BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983674 przez Izek
Mili gratulacje! Dzielna z ciebie kobitka taki maraton przejść nocny i jeszcze tyle stresu o życie dzieciaczka. Współczuję tak trudnego porodu ale cieszcie się już sobą i oby teraz było tylko z górki, niech synuś zdrowo rośnie,
Aga ja dziś jakoś całkiem gorzej się czuję, ciśnie mnie w dole brzucha i w kroku -w piątek wizyta to okaże się jak mocno pogorszyło się z szyjką. Nawet nie dałam rady iść dziś na pierwsze zebranie rodziców do przyszłej szkoły starszaka:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983684 przez AgusiaKRK
Mili, gratuluję synka! Jesteś bardzo dzielną mamą! Aż mnie zmroziło, jak przeczytałam Twoją relację, bo przypomniał mi się mój poród i to, że Franek też był owinięty pępowiną i to samo miałam napisane jako wskazanie do cc, "zagrażająca zamartwica wewnątrzmaciczna płodu", brzmi przeokropnie... A Ty jeszcze przez tyle czasu męczyłaś się porodem naturalnym... Grunt, że oboje macie się dobrze, a jaki synek duży! :) Niech zdrowo rośnie i przynosi Ci wiele radości i dumy. Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #983720 przez MiliB24
Dziękuję dziewczyny :) A oto nasz synek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983723 przez AgusiaKRK
O rety, Mili, jest przecudowny! Rozkoszny przystojniaczek i jeszcze jakie ma męskie ubranko! Buziaki dla Ernesta i niech zdrowo rośnie! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983736 przez Ossa
Jest na prawdę przesłodki !! :) dużo, dużo zdrówka :)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983751 przez Aga1984
Mili super chłopczyk Byziaki dla Was.Izek mam to samo,w nocy myślałam ze sie zaczyna...o 1 poszłam siku zanim sie podniosłam poszłam siku.Wrocilam do łóżka i tak dziwnie sie poczułam-niedobrze mi było,brzuch dziwnie bolało co najgorsze jakby mi całe nogi drętwiały,okropne uczucie.Wystraszons leżałam i czekałam co sie z tego rozwinie ,ogólnie tylko czekałam aż mi wody odejdą...AleNie odeszły leżałam i nie mogłam zasnąć wciąż z przerażeniem czekając na nieświadomo co...męża chciałam juz budzić,ale pomyslałam sobie zaczekam na zegarku po 2 zaczęłam sie zastanawiać co dalej męża obudzę bedzie musiał Olivierka budzić aby zawieść mnie do szpitala,bałam sie dotarło do mnie ze sie zaczyna.Do 4 czekalam kombinowałem w głowie z dwa razy byłam siku i w koncu usnęłam.Od rana juz lepiej jak sie troche rozchodzilam i wciąż sie zastanawiam czy to juz niedługo...czym bliżej tym sie bardziej boje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983753 przez Aga1984
Izek mam sklerozę ciążowa jestes w 37tc?znasz aktualna wagę maleństwa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983773 przez beadka7
MILI OGROMNE GRATULACJE, MAŁY JEST SŁODZIUTKI ;)

A MI OD WCZORAJ ODCHODZIŁ CZOP I DZIŚ RANO odszedł cały, tzn tak mi się wydaje, bo było tego dużo, jedna zwarta "masa" budyniowa :) w kolorze żółtym, a dzisiaj urodziny mojego starszaka i mam nadzieję dotrwa ć do końca dnia i nie wylądować na porodówce.

Pozdraiwma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983794 przez martyna10146
MiliB24 masz przecudnego synka ! Nic tylko całować i przytulać :)

Beadka7 - no to u ciebie ewidentnie się zaczęło :) Będziemy czekać z niecierpliwością na rozwój sytuacji. Oby wszystko u ciebie poszło sprawnie.

U mnie raczej nic się nie dzieje - czasami czuję kłucie w kroku i teraz ewidentnie czuję to co ginek mówił, że dziecko ma bardzo nisko główkę. Pachwiny mam lekko opuchnięte i mam takie uczucie pełności w kroczu. Ale poza tym nic nowego więc chyba przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983796 przez Senari
MILI malutki jest słodziaszny :)

Widzę dziewczyny, że u Was się ruszyło :))) Ciekawa jestem, która będzie następna ;) Mój mężu wraca dzisiaj więc pozostaje mi poczekać do 21, a później niech się dzieje wola nieba ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983799 przez Izek
Mili ale masz fajniuchnego synka i jakie ciemne ma włoski.
Aga ja jak głupia ostatnio sprawdzam co chwile czy mi jakieś wody nie odchodzą bo tak mnie rwie na dole.Ale nawet nie wiem jak to jest samoistnie bo przy ostatnim porodzie to mi lekarz przebijał pęcherz, i teraz taka nieświadoma fiksuję;)
Ja nie znam wagi maluszka, moja doktorka tylko dwa razy mi robiła usg w ciągu całej ciąży ale tak to jest jak się chodzi na NFZ. Teraz też wątpię żeby zrobiła ale spróbuję ją przycisnąć.Ostatnią wagę znam z 31 tyg gdy było 1700 g i tyle ale to na prywatnym usg 3d się dowiedziałam.A człowiek byłby spokojniejszy gdyby wiedział, że dziecko dobrze przybiera na wadze.
beadka niby po tym odejściu czopa w ciągu 2 tygodni następuje poród ale to że nigdy nie wiadomo kiedy dokładnie jest najgorsze. Oby Cię jeszcze oszczędziło na urodzinach synka i buziaki dla solenizanta:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983801 przez Senari
Zapomniałam napisać, że byłam dzisiaj u lekarza i wszystko jest ok ;) Malutka siedzi jeszcze niżej ;) Ogólnie pozostaje czekać na skurcze ;))))
We wtorek mam kolejną wizytę i wtedy będę miała KTG ;)

Pozdrawiam ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983804 przez Izek
Senari to niech Sara poczeka jeszcze w brzuszku na tatusia;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983813 przez atilla
Mili serdecznie gratuluję synka. Mam nadzieję że te nerwy to były ostdtnie w waszym już wspólnym życiu. Że limit nerwów już został wykorzystany na najbliższe 100 lat. MAŁY JEST PRZEŠLICZNY

No to laski czekamy ktora nastepna :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983837 przez nadinchen
Mili przesłodki Maluch:) ale masz fajnie ze juz go tulisz.
Senari super ze wszystko ok
Beadka to ciekawe kiedy Ci sie zacznie. Buziaki dla solenizanta :)

Ja na razie mam wrażenie ze wiecej wydzieliny mi wypływa z pochwy niż dotychczas no i od 3 dni mam luźny stolec..czytałam ze to tez są jedne z objawów porodu. Skurczy żadnych nie mam, generalnie mam wiecej siły i energii niż miesiąc temu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl