BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 11 miesiąc temu #984319 przez Lizzy
Agusia - odpowiedziałam na lipcówkach ;) No i trzymam kciuki za Frania. Może coś z jedzeniem w tym tygodniu jest bo mój mały Pasibrzuch po raz pierwszy w historii nie zjadł obiadu ani deserku! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984346 przez Azja
Hej Mamusie

Witam się w ten piękny słoneczny dzień :)

Dziś super data na rodzenie 1 czerwca Dzień Dziecka wszystkim dzieciom buziaczki :)

U mnie cisza spokój zero objawów :) czy któraś mamusia się w weekend rozpakowala. ? :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984348 przez agniesia1152
Witam się i ja :) Mamy już nasz upragniony czerwiec więc pora zacząć się rozpakowywać ;) Mam nadzieję że nasze porody będą szybkie i bez komplikacji :)
a może już któraś z was jest po ??? :)
Ja jutro jadę na KTG :P Trochę mi się nie chce bo mogłoby się już coś zacząć to bym tam została a tak pewnie wrócę do domku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984351 przez martyna10146
Aaaaaa Dziewczyny!!!! Już czerwiec!!!!!! :)
U mnie też na razie cisza. Jutro mam ktg i później wieczorem wraca mąż więc to idealny czas na rodzenie :laugh: Więc liczę na jutrzejszą noc, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie hihihi :laugh: :laugh:
A na dziś to wszystkiego naj naj dla maluszków - i tych wypakowanych i tych w brzuszkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984352 przez Ossa
Cześć mamusie :) dzisiaj święto naszych pociech, ciekawe czy któraś kruszynka postanowi dzisiaj wyjść.
Agusia trzymam kciuki żeby Franio ładnie jadł i mógł już być z Wami w domku :)
Betka oby Zoja jednak szybciutko się zdecydowała na wyjście bo faktycznie szpital to nic fajnego :( przyjemniej na maluszka czeka się we własnym domu.
Izek piękna sesja :woohoo: taka subtelna i ze smakiem.

Niektórym z nas do planowanwgo terminu zostało już tylko kilka dni, to teraz się zacznie. Ja także nam wszystkim życzę szybkich porodów i bez komplikacji :cheer:

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984355 przez Senari
Cześć dziewczyny,

Już czerwiec :)
Wczoraj myślałam, że zaczął się poród.... Najpierw zaczęło się od bólu głowy.... Po północy zaczęły się nieregularne skurcze, które trwały tak do 4.... Brzuch mnie teraz strasznie boli (tak jakby mnie ktoś pobił). Rano obudziłam się nadal z bólem głowy.... Juz chciałabym urodzić bo to wszystko strasznie mnie męczy.
Ciekawa jestem która będzie następna :)
Trzymam za Was mocno kciuki :)

Pozdrawiam,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984427 przez atilla
Po weekendzie i w czerwcu :woohoo: witam sie rowniez ja. Cały weekend miałam skurcze jak na okres, brzuszek mi sie obnizyl i straszne kłuło w pochwie. Byłam dziś na wizycie i wsio super. Szyjka zamknięta choc ciut krotsza, rozwarcia ani tyci tyci, a skurcze to ponoć te przepowiadające :/
Ktg super. A Olek rzeczywiście jest juz vatdzo nisko w pozycji startowej :laugh: Tak wiec czekam....

Wszystkim maluszkom w brzuszkach i tym na zewnątrz Sto lat sto lat.

Jade do swoich rodzicow na dzien dziecka. Bedzie duuuuzzzzoooo pysznosci mniam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984428 przez Senari
Dziewczyny!
Wczoraj w szpitalu w którym mam zamiar rodzić wczoraj urodziło się 37 dzieci!!!!! Jakiś straszny wysyp był wczoraj :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984451 przez atilla
OMG :woohoo: rzeczywiście sporo... za prezentami na Dzień dziecka w kolejce sie poustawiały. Nasze z kolei nie wiedzą co tracą :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984452 przez Aga1984
witajcie kochane czerwcoweczki...nastał nasz m-c teraz tylko czekamy na wieści kto pierwszy i jak poszło.U mniejsze spokój klocie w pochwie okrutne łapie i strasznie boli o boli jak na okres ale nie regularne.W środę mam wizytę ostatnie usg dowiem sie ile Sara wazy i co sie tam dzieje...Piękne fotki z sesji ciążowej,pamiątka na całe zyciee.Agusia Franio zuch tak sobie poradził ze zaraz w domku będziecie superrrr dużo zdrówka dla Was dla Ciebie i rób okłady z kapusty podobno bardzo skuteczne sa.Czekfm na dalsze wieści,do pozniej kobietki a dla maluchów tych w domach i brzusiach najlepszego.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984478 przez betka81
Witajcie!
No właśnie zaczął się nasz miesiąc i ciekawe, która następna?

Ja nadal tkwię w szpitalu bo wymyślili sobie aby mi powstrzymywać skurcze macicy....twierdzą, że za wcześnie na poród!!! Przyjechałam do porodu a teraz mi go powstrzymują...hehe..ale wcale śmieszne nie jest tu siedzieć!
Mogłaby się Zoja zdecydować i wyjść bo w zasadzie zostało jej już tylko 20/22 dni.....
A ja nie mam zamiaru tyle czekać.....
Podziękowania: atilla

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984486 przez domi11033
Beatka 81 współczuję pobytu w szpitalu, przecież to 37 tc wiec chyba mogłabys spokojnie rodzić.Ale cóż lekarze wiedzą lepiej. Cierpliwości ci życzę, bo każdy dzień w szpitalu to jest masakra( chyba dla każdej która go tam spędziła) Ja idę w pn do szpitala i we wtorek będzie ( mam nadzieję) cc, najgorzej przezywam wizję rozstania z moim 2 latkiem. Nie wiem jak ja to przeżyję............

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984487 przez agniesia1152
Betka81 no chyba przesadzili z tym czekaniem... współczuję bo mogłabyś już mieć to za sobą a tak będziesz tam leżeć nie wiadomo ile... No ale cóż.
A ja dziś jadę na KTG i zobaczymy co tam mi powiedzą. Mam nadzieję że już coś się niedługo zacznie bo już jestem strasznie niecierpliwa i codziennie siedzę i myślę kiedy to w końcu nastąpi.
Pozdrawiam wszystkie mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984491 przez Senari
Agniesia1152
Ja się też dzisiaj wybieram na KTG i też z niecierpliwością czekam na poród. Dzisiaj mam sporo zajęć i mam jednak nadzieję, że do wieczora Sara jakoś wytrzyma ;)
Dobrze byłoby urodzić przed weekendem czerwcowym :))) Mężowie mieliby wtedy wolne :D Agniesia daj później znać jak tam Twoje KTG ;)

Pozdrawiam serdecznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #984536 przez Ossa
Betka dziwnie, że lekarze powstrzymują Ci skurcze, mi ostatnio mój gin powiedział, że od momentu ukończenia 37 tc nie trzeba wstrzymywać akcji porodowej bo maluch już jest gotowy do przyjścia na świat. No ale widać wszystko zależy od tego na jakiego akurat lekarza się trafi. W każdym razie trzymaj się jakoś :kiss: mam nadzieję, że jednak mała szybciej wyjdzie.

Dziewczyny jak u Was z pogodą? U mnie gorąco i straszny zaduch, od razu napuchłam i moje kostki zniknęły :(

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl