąc temu #95928 przez Mirella
ehhh, fajnie Waszym dzieciom że mają dziadków, nawet na odleglość....


dywanik superaśny, pościel też :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95955 przez _aga86_
Manga Widze, ze udaly sie zakupy :)
A Klaudia nie ma dziadkow??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96001 przez Mirella
jest 10.30 Klaudia nie śpi... wiedziałam, że z wiosną przyjdą zmiany :lol:

Aga no niestety, Klaudia ma tylko jednego dziadka, który ma 90 lat, fajny jest, ale z innej epoki, z czasów gdy kobiety zajmowały się dziećmi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96031 przez Manga
Strasznie szkoda, że Klaudia nie ma dziadków...
Dziadkowie - pomijając niezwykle ważny aspekt pomocy - to osoby, z którymi dzieci mają taką ciekawą więź, zupełnie inną niż z rodzicami - tak ja to obserwuję.

Aleks jest szczęściarzem, bo ma także 3 prababcie i jednego pradziadka i jedną praprababcię. Mama mojego męża walczyła z rakiem - wieść o chorobie zbiegła się z oczekiwaniem na narodzenie małego. I w tym samym czasie leżałyśmy w klinice - ja na 4 piętrze na położniczym, teściowa piętro niżej. Cały czas twierdzi, że to wnuk dał jej tą siłę by walczyć z chorobą.

A w kwestii zmian w pokoju Aleksa - w świetle dziennym parapet prezentuje się całkiem nieźle. Jedynaczka, ja też się wahałam z dywanem, ale ponieważ Aleks dużo czasu spędza na podłodze budując z lego, to stwierdziłam, że to dobry moment, by go położyć. Poza tym pokoik przez te kilka detali przejdzie miłą odmianę i będzie pokojem na miarę dwulatka (urodzinki już wkrótce ;)) Najchętniej pomalowałabym też ściany, ale muszę poczekać aż Aleks wyrośnie z fazy rysowania gdzie popadnie ;) W każdym razie jestem podekscytowana zmianami ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #96051 przez jedynaczka
u nas też rodzina wielopokoleniowa, eM ma 2 babcie, 2 dziadków, 3 prababcie, i 1 pradziadka :)
Moi rodzice pomagają nam bardzo, aż czasami za bardzo, mój tato umiłował sobie kupowanie zabawek dla Mikołaja... śmiejemy się z mamą że nadrabia swoje braki z dzeciństwa :) co tylko nowego i ciekawego wynajdzie za jakiś czas jest to w rękach Mikołaja :)
Rodzice męża, asbolutnie nie interesują się naszym życiem, ani wnukiem, zapraszaliśmy ich na roczek - nie przyjechali, nie wysłali kartki, ani nawet nie zadzwonili z życzeniami, zapraszaliśmy na Mikołajki, też odmówili, zapraszaliśmy na święta nie było ich, zapraszaliśmy na nowy rok, też nie przyjechali, więc daliśmy sobie spokój, nie zapraszamy więcej, oni też nas nie zapraszają, wiec sie nie wpraszamy... Przykro mi ze tak sie stało, a szczególnie szkoda mi męża, który na prawde przeżywa to, że jego rodzice wogóle nie interesują się jego życiem..
Ale rodziny sie nie wybiera prawda?
Eh sie rozpisałam :)

Własnie Manga, u mnie też jest ciągła zabawa na podłodze, ale parkiet póki co musi wystarczyć, może po 2 urodzinach coś sie wymyśli, bardziej na jesień :)
o malowaniu ścian nie wspomne.... nie ma ściany bez jakiegoś bazgroła :D:D

haha Mirella czuć że u Was w domu wiosna zagościła, z Klaudi 'ranny' ptaszek sie robi :)
jeszcze chwila i dorówna naszym dzieciom i bedziesz o 6 pobudki miała :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96179 przez SISUNIA88
Manga śliczna pościel...
Mój Filip na szczęście ma 2 babcie,1 dziadka,3 prababcie i 2 pradziadków. Męża tata niestety nie żyję..nawet ja go nie znałam...moi rodzice też bardzo nam pomagają..Uwielbiają małego..trochę za bardzo mi go rozpuścili no ale po to są dziadkowie :laugh:

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96241 przez Manga
Aleks wrócił do domku i nie chciał spać w swoim łóżku tylko na dywanie ;)

Ale to dlatego, że nowej pościeli jeszcze nie widział ;) (Ubiorę ją, jak już będę wisiały zasłonki.)

Dziś pewnie ładna pogoda sprawiła, że tak spokojnie w naszym wątku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #96273 przez kasiora
ostatnio sporadycznie zagladam strasznie duzo mam na glowie i do tego juz tydzien grypa mnie trzyma :dry: i przy okazji gabriel sie rozchorowal a ja za pare dni prace mam zaczac a tu wszystko nie tak :dry:

dziewczyny co do pokoju dla malego :) jak juz pisalam w maju zmieniam mieszkanie na wieksze (wkoncu 3 pokoje :) ) i gabriel bedzie mial swoj pokoj :laugh:
dlatego bardzo mnie interesuja wszystkie pomysly na pokoj dla malego, jak macie jeszcze jakies dobre rady i pomysly chetnie skorzystam :)
najwiekszy dylemat mam z lozkiem , tez bylam w ikea i myslalam o takim www.ikea.com/se/sv/catalog/products/S19837491 ale nie ma barierek bocznych , sama juz nie wiem :unsure:

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #96376 przez _aga86_
Julka tez na szczescie ma 2 babcie, 1 dziadka (bo mojego M tata nie ma z Nim kontaktu od kilkunastu lat :/), 2 prababcie i jedna praprababcie- jedna niesty zmarla dzien przed pierwszymi urodzinami Julci :(
Wczoraj bylam z Julcia u lekarza: zrobil Jej sie pecherz wypelniony woda lub ropa :( Musieli Jej przebijac :( Do tego ma takie wysuszone i chropowate raczki- lekarz stwierdzil, ze moze to byc "dziecieca egzema". Kazal samrowac kremem e45 i sie nie martwic- podobno ten rodzaj egzemy znika do 3 roku zycia. Ale mimo wszystko pojde do dermatologa i pediatry jak bedziemy w Polsce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96394 przez Groszek
Manga super zakupy :)
Ja teraz wyjeżdżam do rodziców i na reszcie sobie odpocznę :lol:

Michaś ma 2 babcie, 2 dziadków i jedną prababcię bo druga niestety zmarła w czwartek :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96418 przez _aga86_
Moje kondolencje Groszku :(
Odpoczywaj- nalezy Ci sie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 10 miesiąc temu #96915 przez Martynka__89
.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96945 przez _aga86_
Hmm... to faktycznie przykre, ale rodziny sie nie wybiera. Wazne, ze Ty jestes inna i nie sadze, ze bez powodu ktos by Cie porownywal do rodzicow. Niestety czasami role sie odwracaja i to dzieci musza sie wstydzic za rodzicow :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96998 przez asia26
Aga sto lat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #97013 przez _aga86_
Dziekuje Asiu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl