BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 2 miesiąc temu #961604 przez iska
no ja tez dzis mialam wizyte.. wiesci jednak niezbyt dobre i ze wzgledu na ta opuchlizne ktora mi raz schodzi po nocy a raz zostaje na caly dzien dostalam skierowanie do szpitala. Takze jutro rano jade.... Gin dal mi wybor albo dzis albo jutro .. ale kurcze ze wzgledow organizacyjnych a przede wszystkim ze wzgledu na Szymka ktory to wszystko bardzo przezywa zdecydowalam sie jechac rano. mam nadzieje ze zrobia mi wszystkie badania i potrzymaja max 3 dni i ze bedzie oki. trzymajcie kciuki dziewuszki,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961647 przez monia89
Hej.
sun no to lekarz jest rozbrajający!
Vestuia prześlj troszke gołąbków! :-)
Adlen to trzeba leżeć ile sie da :-)
iśka powodzenia odezeij sie co i jak!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961687 przez Nikaa
iska będzie dobrze - lepiej, że masz skierowanie na badania i zostaniesz przebadana niż mieliby coś zignorować - wiem, że się łatwo mówi - nikomu nie chce się leżeć w szpitalu ale będzie dobrze zobaczysz ....

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961702 przez klauduska89
Iska wspolczuje szpitala, mam nadzieje ze dobrze sie tam Toba zajma i szybciutko wrocisz do domu.
ja od wczoraj jestem nie do zycia, a raczej cala nasza rodzina, dopadla nas jakas wirusowka, grypa zoladkowa czy inne cholerstwo, dzis niby juz troszke lepiej :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961730 przez Karolincia
Witajcie Kochane :)

Iska - Bidulko Ty :( Nie zazdroszczę szpitala, ale spokojnie może nie będzie konieczna wycieczka do niego ?? :)

Adlen - Musisz wypoczywać:(

Sun - Ten konował mnie rozwala ://// I to ma być lekarz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961970 przez Adlenne
Iska trzymam kciuki odezwij się jak będziesz mogła.
karolincia powodzenia - bo to chyba dziś Wasz wielki dzień?

Ja znalazłam winowajce mojego swedzacego brzucha. Okazało się ze balsam z ziaji przeciwko rozstepom mi nie pasował i jak go odstawilam to jest ok. Miałam próbki balsamu palmers z masłem kakaowym i jest rewelacyjny ale go nie kupie bo drogi i szkoda mi kasy.
Teraz mi mezus kupil takie cus: www.dax.com.pl/pl/product/960/maslo-zwie...znosc-skory-w-ciazy/
Kosztowało 11 zł a babka w drogerii polecala, mówiła ze od tego z ziaji rozni sie tym ze nie zawiera parabenow, a one często uczulaja. Zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961980 przez klauduska89
Adlenne dobrze ze znalazlas preparat ktory Ci odpowiada. Ja w pierwszej ciazy tez uzywalam na brzuch balsamu z perfecta mama tylko troche innego i byl ok, rozstepow nie mam, teraz uzywam z ziaji i tez mi pasuje, mam nadzieje ze i tym razem rozstepow unikne, wystarcza mi juz te okropne zylaki.
a no wlasnie karolcia wielki dzien ! :) milej zabawy i nie przeforsuj sie za bardzo. Jeszcze raz najlepszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #961982 przez Nikaa
No właśnie dziś wielki dzień Karolinci :) :) :) :) :) oby wszystko poszło tak jak sobie zamarzyli :) :) :) :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962121 przez monia89
Karolincia jak tam? Pokaż fotki koniecznie!!!! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962130 przez DoMI*
Witam kochane Mamusie.
Kochane napewno u was wszystko dobrze, macie piękne dzieciaczki.
Pewno się zapytacie co u mnie... No cóż
Nic ciekawego nie słychać.
Nie pozbietalam się po stracie Wogole jak o tym wspomnę to zaraz płacze. Może kiedyś czas zagoi tę ranę. Ale zawsze zostaje blizna.
Jak narazie mąż nie chce przez najbliższe lata się starać. Mi trochę przykro ale musze to zaakceptować.
Mamusie życzę wam wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia dla was i waszych kochanych serduszek. Buziaki odemnie

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962213 przez klauduska89
DoMI* miło że się odezwałaś :) wierze że strata dzieciątka dalej boli, nie da rady wymazać tego z pamięci ale mam nadzieję że czas zagoi rany. Mąż widocznie też przeżył to i dlatego nie chce narazie się starać i trzeba i jego zrozumieć. A jak Tam Twój synek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962310 przez monia89
Domi super że sie odezwałaś. On też na swój sposób to przeżył trzeba dać mu czas. Co u Was? Buziaki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962342 przez Karolincia
Witam Was już jako Mężatka :D :D :) :)

Domi - Bardzo miło, że się odezwałaś !!! :) Jesteś dzielną kobietą i wierzę, że pewnego dnia pogodzisz się ze stratą Maleństwa, wiem że to jest bardzo trudne i ciężkie, ale dasz radę :* Mąż jak to Monia napisała właśnie przeżył to bardzo mocno i bardzo go to dotknęło....daj mu czas...., musi się pozbierać, a na pewno będzie gotowy na starania o drugiego Maluszka :) Odzywaj się do nas częściej !! Opowiadaj co u Was słychać :) !!

Adlenne - Dobrze, że znalazłaś winowajcę tej wysypki ...Jednak ziajka uczula....paskud :angry: :angry: :angry:
Ciesze sie, że Maż Ci kupił kosmetyk,który odpowiada Twej skórze :)
Ja używam Palmersa i starcza mi na 2 miesiace :) Bardzo wydajny jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #962346 przez klauduska89
Karolincia ale opowiadaj jak bylo;) stres był? Wszystko udalo sie jak sobie wymarzylas?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #962347 przez Karolincia
Ohhh bylo Wspaniale !!! - to tak w skrocie :p

A wiec zaczne od samego poczatku :)

W sobote Siostra mnie pomalowala zrobila kreski na gornej powiece podlreslila kosci policzkowe rozem do policzkow i mocno wytuszowala rzesy :)
Fryzure stworzylam sama :D Miala byc zupelnie inna :p Zakfecilam loczki na prostownicy ale jakos nie tak mi sie wlosy ulozyly jak chcialam wiec podkreslilam je pianka co bylo bledem :p
Uratowalam sytuacje podpinajac wlosy i wlozylam opaske w srodek :D
Wyszlo bardzo ladnie :D
Rodzice dali Nam blogoslawienstwo bardzo sie wzruszylismy :) Przezycie niesamowite :)
Wychodzimy juz z domu wsiadamy do auta i moj Mezus sie pyta czy wzielam dowod na co ja oo nieee dowod!!!
Wysiadlam w szpilkach i poslizgnelam sie bo bylo slisko lece do tesciowej auta mach rekami i krzycze klucze klucze dowodu zapomnialam :D
Tesciowa wysiadla i sie pyta co sie stalo bo to jej mowie :D Tata moj poszedl po dowod :D

W urzedzie bylismy o 13:40 udalismy sie na gore do pani urzednik sprawdzilismy akt malzenstwa czy sie zgadza swiadkowie sie wylegitymowali :)
Przeszlismy na sale i sie zaczelo :)
Podczas przysiegi stalismy przodem do siebie . Moj mial lzy w oczach jak mowil slowa przysiegi a mi sie smiac chcialo :p Jak ja mowilam przysiege to tez sie wzruszylam :)
Przy zakladaniu obraczek byl.problem bo mi.palce spuchly i obraczka nie weszla na palec :(
Strasznie mi dretwieje prawa dlon i czuje mrowienie :(
Kiedy goscie skladali Nam zyczenia spadla mi podwiazka hahaha :D
Po ceromonii pojechalismy do domku na wesele :) Mamy przywitaly Nas chlebem i sola :)
Zabawa sie udala :) Bylo bardzo wesolo i milo :) Wszyscy zadowoleni usmiechnieci :)od 15 do . 1.00 trwalo wesele :)
W niedziele odczulam tego skutki bol kregoslupa spuchniete stopy ale bylo warto :)
Jestem baaaaardzo szczesliwa i moj Mezulek rowniez jest przeszczesliwy :)
Lillcia od soboty bardzo szaleje i kopie :) cieszy sie szczesciem rodzicow :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl