BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 5 miesiąc temu #949175 przez vicctory
No ja właśnie jestem na etapie szukania szkoły rodzenia w Szczecinie. Trochę tego jest, ale nie wszystkie zamieszczają swoje programy na stronach. Poza tym rozpiętość czasowa też jest różna, od kilkunastu do raptem 4 tygodni. Czy któraś z was ma może doświadczenie w temacie?

Poza tym, dołączam się do radosnego oczekiwania na córunię :)

Pozdrawiamy wszystkie mamusie i dzidziusie <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949188 przez solenka89
vicctory gratuluje :) To wspaniałe uczucie kiedy człowiek dowiaduje się co tam w brzuszku siedzi :) No ja pójdę do szkoły rodzenia i przekonam się :) Ze względu na specyfikę mojej pracy musiałam iść na l4 i mam masę czasu więc pójdę i przekonam się :) W piątek idę zobaczyć jak wygląda ta wybrana szkoła przeze mnie i spotkać się z położną prowadzącą zajęcia :)
a!gusia mam nadzieje, że mąż da się przekonać :) Ja postanowiłam trochę włączyć mojego męża w przygotowania i poprosiłam, żeby poszukał jakiś fajnych wózków i potem razem wybierzemy :D Tym bardziej, że wydaje mi się, iż mój mąż jest troszkę przerażony, a moje wahania nastrojów nie ułatwiają sprawy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949197 przez kaikai
Ja chodziłam do szkoły rodzenia, super, polecam :)

Ruchy dziecka słabo czuję, ale coś tam czuję :)
Jutro mam usg polowkowe.

Chodzę też do poradni diabetologii, mam cukrzycę ciążowa.

Jutro po usg napiszę więcej :)

Dopiszcie do tabelki jak już znacie płeć dzidziusia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949213 przez a!gusia
Ja mialam tylko 2 lekcje po 3 godz na szkole rodzenia..naprawde wystarczajaco..tak naprawde to kazdy porod/dziecko jest inne wiec i tak wszystkich opcji sie nie obgada ale dobrze jest miec jakies podstawy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949248 przez natali422
witam :) troche się nie odzywałam ale to wszystko przez to cisnienie nadal skacze i mam troche problemow ale juz w domku jestem to postaram sie odzywać na bierząco:).witam nowe mamuśki :cheer: .gratuluje poznania płci.ja mam wizyte 22 grudnia wiec juz moze uda się podejrzeć kto zamieszkał w moim brzuchu.A brzuszki macie piękne u mnie jeszcze nic nie widac praktycznie.a co do szkoły rodzenia w pierwszej ciązy nie chodziłam i teraz raczej tez nie wybieram sie z racji zdrowia.a co do wózka to mam na oku try modele atlantic espiro , babyactiv elipso fresh i camarel carmela:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949260 przez Lily729
natali ja też się skłaniam ku camarel carmela albo sevilla (koniecznie turkusowy- niezależnie od płci maluszka) ale jeszcze muszę gdzieś podjechać i obejrzeć go na żywo ;)
my dzisiaj zaczynamy 20 tydzień, ale połówkowe usg mamy dopiero 29.12 ;) już odliczam dni ;D

Solenka z racji tego ja ja też jestem na l4 postanowiłam , że ja się rozejrzę za wózkiem, łóżeczkiem a później razem obejrzymy i zadecydujemy czy wszystko nam się podoba ;)

Poza tym mam ten komfort, że wózek obiecali kupić moi rodzice :P


Dużo zdrówka dla Was i dzidziusiów ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949265 przez solenka89
Wózek Camarelo Carmela też zwrócił moją uwagę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu - 9 lata 5 miesiąc temu #949285 przez natali422
Tak ja tez jestem zachwycona turkusowo szarym bez wzgledu na płeć.oczywiscie musimy razem z mężem obejrzeć i zdecydować który kupimy :)dzis ogladałam w sklepie babyactiv i jest super łatwy w rozkladaniu dosc lekki i zwrotny ale jeszcze jest troche czasu na decyzje:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949318 przez a!gusia
Jak dla mnie to on za bardzo zabudowany jest ale ogolnie wyglada super ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949321 przez natkach
Mamusie ja jestem po wizycie :-) wszystko dobrze z Maluszkiem i co najważniejsze znam płeć huraaa :-) doktorek na 90% stwierdził że to..... CHŁOPCZYK :)) jestem taka szczęśliwa, dla mnie nie miało znaczenia jaka to płeć, bo to pierwsze dziecko wiec chciałam i chłopczyka i dziewczynkę :-) mąż też szczęśliwy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949333 przez a!gusia
Natkach gratuluje!!!chlopaki sa fajne na pierwszy ogien hehe
Ja zawsze chcialam miec pierwszego chlopca potem dziewczynke i tak bedzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949346 przez natkach
a!gusia tez tak myśle :-) teraz juz mogę kupić ubranka na prawdziwego mężczyznę a nie w neutralnych kolorkach :-) no i powoli imię będziemy wybierać bo czekaliśmy aż do poznania płci :-) a Ty masz imię wybrane dla Twojej księżniczki ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949599 przez Adlenne
Gratulacje, tatus zapewne peka z dumy ;-)

U mnie odwrotnie bo pieresza coreczka. Ciekawe czy drugi bedzie synek. Musze jeszcze do wtorku zaczekac.

Nie wiecie mamusie czy w ciazy mozna brac nospe?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949613 przez kima
Witam wieczorową porą :)

Adlenne można brać nospę, zwłaszcza przy bólach/napinaniach brzuszka.

Natkach gratuluję, u mnie pierwszy chłopak, mąż był też przeszczęśliwy:) Ciekawe czy teraz będzie parka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 5 miesiąc temu #949635 przez Adlenne
No wlasnie mi sie brzuch zaczal juz stawiac, ostatnio ginka kazala mi brac magnez i luteine ale zapytam czy nie wlaczyc nospy i w jakich dawkach bo kolezanka mowila ze brala w ciazy, ale nie chce nic brac na wlasna reke

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl