BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951514 przez kima
Ojj to niedobrze, idź koniecznie a!gusia, bo potem święta i będziesz się stresować jeszcze bardziej. Ale wyniki z krwi, dobrze zrozumiałam?
No ja niestety mam fatalne wspomnienia z cesarki, dlatego teraz się modle, żeby jej uniknąć.

GabrysiaSta mój Kubuś miał połowę różowych piżamek, dostałam dużo rzeczy od kuzynek, niestety po dziewczynkach, więc wiadomo, że na dzień mu nie zakłdałam, ale spać w różowych śpioszkach to już wolno :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951554 przez Adlenne
Dziewczyny jestem w domu. W szpitalu powiedzieli ze szyjka jak na druga ciaze jest w porzadku. Pytali czy chce zostac ale Pan doktor nie ukrywal ze bede tylko lezec i brac luteine, wiec stwierdzilam ze to samo moge robic w domu.
Powiedzcie czy lekarze podaja wam wymiary szyjki? Jesli nie to spytajcie o to prosze bo chcialabym miec porownanie. Moja ma 37mm, w pierwszej ciazy jak zakladali mi pessar to miala 25 wiec teraz jest znacznie lepiej. Nie wiem czemu moja doktorka tak spanikowala...
Mieszkamy z moja mama wiec razem z mezusiem musza sobie poradzic z przygotowaniami do swiat, ja teraz bede sie legalnie obijac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951567 przez papryczkaczili
Chociaz bedziesz miala prawdziwie leniwe swieta:) super ze jest dobrze!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951596 przez vicctory
Aldenne poleniuchuj póki możesz... chociaż nie zazdroszczę. Najważniejsze, że dzidzi nic nie grozi a i Twoja Paulinka nie straci z oczu mamy na parę dni!
tvitii30 witaj majóweczko :)

U nas wszystko dobrze, wczoraj na branżowej wigilii tak się najadłyśmy śledzi zagryzionych makowcem, że nie wiem czy Kornelka ma w ogóle jakąś przestrzeń w brzuszku jeszcze dla siebie, a przed nami jeszcze wigilia na czas... aż strach się bać :) Ruchów nie czuję jeszcze, może mnie księżniczka podaruje nimi pod choinką :)

Pozdrawiamy wszystkie mamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951741 przez solenka89
Aldenne to dobrze, że to tylko fałszywy alarm, ale dobrze, że pojechałaś - przynajmniej masz pewność i spokój na święta :)
a!gusia też idę na badania w poniedziałek, i jestem ciekawa jakie będą wyniki, ogólnie widzę, że dosyć zbladłam...Poprzednie wyniki miałam rewelacyjne, a teraz zobaczymy. Ogólnie jestem nastawiona pozytywnie, bo od niedawna biorę suplementy witaminowe, więc mam nadzieje, że będzie ok.
A wczoraj również mieliśmy branżową wigilię i mimo, iż na USG lekarz był pewien, że widzi dziewczynkę, to wszyscy uparcie twierdzą, za na bank będzie chłopiec :P podobno nie wyglądam na dziewczynkę :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951761 przez a!gusia
Dziewczyny ja od poczatku ciazy biore suplementy witaminowe wiec tym gorzej- mimo to mam zle wyniki!
Poza tym to jem owoce warzywa itd wiec naprawde nie rozumiem poprostu mam mala Pasozytke w brzuchu i tyle..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951826 przez Adlenne
a!gusia a jakie dokladnie wyniki zle wyszly?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951856 przez natkach
Adlenne mi lekarz nie podaje wymiaru szyjki, tylko na badaniu sprawdza czy jest długa, twarda i zamknięta ;) to tyle.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951865 przez solenka89
Mi również lekarz nie podaje wymiarów szyjki tylko mówi po badaniu czy jest ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #951914 przez papryczkaczili
Ja rowniez nie dostaje inf o wymiarach szyjki.


Kochane czy was tez nawiedzaja w nocy jakies dziwne sny? Od dwoch tygodni nie dosypiam bo ciagle snia mi sie farmazony. Potem ciezko mi usnac. Zastanawiam sie czy to od nadmiaru hormonow czy cos ze mna nie tak:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951919 przez natali422
Hej mi lekarz tez nie mowi o wymiarach szyjki ale jutro mam wizyte to podpytam ;-) a co do problemow ze snem to od jakiegos miesiąca sie nie wysypiam i mam dziwne sny wtedy budze się nad ranem i koniec spania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951931 przez a!gusia
Mi sie nie sni nic ale budze sie w nocy i nie moge spac :(
Adlenne jutro Ci napisze moje wyniki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951934 przez goniag12
Hej mamuski! Kilka dni bez czytania forum i tyle sie dzieje.
Dojechalismy jakims cudem do Polski, ale nie obylo sie bez przygod. Nie dosc ze cala noc byl sztorm na morzu i nie spalam cala noc to potem jeszcze samochodem 500 km i tez pogoda nie ulatwiala podrozy. Ale dotarlismy. Rodzice przeszczesliwi, ze bedza miec wnuczke, tesciowa rowniez.

Adlenne mi polozna nie podaje wymiarow szyjki, bo w Szwecji wogole nie ma badan przez pochwe. Szczerze to czasami zastanawiam sie czy mozna jakos poczuc ze szyjka sie skraca, bo tutaj nikt tego nie sprawdza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951939 przez a!gusia
Gonia w Irlandii tez nikt nikogo przez pochwe nie bada..ja nie wiem jam te kobiety tak zyja nigdy nie bedac u gina :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #951954 przez Adlenne
Wymiary szyjki lekarz okresla przez usg dopochwowe, wiec pewnie jak nie dzieje sie nic niepokojacego to nie ma potrzeby jej mierzyc po prostu.
Goniag12 super ze juz jestescie na miejscu pomimo trudnej podrozy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl