BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 7 miesiąc temu #925727 przez olga85
plus taki, że jak maluch się już urodzi , a później zacznie chodzić to i z mlekiem wyciągnie i na bieganiu za nim coś się zgubi. Chociaż ja długo po pierwszym porodzie miałam fałdkę na brzuchu, a jak zniknęła to za jakiś czas kolejny dzidziuś się w brzuszku pojawił.

Ale taka jestem szczęśliwa dzisiaj, tak się dobrze czuje po tych ziółkach z baby and mama med, nie wiem czy się już chwaliłam ale nawet drożdżówkę zjadłam w pracy i żadnych mdłości nie było :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925780 przez małopolanka
hej dziewczyny ;-) dość dawno tu nie zaglądałam a widze że doszło sporo nowych mamusiek ;-)
nadrabianie wszystkich postow zajelo by mi pewnie kilka dni więc postaram się od teraz śledzić na bieżąco ;-)
u nas wszystko ok byłam na usg w tamtym tyg. Z ostatniej miesiączki wychodzilo wtedy 10-11 tyg okazało się że dzidzia jest troszkę mniejsza na usg wyszlo 9 i 3 dni.Serduszko biło, dzidzia machała rączkami i nóżkami. Wspaniały widok. Dla przypomnienia dodam że jestem już mama 10 mies chłopczyka. W poprzedniej ciązy jakoś od tego momentu męczyły mnie wymioty ta ciąża wydaje się lżejsza chociaż jeszcze nic nie wiadomo bo skoro dzidzia jest faktycznie młodsza tak jak pokazuje usg to nieprzyjemne objawy mogą jeszcze nadejść (oby nie). Dodam jeszcze że na usg pokazala się dość spora torbiel. Powolutku się zmniejsza i mam nadzieje ze całkowicie się wchłonie. W każdym razie mam to kontrolować. Pokaże Wam teraz moje szkraby.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925782 przez małopolanka
Mam pytanie co powiecie na zrobienie tabelki? W pierwszej ciązy byłam w listopadówkach 2013 miałyśmy tam tabelke z podstawowymi danymi dziewczyn data porodu wiekiem miejscowoscia z której pochodzi itp. łatwiej byłoby się poznać mając wszystkie informacje zebrane w całość. Byłaby jakaś chętna do zrobienia tabelki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925796 przez klauduska89
Do zrobienia tabelki zglosila sie monia ;) podaj tylko przewidywany termin porodu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925811 przez małopolanka
Super ;-) Mój termin to 8 kwietnia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925816 przez Nikaa
Cześć wszystkim :)

jesteśmy po USG genetycznym - wszystko w porządku i wyniki ok ( jeszcze tylko wyniki z badania krwi ale na USG wyszło ok) maluch sobie elegancko leżał i ssał kciuka :) bardzo fajny widok :D grzeczny i spokojny był podczas badania ( aż za bardzo bo nie chciał się odpowiednio ułożyć do badania :P)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925833 przez klauduska89
Nika dobrze ze badanie wyszlo ok. Ja jutro z rana jade na badania krwi i mocz, najgorzej ze u nas w kolejce trzeba kilka godzin stac, masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925925 przez Nikaa
klauduska89 to wspołczuje - macie w laboratorium system kolejkowy?

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #925950 przez kaikai
Hej

Ja wczoraj miałam wizytę, widziałam malucha i serduszko :)

Dostałam skierowanie na badania prenatalne.
Dostałam też receptę na luteine i coś na wymioty.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu - 9 lata 7 miesiąc temu #925951 przez iska
Hej dziewczyny. Wreszcie znalazłam chwilę żeby tu napisać. Od kilku dni podczytuje Was "potajemnie" ;)
jestem mamą 6 letniego Szymka a kolejne maleństwo ma się urodzić 7 kwietnia. Jest to termin z USG bo zgodnie z om dzidzia powinna być sporo starsza. Teraz od kilku dni jestem przeziębiona i siedzę w domu walcząc domowymi sposobami z katarem - porażka :/. Z początkowych objawów cały czas męczą mnie zwroty głowy.... no ale jeszcze trochę i pierwszy trymestr będzie za nami. I oby wtedy już było lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926029 przez klauduska89
Nika system kolejkowy? Hmmm przychodze i stoje w kolejce a co chwile ktos i tsk wchodzi poza kolejnoscia bo to to bo tamto. Dzis w miare szybko sie zeszlo bo tylko z godzine.
Bylam na malych zakupach, dawdowi kupilam fajne buciki na zime, kilka par skarpetek i jakas zabaweczke mtora upatrzym sobie w sklepie a w domu juz sie nia nie interesuje :/
Iska witam w naszym gronie, rozgosc sie i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. Mnie tez z rana meczy katar ale w czasie dnia mija, dziwne
kaikai dobrze ze cos na te wymioty Ci przepisal, a czemu luteine?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926033 przez Nikaa
klauduska no u nas w Poznaniu w niektórych laboratoriach mają taki system numerkowy przychodzisz pobierasz numerek i czekasz w kolejce az wyświetli twoj numerek :P

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926037 przez olga85
Nika i Kaikai - dobrze że wszsytko poszło dobrze na wizytach.

jeśli chodzi o tabelkę jest jak najbardziej za :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926056 przez klauduska89
U nas moze za kilka lat wpadna na ten pomysl. Wogole laboratorium znajduje sie w szpitalu gdzie ogolnie jest takie zacofanie ze szkoda gadac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 7 miesiąc temu #926060 przez olga85
no niestety w Polsce takie rzeczy to normalka , płacisz podatki i składki i takie standard masz

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl