BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

8 lata 11 miesiąc temu #983265 przez Aga1984
Wcięło mi post ojjjjj...U mnie tez powoli,jakoś ninleca do przodu a ja z każdym dniem ciesze sie ze juz bliżej niz dalej.za dużo chodzić nie moge bo od razu odczuwa to moj organizm boli brzuch nogi plecy...Dzisiaj dzien mamy u synka w przedszkolu na 15.10 muszę zebrać siły aby tam wystać lub wysiedzieć bo synek na mnie bardzo czeka od rana pytał czy bede...super uczucie.Wizyta za tydzien 3-go w 37t dowiem sie ile koja corcia wazy i jesli jest ok to moge rodzic hehe fajnie by było co???Milego dnia do pozniej...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983269 przez agniesia1152
Witam :)
Na początku składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamusiom ;) i tym które już mają swoje pociechy i tym które oczekują :)

Dziś wizyta :woohoo: mam nadzieję że doktorek może coś mi już powie :D Po wizycie dam znać co i jak :)
Martyna10146 ja tak samo ciągle czekam na jakieś oznaki że to już ! A tu nic się nie dzieje ! To czekanie jest najgorsze. Ale pewnie jak się zacznie to dopiero będzie panika :D
Ja to liczę na wcześniejszy poród ale pewnie będę czekać do terminu i jeszcze po pewnie nic się nie będzie działo :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983274 przez beadka7
Cześć dziewczyny,
u mnie również na spokojnie, nic się nie dzieje, czasem trochę skurczy, ale nic poza tym.
Mam nadzieję doczekać do poniedziałku, bo w między czasie 2 imprezki- 3 urodziny synka w czwartek i w sobotę 30stka szwagra :) oczywiście nie zamierzam balować, ale chcę być obecna. No zobaczymy ;) bo termin mam właśnie na poniedziałek i nie mogę uwierzyć, że to już koniec!

No i mamuśki już obecne i przyszłe- wszystkeigo najlepszego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #983282 przez atilla
Cześć mamuśki. Wszystkiego naj naj. Przede wszystkim szybkich, łatwych i rozczulających porodów :P

Agusia ale Pan Franciszek zmężniał :woohoo: jest booski ♥ ♡♥ Całusy od forumowej ciotki i żółwik od kumpla Olka z brzucha.

Dziewczynyyy to prawieee juuuuż. Jak ja zazdroszczę Wam terminu na początku miesiąca. Ja mam pod koniec i znając złośliwość losu i tego że totalnie nic się w temacie nie dzieje to urodze w lipcu :angry:

W ten weekend były imieniny mojej 1,5 rocznej siostrzenicy i moje. A oto prezent dla młodej. Jest fanką wszystkiego na czym można sie pobujać.

A ja dostałam voucher do fryzjera i kosmetyczki ns dzisiaj. Hurrraaa. Fryzurka, manicure, pedicure, henna, oczyszczanie buzi... :woohoo: Ten pedicure w zestawie jest najlepszy bo choć Sz. bardzo się stara to nie to :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983283 przez atilla
Cześć mamuśki. Wszystkiego naj naj. Przede wszystkim szybkich, łatwych i rozczulających porodów :P

Agusia ale Pan Franciszek zmężniał :woohoo: jest booski ♥ ♡♥ Całusy od forumowej ciotki i żółwik od kumpla Olka z brzucha.

Dziewczynyyy to prawieee juuuuż. Jak ja zazdroszczę Wam terminu na początku miesiąca. Ja mam pod koniec i znając złośliwość losu i tego że totalnie nic się w temacie nie dzieje to urodze w lipcu :angry:

W ten weekend były imieniny mojej 1,5 rocznej siostrzenicy i moje. A oto prezent dla młodej. Jest fanką wszystkiego na czym można sie pobujać.

A ja dostałam voucher do fryzjera i kosmetyczki ns dzisiaj. Hurrraaa. Fryzurka, manicure, pedicure, henna, oczyszczanie buzi... :woohoo: Ten pedicure w zestawie jest najlepszy bo choć Sz. bardzo się stara to nie to :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983284 przez atilla
No i znów nie wstawiło :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983285 przez atilla
Pokażę Wan niesyety nie na żywo ale link z yt

www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&...09DaGK_8HSDVoWUcLfAw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983304 przez betka81
Melduję się i ja!
Jestem od niedzieli u mamy więc jakoś czasu nie mam aby zajrzeć...

Agusia dziękuję za zdjęcie :kiss: :kiss: :kiss: Franio śliczniusi i widać, że rośnie! Dzielnie ciągnie butlę!

atilla konik super! Śpiewające cudo do bujania....marzenie każdej dziewczynki. A Twój prezencik - hmmmm zazdroszczę i spóźnione Wszystkiego najlepszego!

beadka Ty to już w zasadzie termin na dniach! A w poniedziałek zgłaszasz się do szpitala czy spokojnie w domu czekasz na akcję porodową?

U mnie chyba też się nic nie dzieje...mocno zaciskam nogi do weekendu aż mąż wróci taki mam przykaz. Chociaż w nocy z niedzieli na poniedziałek to miałam takie bóle jak na okres(chyba skurcze przepowiadające) i to co 20 min bo mierzyłam czas. Myślałam, że na.porodówce wyląduję...nie spałam całą noc bo tak bolało a przeszło jak wstałam i rozchodziłam o 4 nad ranem! A teraz cisza więc czekam dalej. Opuchlizna ze stóp nie schodzi i skurcze łydek w nocy ciąg dalszy....
Tyle u mnie...

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Matki kochane!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983313 przez atilla
No to Betka nogi razem. Jakby co to pisz, wpadniemy z superglutem i sznurkami :cheer: Dasz rade

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983324 przez beadka7
Betka, to zaciskaj mocno, co by mąż zdążył wrócić- na pewno dasz radę :) ja też miałam w sobotę noc, że miałam skurcze co 20-25 minut, ale rano jak ręką odjął :) i od tamtej pory nic.

W poniedziałek mam wizytę u ginekologa, sprawdzi co tam się dzieje i zdecyduje czy skierowanie czy czekamy :)
w 1 ciąży kazali mi czekać i 4 dni po terminie odeszły mi wody, więc liczę, że będzie podobnie, bo nie chcę na patologii leżeć.

BVuziam Was mocno ;) mimo, że gadamy tutaj o różnych pierdołach, to jesteście mega wsparciem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983349 przez domi11033
Fakt dziewczyny najgorsze jest to czekanie i nie wiadomo kiedy może się coś zacząć dziać.... takie z nas tykajace bomby:) Szczęściary te które urodzą wcześniej, najgorzej jest przenosić, znam to z poprzedniej ciąży. Dlatego cieszę się że za 2 tyg idę do szpitala i będzie cięcie. Boję się trochę, ale cóż ból musi być jak nie w trakcie porodu to w moim przypadku po...... Ale szybko się zapomina:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983357 przez Ossa
Cześć dziewczyny, witam się po dłuuugiej nieobecności. Te ostatnie kilka miesięcy były dla mnie dość intensywne więc nie zaglądałam tu przez jakiś czas. Jednak już pokornie się melduję i mam nadzieję, że wspólnie milej upłynie nam to odliczanie :)

Do planowanego terminu mam jeszcze troszkę czasu ale na ostatniej wizycie gin powiedział mi, że szyjka się skraca i pewnie rozpakuję sie wcześniej. Tak samo jak wy, ja też już nie mogę się doczekać :)

im

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983366 przez Azja
hej

wszystkiego najlepszego Mamusie z okazji naszego siweta :)

ja dzis z rana zaliczyłam laboratorium, jutro mam wizyte, ciekawe co doktorek powie, moze mnie zmobilizuje do spakowania torby, :whistle: niby wszystko juz podszykowane, ale czekam sama nie wiem na co :S

kurde juz nie ktorym z Was tak mało zostało super :) ciekawe czy ja sie załapie na czerwiec, poki co zadnych objawów porodu nie mam, jedynie jak wiecej pochodze to mi sie brzuch stawia,ale to w sumie zaden objaw, :blink:

Agusia sliczny Franio, super rosnie :)

cos jeszcze chciałam ale nie pamietam :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983376 przez agniesia1152
A ja muszę wam powiedzieć że dziś moja znajoma która miała termin na 5.06 urodziła córeczkę :) i normalnie ja już nie mogę się doczekać kiedy się u mnie zacznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 11 miesiąc temu #983398 przez martyna10146
Hej :)
Ja też mam termin na 5.06 więc może i mnie by tak wzięło?? :silly:
Byłam dziś na ktg. Puls dziecka idealny, skurcze znów wysokie i ginek sam zauważył jak bardzo mi się napina brzuch. Powiedział, że wszystko jest ok i teraz to tylko od małej zależy kiedy zechce wyjść :laugh:
Ossa tak się właśnie zastanawiałam ostatnio gdzie nam zaginęłaś :) Fajnie, że jesteś znów z nami!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl