BezpiecznaCiaza112023

Mamy Kwietniowe 2015;)

9 lata 6 miesiąc temu #938151 przez monia89
Witam nowe mamusie :-)
Nikaa bedzie dobrze! Mi tez proponowali amnopunkcje z Tosiem ale sie nie zgodziłam za duże ryzyko :-(
Ja wizyte i usg połowkowe mam 19 juz doczekac sie nie moge!!!!
Patrzcie już nie długo i połowa ciąży umkneła!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938157 przez Anabelle
iska znam mamusię której też wyszło z krwi wysokie ryzyko downa.
a wiesz jakie prawdopodobieństwo? prawie 1:300
też proponowali jej aminopunkcję i też odmówiła. na połówkowym wszystko prawidłowo, lekarz stwierdził, że bardzo by się zdziwił jakby dziecko urodziło się z downem, bo wszystko książkowo - dlatego - wiem, łatwo się mówi - ale nie martw się tym bo to jest wyłącznie prawdpodobieństwo, to żadna diagnoza.
ja sie nie decydowałam na badania krwi, bo tylko bym się denerwowała jakimiś statystykami - a po co?
będzie dobrze- wierzę w to :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938162 przez Pisklak
Oczywiscie!! Na pewno wszystko jest w porządku!!! Dzidzia potrzebuje spokoju, więc zrób to dla niej:) ja tak próbuje podchodzić teraz do tego.
Chociaż wczoraj sama miałam małe nerwy, pewnie bez sensu. Cos mnie wystraszyło podczas przygotowywania kolacji. Chyba komar albo kątem oka zobaczylam jakiś cień... I nie wiem dlaczego, zrobiłam taki dość mocny skręt w lewo zeby sie obejrzeć. Bardzo sie zmartwilam, nie wiem, poczułam przez chwile mięśnie prawej strony ciała, w talii... Ale zła byłam na siebie niesamowicie....:( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938174 przez Nikaa
monia ale takie badanie proponowali isce nie mi

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938262 przez klauduska89
Iska mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze. A podejscie niektorych lekarzy jest masakryczne.
dopiero co napisalam ze jeszcze nie czuje ruchów a od dwóch dni malenstwo daje o sobie znac, narazie bardzo delikatnie ale dosc czesto, cudowne uczucie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938286 przez dotik1991
Zapraszam serdecznie Panie w ciąży na badania prowadzone przeze mnie w ramach pracy magisterskiej.
Jestem studentką V roku psychologii na Uniwersytecie Warszawskim i zbieram dane dotyczące doświadczeń kobiet na temat swojego dziecka w czasie ciąży.
Badanie jest całkowicie dobrowolne i anonimowe. Odbywa się w całości przez internet. Polega na wypełnieniu dwóch wysłanych przeze mnie krótkich kwestionariuszy i odesłanie ich z powrotem na adres e-mail lub wysłanie na adres Wydziału.
Więcej informacji na ten temat pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Drogą mailową będzie również możliwość udostępnienia chętnym osobom końcowych wyników ogólnych z mojego badania.
Opis i wszystkie informacje będą zawarte w mailu, które wyśle po zgłoszeniu.
Zainteresowane Panie proszę o zgłoszenie się na adres mailowy:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(w temacie wiadomości proszę wpisać zgłoszenie)

Z góry dziękuję za zgłoszenia i poświęcony mi czas.
Dorota Kowalczyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938292 przez Pisklak
Klauduska.....a nie mowilam??:):)
U mnie też dziś aktywnie w brzuszki...ale jak chciałam, zeby tatuś poczuł, to koniec przedstawienia:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938372 przez agania123
Cześć dziewczyny :) u nas cisza i spokój. Wydaje mi się, że powoli zaczynam czuć ruchy maleństwa, ale żeby być pewną muszę jeszcze troszkę poczekać :) jutro mam wizytę. Zobaczymy co powie pani dr :) ciekawe czy tym razem maleństwo da sobie zrobić ładną fotkę :) pozdrowienia dla wszystkich mamusiek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938376 przez Nikaa
dziewczyny trzymajcie kciuki dziś na 15.15 idziemy na wizytę kontrolną i mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku ;) ;) ;) może lokator ostatecznie okaże się kim jest :cheer:

Nasz Mikołajek :)

Nasz Leonek :)

:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938377 przez klauduska89
powodzenia na wizytach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938381 przez monia89
Ale dupa za mnie zezarło mi pół posta i nie sprawdziłam B)
NIkaa do Ciebie Kochana miało być kiedy masz usg połówkowe. Przepraszam.
trzymam kciuki za wizyty i czekam na relacje fotki maleństw i brzuszków!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938386 przez Anabelle

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 6 miesiąc temu #938400 przez olga85
Witam nowe mamusie :)

u mnie wizyta dopiero za dwa tygodnie niestety, długo się już nie widział z maluszkiem :(

strasznie zmęczona jestem po tym weekendzie, mój wymyślił , że odwiedzimy rodzinę i zaliczyliśmy kilka obiadków, każdy gdzie indziej, a podróże samochodem nie są dla mnie najprzyjemniejsze więc się tylko wymęczyłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938410 przez Pisklak
Ja podobnie, mam wizytę za 11 dni, ale chciałabym Juz!!;)
Ostatnio chciałam obejrzeć sobie Moją Dzidzie z nagrania na płytce, z 13 tygodnia, a więc sprzed 6tygodni... Ale jak na złość, na obecnie dostępnym mi komputerze, nie mogę odtworzyć...:/

A obiadków zazdroszczę:) fakt, podróże nie są specjalnie przyjemne,specjalnie długie. Ale pociesze Cię Olga85, ja 2 tygodnie temu musiałam przetrwać podróż około 24h z 2 przesiadkami samolotem...uff.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #938424 przez agania123
Dziewczyny mam pytanko, czy pojawił się może u którejś z Was problem z wypadaniem włosów? W poprzedniej ciąży tego nie miałam, ale teraz zauważam, że wypada ich co raz więcej a przecież powinny się wzmocnić. Paznokcie rosną mi jak szalone a włosy wypadają :/ i co tu począć?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl