BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 3 tygodni temu #978554 przez natkach
Solenka i papryczkaczili ja mam tez takie bóle jak miesiączkowe kilka razy dziennie, pytałam położna i powiedziała ze na tym etapie to normalne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #978566 przez papryczkaczili
o to juz jestem spokojniejsza:) dzieki natkach


Bylysmy u Pani doktor. Wszystko dobrze mala urosla az 700g w ciagu dwoch tygodni ladnie sie popisala i dzieki temu mamuski w szpitalu nie zostawia. Za tydzien mamy ktg kontrolne jak dalej tak przybierze to do porodu w domu zostajemy, wazymy 2200:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #978691 przez goniag12
papryczkaczili super wieści. Widocznie te nasze szkraby tak już mają ze nadrabiaja przy finiszu:) moja tez wcześniej wolniej rosła a teraz nadrobila;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978694 przez papryczkaczili
Chcialy nas dzieciaczki nastraszyc:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978731 przez solenka89
Z tą wagą to troszkę takie wróżenie bo sam aparat może podobno o 0,5 kg się pomylić. Mojej koleżance dziecko oceniali na 3,5 kg, a mały urodził się ponad 4 kg :) a innej powiedzieli że będzie 4 kg jak nic a miał 3,100 jestem wiec ciekawa jak to się sprawdzi u nas :)
Julia waży na chwile obecną ponad 2700 a lekarz szczuje ok 3,5 kg w dniu porodu więc sprawdzimy :) ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978752 przez papryczkaczili
No tak to jednak tylko sprzet zawsze.moze sie mylic tez znam przypadek gdzie zrobili cesarke.bo dziecko mialo miec.ponad 4kg a okazalo sie 3100 ale chociaz tak orientacyjnie moge sobie wyobrazic jaka juz duza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #978754 przez papryczkaczili

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Pierwsze zdjecie 33 tydz. Drugie 35 tydzien dostalam ladnych policzkow:d
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978758 przez solenka89
papryczkaczili świetne fotki :) Już nie długo będzie z Tobą :) no właśnie o tak orientacyjnie też to traktuje z tą wagą :) sprawdzimy jak się urodzi, na ile się waga zgadza :) :) Kupiliśmy parę ciuszków na rozmiar 56 cm i mam nadzieje, że będą dobre :) Choć ciężko mi sobie wyobrazić, że mały człowieczek może być aż tak mały :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978759 przez papryczkaczili
Mnie tez te ciuszki przerazaja jak patrze nate malutkie rzeczy ze az wydaje sie to niemozliwe:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978761 przez goniag12
Papryczkaczili super fotki:)
Powiem wam ze mój synek miał 3470g i 51 cm przy urodzeniu i ubranka 56 na nim jeszcze wisiały. Ciężko sobie to wyobrazić ale te noworodki są naprawdę malutkie i ja mam całą szufladę ubranek 50-56. No oczywiście rodzą się też dzieci większe, a zresztą szybko rosną. Mój syn w pierwszym miesiącu przytył ponad 1kg a w rozmiar 62 weszliśmy jak zaczął 3 miesiąc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978763 przez papryczkaczili
Kurcze to chyba musze dokupic pare mniejszych ciuszkow bo mam.malo 56 a wiecej 62 cholercia jutro ide na zakupy:d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978764 przez solenka89
Ha ha :) ja tez mam cala masę 62 cm :) ale myślę, ze jeszcze cos dostaniemy ;) dziś mam baby shower ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978768 przez goniag12
Zawsze lepiej troszkę większe niż za małe. Wszystko zależy jak wasze pociechy będą przybierać na wadze wiec nie wydawajcie majątku na ubranka 56. Ja miałam sporo po synku i trochę dokupilam po okazyjnych cenach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu - 9 lata 2 tygodni temu #978813 przez glooria
troszke was podczytuje bo moja siostra ma też termin na maj i dodam kilka zlotych rad jak nie macie nic przeciwko

fakt dzieci szybko rosną ale nawet jak urodza sie dlugie 56 to spia z podkurczonymi nozkami i ciuszki 50 tez beda dobre

po drugie będzie wolaly zeby dzieci miaky na sobie ubranka na miare niz takie z podwinietymi rekawkami na trzy :laugh:

no i rozmiar rozmiarowi nie równy co producent to inna rozmiarowka

co do wózków to czytalam wasze opinie o bugaboo
jestem jego posiadaczka bugaboo bee od 5 lat i sobie bardzo chwalę to byl strzał w dziesiątkę
fakt troszkę kosztowal ale wychowałam w nim dwie córki i trzecie pewnie tez
no i wart jest tych pieniedzy bo nie inwestowalam w zadne spacerówki po roku czy dwoch a często tak jest i pewnie teraz mnie wyśmiejece ale jak zaczna wasze skarby dreptac to niejednej z was zamarzy sie parasolka :P
no i zmieniałam dodatki na taki kolor jaki chcialam kupując i sprzedajac na ebay-u tak samo bylo z niepotrzebnymi adapterami

pozdrawiam i gratuluję świeżo upieczonym mamusiom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 tygodni temu #978827 przez GabrysiaSta
papryczkaczili bardzo się cieszę, że Mała ładnie przybiera na wadze fotki są cudowne! już takie prawdziwe bobo :)
Piszecie o tym rozmiarze 56 ja mam tylko kilka sztuk więc chyba muszę dokupić... chociaż niektóre w r 62 wcale nie są dużo większe.
solenka89 jak udała się imprezka?
Ja w sobotę spakowałam torbę więc mogę rodzić ;) ale im bliżej do porodu tym częściej o nim myślę.. niby to 3 raz ale strach chyba coraz większy.. już chyba każdy artykuł przeczytałam o fazach porodu bo podobno im człowiek mądrzejszy tym mnie się boi a u mnie działa to na odwrót ;)
Miłego dnia Mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl