BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 2 miesiąc temu #965571 przez Adlenne
Melduje sie po wizycie. Jestem w 29 tygodniu ale Tymek jest duzy jak na ten tydzien. Wazy 1550g, rozwija sie prawidlowo. Szyjka odrobine krotsza ale zamknieta i na razie jest wszystko ok. Nadal mam chodzic na wizyty co 2 tygodnie i sie oszczedzac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965586 przez Karolincia
Adlenne - To mniejszy od mojej Lili u mnie 30 tydzień i waży 1750 g :) Spore Bobasy z tych Naszych Dzieciów będa :) :) Ale cieszę się, wolę aby była większa niż mniejsza :) Oszczędzaj się aby Ci sie szyjka nie skracała... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965633 przez Adlenne
No ciekawe jak będzie w rzeczywistości.
Moja córka była maleńka bo ważyła 2655g, urodziła się w 39 TC. Nie wiem od czego to zależy ze ona była taka mała a Tymek tak rośnie. Moja siostra ma trójkę dzieci i wszystkie mniej więcej podobna wagę miały. U mnie wszystko wskazuje na to ze Tymek będzie miał o prawie kg więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965689 przez Karolincia
Adlenne - To ciekawe ile Lilcia bedzie ważyć jak sie urodzi, nie umiem oszacować wagi mojej Malutkiej :) Wydaje mi się że na pewno powyżej 3 kg bedzie mieć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965702 przez klauduska89
Z ta waga to roznie bywa. Bylam kiedys w szpitalu i rodzila kobietka kolo czterdziestki, mowili ze dzidzius bedzie malutki z 2500 z usg wychodzilo a dzidzius urodzil sie sporo ponad 3 kg. U mnie tez mowili ze syn nie bedzie bardzo duzy a urodzil sie rowne 4 kg. Najważniejsze aby dzieciaczki urodzily sie zdrowe a czy to bedzie 3 czy 4 kg to juz mniej wazne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965710 przez Karolincia
Klauduska - To prawda waga wadze nie równa :) Na usg to tylko oszacowanie jej w przybliżeniu,a często odbiega troszke od rzeczywistej wagi ;) Podstawa to zdrowe Maleństwo :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966352 przez iska
no to chwale sie :D łóżeczko stoi, komoda zapakowana poprasowanymi ciuszkami (już zapomniałam jakie monotonne jest prasowaniem pieluch :/) no i walizka do szpitala też już zapakowana :D teraz już mi nie straszne te lekkie skurcze ktore zdarzaja sie kilka razy dziennie. jutro mam wizyte i zobaczymy :)
a co do usg waga szacowana moze sie roznic nawet o pol kilo .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966390 przez klauduska89
iska to widzę że jesteś już przygotowana w 100% super:) ja póki co wzięłam się w końcu za pranie ubranek, 3 pralki już wyprane, jeszcze 2 prania i będzie koniec, narazie ubranka składuję na kupkę i będę wszytskie na raz prasowała. Podkłady i inne duperele do szpitala zamówiłam, właśnie dziś odebrałam przesyłkę i wczoraj kupiłam jedną paczuszkę pampersów do szpitala, tak więc powoli też się ogarniam z tym całym szaleństwem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966393 przez klauduska89
no i czekam na relację z wizyty :) Ja też jutro mam wizytę tyle że bez usg, pani doktor obejrzy moje wyniki, zbada podwozie i tyle :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966524 przez Nikaa
Dziewczyny jestem po wizycie z maluszkiem wszytko w porządku waży już 2,5 kg :) :) :) :) widzieliśmy jak sobie ssie paluszek i ma odruchy oddechowe jak to nazwał lekarz Jestem szczęśliwa po na tej wizycie jest wszystko ok z szyjką jak na ten tydzień :) :) :) :) ( na poprzedniej była skrócona w stosunku do tygodnia ciąży)
ja ważę już 60 kg :blush: a przed ciążą 48 kg było :dry: no ale trudno się mówi zjadę to po porodzie :laugh: ;)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966562 przez Adlenne
Nikaa jestes taka szczuplutka ze nie masz sie co waga matwic. Ja to od 59 kg zaczynalam. A teraz juz chyba 67 jest.
Super ze dzidzia tak rosnie i ze wszystko w porzadku.

U Was tez takie piekne slonko? U nas jest pieknie, tylko nie moge sie doczekac az caly snieg stopnieje. I nie moge sie juz doczekac naprawde wiosennych temperatur.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966565 przez vestusia
Witam się i ja :)
Widzę, że przygotowania do porodu idą pełną parą. Ja ostatnio w Tesco kupiłam te białe Pampersy i smoczki Lovi. Pozostaje mi dokupić kilka rzeczy z apteki i butelki. No i w końcu wziąć się za pranie i prasowanie, ale to dopiero od przyszłego tygodnia, o ile uda nam się przywieźć komodę od teściów, bo inaczej nie będę miała gdzie chować rzeczy dla dzidziuśka.
Ja też jestem po wizycie, miałam w same Walentynki. Malutka rośnie również zdrowo, ważyła 2230g jak na razie. Jak porównałam moje notatki z obecnej ciąży i z pierwszej, nio to dzieciaczki idą "łeb w łeb" z wagą, więc liczę, że dzidzia będzie miała te 3kg, więcej chyba nie dam rady wycisnąć :D Tzn. wiem, wiem, pewnie dam radę, ale jakoś przeraża mnie to bardziej niż za pierwszym razem, gdy poród tak naprawdę był jedną wielką niewiadomą. Lekarz przepisał mi globulki, bo znowu jakaś grzybica mi się przypałętała, no a tak to stwierdził, że tydzień muszę się jeszcze wstrzymać a potem mogę rodzić. Oszalał! Ja jeszcze nie jestem przygotowana hehehe. Chociaż wiadomo, że na końcu ten czas strasznie się dłuży, nio ale mimo wszystko nie chciałabym rodzić już teraz ;-)
U mnie pogoda też dość piękna, w niedzielę było cudnie, byłam z moją Zuzią na dwugodzinnym spacerze w parku, na placu zabaw było troszkę dzieci, fajnie tak, jakby wiosennie. No i było wtedy 10 stopni na plusie. Teraz jest minusowa temperatura ale i tak jest przyjemnie. Jak już przyjdzie wiosna to i my będziemy oczekiwać na narodziny naszych dzieciaczków :)
Miłego dnia Mamuśki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #966636 przez Adlenne
Vestusia ja to mialam duzo skurczy juz od 18 tygodnia. Wiec od tego czasu biore leki, duzo leze i teraz na prawde skurcze mam sporadycznie. I jak wtedy stresowalam sie ze urodze za wczesnie to teraz jakos sie uspokoilam ze mi sie uda donosic. Ja mam termin na 1 maja z om a na koniec kwietnia z usg wiec mam jeszcze czas.
Duza juz Twoja dzidzia. Jeszcze troche i wezmiemy maluchy w ramiona.
Dla mnie spora odmiana bo teraz bedzie synek wiec ciuszki takie chlopiece i na suszarce jak wisza od od razu widac ze bedzie chlopak.

A to my z Tymciem
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966827 przez iska
odmeldowuje sie po wizycie. wszystko w porzadeczku . wyniki praktycznie ksiazkowe :) pobrala mi wymaz na bakterie.... jeszcze dodatkowe badania krwi robie jutro...... aaaaaa no i na 100% cesarke bede miala :)
kolejna wizyta za 2 tygodnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #966830 przez klauduska89
Iska a dlaczego cc?
Ja juz tez po wizycie, badania wszystkie ok, z wagi spadlam pol kg przez ostatnie 3 tygodnie ale pani doktor jakos nic o tym nie mowila. Przepisala mi jakies tabletki na zylaki i za 2 tygodnie do kontroli, jak tabletki nie pomoga to bede musiala jakieś zastrzyki brac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl