BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 6 miesiąc temu #939411 przez agania123
Cześć dziewczyny:) od dzisiaj mam kilka dni urlopu i po raz kolejny robie przymiarkę do pisania podypomówki :/ ciężko mi to idzie ale czas nagli. Wiecie ostatnimi czasy codziennie strasznie boli mnie głowa. Już sama nie wiem co mam z tym robić. Mówiłam to p. dr. Powiedziała, że mogę brać APAP ale ile można. stram się brać go dopiero jak już moja wytrzymałość się skończy, ale czasami jest mi bardzo trudno. Nie działają spacery czy witrzenie pomieszczeń. Masakra jakś :( Czy Wam też sie tak zdaża?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939419 przez klauduska89
Agania123 mnie ostatnio przez kilka dni tez strasznie bolala glowa, jak juz nie moglam wytrzymac to bralam apap. Po jakims tygodniu samo przeszlo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939691 przez kaikai
Mnie w pierwszym trymestrze głowa bolała codziennie, z Dawidkiem było tak samo.
Teraz już nie boli.
Ja brałam apap prawie codziennie.
Może to być też wina niskiego ciśnienia, wtedy mała kawa może pomóc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939735 przez agania123
Dzięki za dobre rady :) Kawa mi też pomaga :) ale wiecie, wcale nie smakuje mi taka domowa tylko taka, którą można kupić na stacji benzynowej :P (ale mam zachcianki :lol: ) no chyba, że z takiego porządnego ekspresu :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939831 przez klauduska89
zachcianki hehe, ja wczoraj o 19 robiłam frytki, ot taka zachcianka na noc :)
Dziś rano byłam oddać krew i mocz do badania, pogoda okropna, leje od rana aż nosa z domu się wystawiać nie chce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939851 przez Nikaa
Dziewczyny mające już jednego słodziaka w domu planujecie używać tzw. podwójne wózki??

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu - 9 lata 6 miesiąc temu #939860 przez monia89
Hej. Ja Was czytam ale weny na pisanie brak.
Sliczny brzunio Klauduśka! Czekam na więcej fotek pozostałych mam:-)
Nikaa ja tak jest kilka modeli na all ale ja najpierw popatrze w komisach na aukcjach obok mnie może uda sie cos kupić bo do tanich te wózki nie należa.
ja wizyte mam już w środe :-)
agania mnie tez już tydz głowa boli pomaga mi ścierka obciągnięta na głowie tak ciasno a pod nią te plasterki chłodzące i poleżenie pod kocem. Bo kawka nie daje już rady a apap ograniczam.
co do zachcianek zajadam galaretke truskawkową :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939874 przez Lina90
Hej :):)

Jestem tu nowa i mam nadzieję, że mnie nie wygonicie z forum :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939886 przez Lina90
Obecnie jestem w 17tyg pierwszej ciąży i codziennie mam pełno obaw i wątpliwości :)
Zastanawiam się także nad zmianą lekarza... powiedźcie mi, czy podczas każdej wizyty macie robione badanie ginekologiczne ?
USG co prawda robi zawsze i z dzidzią jest wszystko OK, ale trochę mnie martwi, robienie co 2 miesiące badania ginekologicznego, przecież różne rzeczy się zdarzają np. infekcje, skracająca się szyjka macicy itp.
Jak z tym jest u Was ?:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939889 przez klauduska89
Lina90 witam. Pewnie ze Cie nie wygonimy, rozgosc sie :) a powiedz wiesz juz kto mieszka pod Twoim serduszkiem? U mnie wizyta wyglada tak ze najpierw polozna mnie wazy, sprawdza cisnienie, od 17 tygodnia slucha serduszka i wypytuje o dolegliwosci i takie tam a pozniej na wizycie pani doktor bada ginekologicznie. Usg niestety w czasie calej ciazy jest wykonywane tylko 3 razy. Ale wiem ze nie wszedzie co wizyta jest badanie ginekologiczne co dla mnie osobiscie jest dziwne, jakos pewniej sie czuje po co miesiecznym ,, przegladzie" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939890 przez klauduska89
Nikaa jakos nie zastanawialam sie nad tym podwojnym wozkiem, raczej kupowala nie bede. Mieszkam w domu wiec jak mez bedzie w pracy to bede po prostu z dziecmi siedziala na podworku, Dawid bedzie mial juz prawie 2 latka jak dzidzius sie urodzi wiec bedzie mogl sie spokojnie sam na podworku pobawic a maluszka bede brala w wozek. Po poludniu bedziemy z mezem i dziecmi razem wychodzic na dluzsze spacery :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939938 przez Anabelle
O troszkę wątek ożył :) Dobrze! :)

Tak na szybko.
Inny lekarz potwierdził płeć - na pewno będzie synek :)
Mały jest rozmiarowo na swój wiek, wszystko prawidłowo od stóp do głów. Ułożony jednak bardzo niekorzystnie do usg więc za 2 tygodnie mam wpaść na sprawdzenie serduszka.
Jest jednak zła wiadomość, łożysko mimo, że na dzień dzisiejszy super wydolne, to jest nieco niżej. Lekarz kazał mi się oszczędzać, bo jeśli będzie się obniżać to może się skończyć szpitalem. Wyczulał mnie także, że jeśli bym miała utrzymujące się pobolewania czy plamienia bądź krwawienie to mam natychmiast jechać na izbe przyjęć do nich do szpitala położniczego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939940 przez monia89
Witaj Lina.
Ja mam zawsze przegląd i usg z Tosiem w pierwszej ciązy na nfz tak samo tylko wredy badania były bardziej" penetracyjne" teraz to luzik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939941 przez monia89
Anabell no to super! Kurcze ja tez sięboje o to łożysko bo wszystko przez dźwiganie naszych starszaków co jest nie uniknione ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #939943 przez Nikaa
Witam nową mamusię :)
no my chyba będziemy musieli pomyśleć nad takim wózkiem - mamy mały ogródek ale urządzamy dużo dalekich spacerów ;)
Anabelle no to gratulacje
ja też mam niżej łożysko i mam się oszczędzać więc odpoczywam ile się da ;) po prostu trzeba na siebie uważać i wierze, że będzie ok :)

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl