BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 1 tydzień temu #978246 przez solenka89
Ahhh no i obowiązkowo wodę i możne jakieś sucharki do podjadania po porodzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978250 przez natkach
Papryczka to taki test robiony przez Usg i lekarz ocenia tętno, napięcie mięśniowe, ruchy ciała i ruchy oddechowe oraz ilość płynu owodniowego. I za to daje punkty. Można jeszcze go wykonać jednocześnie z podlaczeniem pod ktg.

Solenka wszystko co najważniejsze wymienilas, może jeszcze majtki siateczkowe i skarpetki w razie czego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978265 przez solenka89
Tam te majtki tez mam ;) ogólnie pozostaje to wpakowac do torby i czekać ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978276 przez goniag12
Ja chyba oszalałam ale chyba zdecyduje się zmienić szpital w ostatniej chwili. Cos mnie wczoraj tknelo i zaczęłam czytać różne forum i sporo ludzi nie poleca tego szpitala. Ja tam co prawda już rodziłam i byłam bardzo zadowolona ale to jednak było 2,5 roku temu. Musze się jeszcze porządnie zastanowić i w poniedziałek zgłosić do poloznej bo akurat mam wizytę.
Dobrze ze mam kilka szpitali w okolicy a ten który chce teraz jest nawet najbliżej ale nie wybrałam go wcześniej bo jest w centrum i trochę boje się o korki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978443 przez solenka89
Ja również polegam na opinii innych. Wiadomo, że każdy wspomina poród inaczej, a im lżejszy poród tym lepsze wspomnienia. Jednak na forum rodzić po ludzku i od moich znajomych i rodziny wybrałam szpital, który ma bardzo mało negatywnych opinii - ocenie po porodzie sama, czy to był dobry wybór :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978486 przez goniag12
Zgadza się ze ile ludzi tyle opinii ale w Szwecji mało ktoś narzeka tym bardziej ze tu ludzie są bardzo mili. Wiec szczerze się zdziwiłam ze tyle ludzi odradza ten szpital i to są właśnie nowe opinie. Natomiast na temat tego drugiego w którym zamierzam teraz rodzic nie znalazłam nawet jednej negatywnej. Dla mnie jedyny minus tego szpitala to dojazd bo to jednak centrum a w Szwecji jest tak ze nie przyjmują do szpitala jak zacznie się poród tylko jak jest juz w zaawansowanym stadium, skurcze co 3-4 minuty najlepiej. Ale że ja miałam pierwszy poród bardzo szybki to mnie powinni przyjąć od razu. Zresztą przy pierwszym zanim się ogarnęłam, wykapalam itd. to już miałam co 4 minuty:)

Dzisiaj Agusia chyba ma cc. Trzymamy kciuki☺ i czekamy na dobre wiadomości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978502 przez natkach
Noooo właśnie Agusia ma cc. Czekamy na wieści.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978506 przez kima
Dziewczyny, ja urodziłam Ole 18.04. w sobotę udało mi się sn, 3780, 59cm :-)
Dostałam skurczy w nocy i tak się zaczęło.
Wyszliśmy w środę, bo mała miała żółtaczkę, także jak ogarnę wszystko na spokojnie to się będę bardziej udzielać :-)
Powodzenia dla Was!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978508 przez Adlenne
Witajcie,
Przedstawiam Wam mojego synka Tymoteusza. urodzil sie 20.04 o godz. 0:55 silami natury. Mial 3230 g oraz 56 cm. Porod ekspresowy. Kazdej Was takiego zycze. Obeszlo sie bez naciecia, pekniec i szwow takze czuje sie super. Maly poki co grzeczny, lubi ciagnac cyca.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978515 przez RozowaKokaina
Adlenne śliczny maluszek i fajnie że tak lekko poszło :)

kimasuper że już po wszystkim i możesz cieszyć sie malutka w domu

U nas zaczyna sie 39 tydzien i narazie po wczorajszej wizycie rozwarcie na 1.5cm i szyjka na 1cm wiec powoli sie szykujemy ;)
skurcze przepowiadające mamy od tygodnia wiec może wyjdzie na nastepny weekend :) akurat tatuś bedzie mieć wolne :)

Pijemy od tygodnia herbate z liści malin :) od dzisiaj po dwie dziennie. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978520 przez goniag12
Lał jeszcze się maj nie zaczął a tu już tyle dzidziusiów. GRATULUJĘ dziewczyny i ciesze się razem wami.

Ciekawe czy ja też będę miała tyle szczęścia i urodze przynajmniej w terminie. Ale w sumie nie to jest najważniejsze. Jak będzie gotowa to wyjdzie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978529 przez GabrysiaSta
kima Gratulacje wielkie! ucałuj Małą od nas! z niecierpliwością czekam na więcej szczegółów
Adlenne śliczny Tymek do wycałowania i wyprzytulania! Napisz proszę więcej o porodzie. Na pewno każda z nas jest ciekawa :) Super, że poród ekspresowy, ja przy Gabi też taki miałam!
RozowaKokaina to poród może zdarzyć się już każdego dnia!
goniag12 ja też mam nadzieję, że urodzę przynajmniej w terminie, wizytę mam za 2 tygodnie więc może jakieś dobre wieści usłyszę. Ostatnio przestał mi dokuczać ten uciążliwy ból żeber więc może Młody się troszkę obniżył.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978533 przez natkach
Dziewczynki wielkie gratulacje dla Was :-) ale musicie być szczęśliwe:) super ze wszystko poszło dobrze i maluszki zdrowe :-) jak sie ogarnięcie to czekamy na szczegóły z porodów :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978541 przez solenka89
kima i Adlenne gratulacje!!!! Super, że już po wszystkim i wszystko jest ok :) :) Tymoteusz skrada serce - jest śliczny :) Ależ Wam zazdroszczę, że już macie za sobą wszystko :) Też bym chciała szybki poród bez komplikacji :)
To teraz czekamy na wieści od Agusia :)
Piękny dzień i same dobre wieści nastrajają optymistycznie :) Ja mam wizytę 5 maja zobaczymy co będzie, wydaje mi się, że pojawiają mi się skurcze przepowiadające - takie dziwne uczucie w dole brzucha, jakby na okres? Natomiast są bezbolesne, więc nie wiem czy dobrze myślę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #978542 przez papryczkaczili
Czekamy na zdjecie Oli i serdecznie Ci kima gratuluje

Tymoteusz jest przeslodki rowniez gratuluje
Zycze Wam dziewczyby wszystkiego dobrego:) super ze juz sa dzieciaczki z naszego forum to znak ze i ja co raz blizej ohohoho:d dzis chyba mialam ze trzy skurcze taki bol miesiaczkowy i kregoslup bolal pewna nie jestem ale sie domyslam ze to to. Jutro mam lekarza sie dowiem czy to nie za wczesnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl