BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 7 miesiąc temu #924943 przez Nikaa
Monia fajny pomysł
u nas termin 1.04.2015 ( prima aprillis :P)

no u nas w środę właśnie to badanie genetyczne - cieszę się, że zobaczymy malucha :D ale ale czy Wam też tak szybko ta ciążą mija ? ( chyba się powtarzam z tym pytaniem) :P bo mam wrażenie, że w pierwszej ciąży jakoś to wolniej płynęło ..jakoś tak bradziej człowiek był skupiony na tym co się dzieje z maluszkiem i swoim ciałem ... a teraz jakby troszkę mniej bo Mikuś potrzebuje uwagi :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924946 przez kaikai
Hej

Ja dziś też tylko dla Dawida gotuję, bo wrzucę do jednego garnka i już, a dla nas to siły nie mam stać i pichcic.
Cały czas źle się czuję, chyba tak będzie do końca trymestru :(
A dla Dawida gotuję łososia z warzywami.

Wizytę mam w środę.

Super Monia ze Ty zrobisz ta tabelka, bo ja nie mam czasu usiąść przed komputerem, a z telefonu nie umiem wstawić pliku :(
Muszę się zebrać i moim majówką zrobić, ale tutaj też mnie dopisz ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924956 przez vestusia
No a ja ogarniam właśnie mieszkanie :)
Odkurzyłam i kończę sprzątać łazienkę. Musiałam zrobić sobie przerwę na kanapeczki z ogórkiem i majonezem :D
Monia super pomysł z tabelką, myślałam też o niej ale ja coś czasu nie mam mimo że jestem na zwolnieniu. Mój termin to również 04.04.2015 r. :)
Nikaa mnie też leci szybko czas, pewnie to dlatego, że z Zuzią miałam duuużo czasu i mi się dłużyło a teraz jakoś nie mam czasu na takie skupienie się na brzuszku itd.
No, koniec przerwy, idę dalej sprzątać :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924987 przez klauduska89
Mi tez bardzo szybko ten czas leci ale to chyba juz przy dzieciach tak jest. Ja syna polozylam spac i biore sie za czytanie ksiazki w ciszy i spokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925004 przez olga85
mój termin to 8.04.2015 :)

czas bardzo szybko leci, już czekam żeby iść na l4, ostatnie tygodnie w pracy, a później będę mogła odpoczywać i zająć się brzuszkiem i córcią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925036 przez DoMI*
Jeszcze raz dziękuję za wsparcie.
Wy kochane się trzymajcie mocno, ciepło... Żegnam się lecz będę do was zaglądać i pisać. Bo chcę zobaczyć wasze małe
cudo - szczęścia...
Ucalujcie brzuszki odemnie

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925076 przez Nikaa
DOMI kochana zaglądaj koniecznie i się udzielaj :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925100 przez Anabelle
Mi ciąża mija szybciej niż z Antkiem, ale ja bym chciała byc już po porodzie, więc przez to mój cel jest jeszcze odległy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925326 przez olga85
mi moja pierwsza ciąża przebiegła świetnie, teraz co prawda szybko leci ale mam dużo więcej dolegliwości, przez to też idę na l4.

Tyle dobrego, że dzisiaj zamówiłam sobie mieszankę ziołową na moje dolegliwości z Baby and Mama med i jutro ma do mnie dojść więc może będzie jakoś łatwiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925344 przez agania123
Anabelle ja mam tak samo jak Ty :) Nie mogę się doczekać kiedy będę po porodzie :) Jam mam termin na razie na 27.04.2015. Najbliższą wizytę mam 23 września i dopiero wtedy p. dr założy mi kartę ciąży. Ale już teraz po spodniach czuję, że robi się ciasno :/ a to dopiero począteczek. Boję się pomyśleć co będzie później :P z Natalką przytyłam 18 kg i to przy strasznych wymiotach na początku. Teraz zdarzają się one tylko jak jestem w domu i to góra 2 razy dziennie jak do tej pory. Liczę na to, że będę mogła pracować co najmniej do końca mdłości, bo wtedy jakoś funkcjonuję :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925418 przez olga85
ja w pierwszej ciąży nie pamiętam ile przytyłam już mi się myli za dużo o tym chyba gadam ale w tej wydaje mi się , że dużo nie przybiorę na wadze przez mdłości i to wszystko co się dzieje w moim brzuchu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925484 przez sun333
Cześć dziewczyny :)
Już po wizycie a oto i nasz bąbelek

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925491 przez Anabelle
Sun wspaniałe zdjęcie :)

Ja z Antkiem przytyłam ok 20 kg w ciąży. Mówię około bo przed porodem już puchłam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925584 przez olga85
niestety w ciąży bardzo łatwo przytyć gorzej zgubić tą wagę ... najgorzej jak się jest pod opieka troskliwej mamy i teściowej ;)

sun - ładne zdjęcie, rośnie ci maluszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925642 przez klauduska89
Sun ale bąbelek ;) ja w poprzedniej ciazy przytylam 12 kg z tego mlody przy porodzie wazyl 4. Ogolnie jestem bardzo szczupla i liczylam na to ze po porodzie zostanie mi kilka kg ale przeliczylam sie, a nawet byl taki czas ze wazylam mniej niz przed ciaza. Teraz tez pewnie cos kolo tego przytyje.
Ja dzis mam dzien sprzatania, pranie juz sie konczy, za chwile nastawiam kolejne, posciel zmieniona, fronty szafek w kuchni umyte, maly dzielnie mi pomaga:) a jak tam u was? Ciekawe jak domi sie trzyma...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl