BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 2 miesiąc temu #964144 przez Karolincia
Witajcie Mamuśki :)

Cichosza wszystkie siedzą !! Jak myszy pod miotłą :) Widac, że weekend w pełni :)

Zycze Wam Kochane spokojnej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964415 przez Nikaa
co tam u Was dziewczyny słychać ? u nas na dworze szaro buro i pewnie dla tego nic się nie chce :(

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964459 przez klauduska89
U nas za oknem biolo ze hoho, zima pelna para.a co slychac...hmm ja osobiscie mam lenia strasznego, nic mi sie nie chce, mlody mi zakatarzal wiec siedzimy w domku i walczymy ze smarkami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964494 przez Adlenne
U nas bialo i caly dzien sypie.
Wstawilam dzis pierwsza partie ubranek dla Tymka do prania. Jeszcze pare razy oralka pojdzie, ale najbardziej mi sie nie chce prasowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964522 przez klauduska89
Adlenne ja wlasnie nie moge sie zabrac za pranie bo tez mi sie nie chce prasować :) w pierwszej ciazy byla to dla mnie ogromna przyjemnosc szykowanie, pranie i prasowanie ubranek, teraz nie mam juz takiego wielkiego zapalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964642 przez Karolincia
Witajcie Kochane !!
Po wizycie u mojej ginekolog z dobrych wiadomości:
szyjka dłuuuga , kanał rodny zamknięty, przedwczesny poród mi nie grozi
hemoglobina podskoczyła do 11.1
Z tych gorszych dziś lekarka odczytała mój posiew moczu i wyszło, że mam PACIORKOWCA....nastraszyła mnie, że Malutka może mieć sepsę lub zapalenie płuc po porodzie....
Dostałam antybiotyk 2x1 dziennie przez 7 dni później mam zrobić posiew moczu i do niej zadzwonić, a gdy będa wyniki ona je sprawdzi o do mnie oddzwoni
Jutro rano jade prywatnie zrobić posiew moczu, bo może ja źle pobrałam mocz do pojemniczka Emotikon frown MAM TAKA NADZIEJE....!!
Przeryczałam już pare godzin
Aha...i na plusie mam 11,5 kg Emotikon grin Niezła foczka ze mnie co??

Aaaaa....i byłam dziś na usg zapisałam się prywatnie i poszłam, Malutka moj Kruszynka wazy 1750 g Przekręciła się główką w dół

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964684 przez klauduska89
Karolincia pobierz jeszcze raz mocz na posiew i oddaj do analizy, moze zeczywiscie zle pobralas próbkę, a nawet jak masz to dziadostwo to antybiotyk pewnie pomoze. Lekarzs lubia straszyc na wyrost. Trzymam kciuki ze bedzie dobrze.
wam tez sie tak nie chce wstawac rano? Zeby syn sje tak wczesnie nie budzil to zapewne bym jeszcze sobie smacznie pospala.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964969 przez Karolincia
Klauduska - Oddałam dzis mocz na posiew w piatek po 18 bedzie wynik :( Oby wszystko było dobrze :( Jestem troszke przerażona tym paciorkowcem, mam nadzieje, ze to jedna wielka pomyłka :(
Heh...ojj tak tez mi się nie chce rano wstawać a najlepsze ze o 18 mi sie juz spac chce i najchętniej bym poszła spac... :blink: :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965025 przez klauduska89
Ja chodze spac kolo 23 rano z malym wstajemy 7-8. Tyle ze w nocy po kilka razy wstaje i sie budze, za to jak Dawida klade w dzien spac to czesto przy nim zasypiam na godzinke, ale i tak ciagle jeztem nie wyspana, a dopiero zacznie sie najgorsze nocne wstawanie i to niedlugo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965166 przez monia89
Hej. Dziewczyny w tesco od jutra giga paka pampersów 0d 2 70 zł premium care1 44.99 za 78 szt chusteczki 6 pak 28zł proszki płyny w promocji 20% na wybrane kosmetyki 30% f&f ubranka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965359 przez Karolincia
Monia - Dziękuję za informację o tej promocji !! Pewnie jutro się przejade do tesco, bo mam po drodze jak będe wracać z pepco :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965377 przez Nikaa
Smacznego Tłustego Czwartku dogadzajcie sobie dziś słodkim ile się da :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965381 przez Karolincia
Nikaa - Wzajemnie Miłego dnia Tłustego Czwartku :D :D Dogadzajce sobie kobietki !! Ja niezbyt moge bo juz waga wzrosła sporo 11,5 kg na plusie wiec wole zjeśc skromnie jednego pączka i wypić do tego sok wyciskany np z pomarańczy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965395 przez klauduska89
ja już jestem po 2 pączkach, siostra robiła i mi z rana przywiozła, a jeszcze 3 od męża w szafce czekają :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965397 przez Karolincia
Klauduśka - Wcinaj wcinaj :) :) Smacznego :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl