BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 8 miesiąc temu #923954 przez olga85
jedno i drugie dość oryginalne :) ja jeszcze o tym nie myślałam ale pamiętam, że przy pierwszym dziecku też był spór o imię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #923968 przez klauduska89
U nas przy pierwszym dziecku imie wybierał maz, a ze mi sie podobalo to sporu nie bylo. Teraz teoretycznie albo Iza albo Szymek ale to jeszcze wszystko może sie zmienic ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924022 przez sun333
Hej dziewczyny :)

Chciałabym również dołączyć do kwietniówek, jeśli mnie przyjmiecie :) wg ostatniej OM lekarz wyliczył termin porodu na 14.04.2014r. :)
Póki co prawie nie czuję że jestem w ciąży i oby tak zostało do końca :) na ostatniej wizycie tj 26.08 nasza fasolka miała 6,6mm
następną wizytę mam 16.09, więc mam nadzieję że jest już dużo większa i zobaczę bijące serduszko.
To moja pierwsza ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924028 przez klauduska89
Sun333 witam wsrod kwietniowek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924142 przez monia89
Witaj Sun333. Napisz coś więcej o sobie :)
JA sie pytam gdzie są relacje z wizyt! Halo!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924145 przez vestusia
Witam Mamuśki :)
Monia Jak Ty dbasz, abyśmy pisały jak po wizytach :)
Witam Sun :)
U mnie dobrze, z tarczycą wyniki w porządku, jestem jeszcze zapisana do endokrynologa na powtórne badania a potem dla pewności USG tarczycy, ale póki co jestem zdrowa jak rybka :) Wyniki z cytomegalii również dobre więc nic tylko się cieszyć. Dzidziolek ma już 3,65cm i rośnie zdrowo. Mało tego, między nogami jest "ogonek" ale mam się tym do końca nie sugerować, bo wargi sromowe mogą jeszcze przybierać taką formę. Nie powiem, bo chciałabym, żeby zaniknął, ale mój M. nawet widzi na zdjęciu jajka, sisiorka i "grzybka" więc jego zdaniem to będzie chłopak. Ja tam czekam na kolejne wizyty, bo dla mnie to jeszcze wcześnie na określanie płci :)
Dziś muszę zrobić zakupy na sałatkę, bo idziemy do naszych znajomych, chłopaki popiją sobie, a my kobietki nie, bo obydwie jesteśmy w ciąży, mało tego, mamy taki sam termin porodu, różnica to aż 3 dni, więc lepiej nie mogliśmy trafić :)
No i muszę zrobić sałatkę makaronową, sos czosnkowy i kupić ciasto francuskie, to zapieczemy parówki z serem żółtym :) i tak zleci mi piątek :)
A jak reszta po wizytach? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924153 przez DoMI*
Witam nowe Mamusie.
Ale fajnie ze wy już po wizytach Ach ja jeszcze Google nie widziałam pocieszam się z do zdjęciami pierwszej ciąży....
Ale do 16 juz niedaleko...
Ja mam chorą tarczyce po pierwszej ciąży i biorę leki. Teraz to mnie czeka milion badań.... ACH..
Właśnie uspalam małego idę tez odpocząć.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924159 przez sun333
Dziewczynki dzięki za miłe przywitanie :)
Mam 28 lat jestem z Warszawy tak jak już Wam wspomniałam to moja pierwsza ciąża.
Gdy byłam na pierwszej wizycie wg OM był to 7 tydzień natomiast wg USG 6 tydzień i 4 dzień.
Zrobiłam już pierwsze badania i wszystko wyszło w normie oprócz hematokrytu - różnica jest niewielka ale jednak jest za niski.
Za to niezłą niewiadomą jest dla mnie badanie na oznaczenie grupy krwi. Kilka lat temu (2008r) miałam robioną ablację serca w Aninie, ponieważ chorowałam na napadowy częstoskurcz nadkomorowy serca i na wypisie robionym przez lekarza jak wół jest napisane że moja grupa krwi to B Rh+ natomiast w badaniu które zlecił mi ginekolog wyszło że moja grupa to AB Rh+ i teraz nie wiem co zrobić. Dzwoniłam do DIAGNOSTYKI czyli tego laboratorium co przeprowadziło badanie i oni jeszcze raz sprawdzili moją próbką i mówią że nie ma mowy o pomyłce, natomiast ich zdaniem ktoś pomylił się wpisując dane na wypisie w Aninie.
Tak myślę, że chyba zrobię to badanie jeszcze raz żeby mieć 100% pewności.
Nie mogę się już doczekać kolejnej wizyty - mam nadzieję że z fasolką wszytko jest dobrze. Nie mam żadnych bóli ani plamień, więc myślę że ciąża rozwija się prawidłowo.
Na samym początku byłam strasznie senna i spałam kilka razy w ciągu dnia - teraz jest już dużo lepiej śpię tylko raz dziennie. :)
Dzisiaj idę oddać holtera - niestety ze względu na moją ablację przez całą ciąże muszę być pod stałą opieką kardiologa :/ ale lepiej chuchać na zimne ;)
Fajnie że jest tu tyle dziewczyn, które już są mamami - wasze rady będą nieocenione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924166 przez kaikai
Hej

Ja tylko się przypominam, nadal chora jestem :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924191 przez klauduska89
kaikai co jest? Dalej źle się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924193 przez monia89
Supet Vestusia :-) ciekawe co wyjdzie z ogonka :P
Domi już bliżej niż dalej :-)
Sun to nie zaciekawa historia ale będzie dobrze!!!
Kaikai jeszcze Cie męczy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924206 przez Anabelle
Kaikai ale cię wzieło :(

Właśnie nikt nic nie pisze o wizytach, nikt nie był?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu - 9 lata 8 miesiąc temu #924215 przez ewelia
Witam :) tez dołączam do mam kwietniowych 2015 :) jest to moja pierwsza ciąża i jestem bardzo szcześliwa bo termin nam wypada dzień po moich urodzinach czyli 4.04.2015 :) często mam wieczorem mdłości ale nie wymiotuje i czuje sie dobrze:) pozdrawiam wszytskie szczęśliwe kwietniówki 2015 :)




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924231 przez Nikaa
Witam nowe mamusie - fajnie, że jest nas tutaj coraz wiecej :D :D
vestusia czyli tak jak u mnie masz wstępne przewidywania na chłopaka :D hi hi ciekawe czy utrzyma się tak do końca - fajnie by było :P

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 8 miesiąc temu #924232 przez agania123
Cześć dziewczyny! I ja dołączam do kwietniówek :)
Mam 28 lat i 3 letnią córeczkę ze stycznia 2011 :) Pierwsza ciąża przeszła całkiem nieźle tylko z porodem było gorzej , ale staram się o tym nie myśleć :) byłam na 2 wizytach , ale po pierwszej nic nie było wiadomo a na drugiej miałam tylko USG więc pierwsza dokładna wizyta z założeniem karty ciąży dopiero 23 września. Termin z USG wyszedł na 27.04.2015:) Mam mdłości i zdarzyły się wymioty , ale do przyjęcia :) Pozdrawiam wszystkie kwietniówki i wszystkim życzę dużo wytrwałości!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl