BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 7 miesiąc temu #924237 przez olga85

ewelia napisał: Witam :) tez dołączam do mam kwietniowych 2015 :) jest to moja pierwsza ciąża i jestem bardzo szcześliwa bo termin nam wypada dzień po moich urodzinach czyli 4.04.2015 :) często mam wieczorem mdłości ale nie wymiotuje i czuje sie dobrze:) pozdrawiam wszytskie szczęśliwe kwietniówki 2015 :)


Witamy wszystkie mamusie kwietniowe :)

Ja też mam straszne mdłości przy tej ciąży przy pierwszej w ogóle mnie nie męczyły, ale teraz mam horror i do tego muszę w pracy siedzieć, ale słyszałam od koleżanki i też się telefonicznie kontaktowałam z lekarzem, że mogą mi pomóc mieszanki ziołowe, koleżanka polecała mi Dobre Trawienie Baby&Mama Med.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924253 przez maniek0493
Hej dziewczyny:) Mogę liczyć na Waszą pomoc w wypełnieniu ankiety? : www.interankiety.pl/interankieta/5916c58...3f2801dc216e4bf28f61
Z góry dziękuję za każdą pomoc;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924259 przez monia89
Witam ewelia :-)
Olga mi Kaikai poleciła Mamarwin i jest super. Z Antosiem wymiotowałam przez 2 tyg i to nie non stop i miałam spokoj a teraz to masakra jest.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924295 przez DoMI*
Dziewczyny po małym co nieco wczorajszym jest możliwe ze mogłam dziś plamić zaczęło się o 12 w południe.?
Martwie sie.... Narazie nic mi się złego nie dzieje chyba czasem boli brzuch no i raz narazie plamiłam tak na różowo....
Jak cos będzie się działo to jadę na sor

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924301 przez Anabelle
Domi ja jestem panikara, wziełabym magnez, nospe, 2 tab luteiny lub dupka i jechała na ip

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924304 przez DoMI*
Nie ma czym jechać, mojego m nie ma jest na wyjeździe do 17...Mam duppaston i magnez

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924308 przez olga85

monia89 napisał: Witam ewelia :-)
Olga mi Kaikai poleciła Mamarwin i jest super. Z Antosiem wymiotowałam przez 2 tyg i to nie non stop i miałam spokoj a teraz to masakra jest.


A Mamarwin to też jakieś zioła albo herbaty ? bo tak szczerze to się już trochę nakręciłam na kupno tego baby&mama med ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924314 przez vestusia
Hello Mamuśki :)
Sun dziwna sprawa z tą grupą krwi, ciekawe, gdzie jest pomyłka, bo któryś wynik z pewnością jest błędny ..
Kaikai a co Ci dolega??
Witam kolejną nową Mamusię, Ewelię :) Póki co wypada nam ten sam termin porodu, czyli 04.04.2015 :)
Nikaa ja to mam nadzieję, że ten ogonek, który widział doktor zaniknie, ja to bym bardzo chciała drugą córcię, nio ale od wczoraj jakoś bardziej zaczęłam myśleć, że to może być jednak chłopczyk :)
Witaj Agania :) Moja Zuzia też z 2011, ale z listopada :)
DoMi ja to też z tych panikar i gnałabym albo do swojego lekarza (nie wiem jak Wy ale ja mam do swojego numer i w razie czego mogę do niego dzwonić) albo na ip jak wyżej napisano. Są autobusy, taksówki, nie czekałabym tak po prostu, zresztą jeśli plamienie nawet minie to lepiej sprawdzić czy wszystko w porządku. Ja po prostu panikara jestem :)
Ja byłam na zakupach, zrobiłam to, co planowałam, a więc sałatkę i sosik czosnkowy. Czekam na mojego M., poszedł do sklepu po % dla facetów i jakieś chipsy. No i muszę po moją Zuźkę iść do przedszkola.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924327 przez Nikaa
vestusia oo pokrewna dusza widzę, że tak jak ja marzysz by drugie dziecko było tej samej płci co pierwsze ( jej dziwnie to brzmi :P :D) ja bym chciała drugiego chłopca - powiedz mi też słuchasz od rodziny czemu nie chcesz mieć parki ? bo ja się uczciwie przyznałam, że marzy mi się drugi synek i dopiero było :D "no jak to ? nie chcesz parki? parka najfajniejsza" ( a że by było śmieszniej najczęściej takie opinie wygłaszają osoby, które ...mają jedno dziecko :P)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924331 przez Anabelle

DoMI* napisał: Nie ma czym jechać, mojego m nie ma jest na wyjeździe do 17...Mam duppaston i magnez

Ja miałam 1 dzień plamienia przy Antku w ciąży. Pognałam na IP oczywiście, a tam już nie widzieli żadnego źródła krwawienia.
Ile bierzesz dupka?

vestusia ale domi ma jeszcze dziecko w domu. taksówką w dwójkę nie pojadą. musiałaby mieć samochód.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924345 przez klauduska89
Witam nowe mamusie.
Domi poczekaj az maz wroci i jedz na ip, to pewnie nic groznego ale lepiej sprawdzic.
Co do plci to w pierwszej ciazy mialam przeczucie ze bedzie chlopak i sie sprawdzilo i teraz tez mysle ze chlopak, ale mi to zupelnie obojetne. Jak bedzie chlopulek to fajnie bo wszystkie ,, meskie'' ubranka czekaja, ale z dziewczynka tez bylo by fajnie:) jezzcze troche i sie okaże kto w naszych brzuszkach mieszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924355 przez DoMI*
Wzięłam 2 duppastony...
Pojadę na IP jak wróci m.
Oby było dobrze narazie nic nie ma na wkladce ale kurcze juz miałam nie fajne myśli tym bardziej ze z pierwszym było nie wesoło....
Czasem pobolewa jak na @ albo kłuje...
A mały coś nie umiał spać przez 5 godzin marudził i chciał tylko się tulic... Nie dawno usnol.
Modle sie aby było wszystko dobrze!

Co do polci to mi obojętnie ważne aby zdrowe było i z chłopca i dziewczynki będę się cieszyć.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924392 przez klauduska89
Domi trzymam kciuki aby wszystko bylo dobrze. Daj znac jak bedziesz mogla co i jak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924423 przez DoMI*
[/hide]witam wszystkich
W wielkim skrócie napisze iż chodzi o ciążę mianowicie jestem 9tc z ostatniej miesiączki 15.7.... dziś zaczęłam plamić
Pojechałam na IP zrobiono mi usg okazało się iż ciąża jest mała czyli jest zarodek lecz nie widać serduszka ani przepływu., i z usg wynika iż to jest 6tc...lekarz powiedział ze może być ze wrócę z krwotokiem albo zrobić usg za parę dni. Powiedział jeszcze iż jest nie możliwe aby zarodek był tak mały ponieważ można się mylić o 2 tygodnie do tyłu wiec powiedział ze zarodek nie rozwija się prawidłowo lub ciąża obumarła.
Czy któraś z was miała podobnie?proszę o odpoeiedzi bo jestem załamana
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kocham Cię Aniołku [*]
na zawsze w moim sercu



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #924428 przez klauduska89
DoMI* niestety nie pomogę ale trzymam kciuki żeby jednak okazało się że to wszystko jakaś wielka pomyłka i żeby wszystko było dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl