BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #958711 przez agniesia1152
witajcie :) ja podobnie jaak wy dostanę większość rzeczy po dzieciach które są już w rodzinie :) ale postanowiłam że wózek chcę nowy i nie ma nawet mowy o używanym :p już oglądałam na allegro i niektóre mi się podobały :) a z mebelków to tylko łóżeczko które wstawimy do naszej sypialni a ewentualnie jakieś mebelki kupi się później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #958750 przez Izek
Aga1984, tak przy pierwszym dziecku też używałam chusty i bardzo miło wspominam ten czas :) od 3 miesiąca kiedy lekarz ortopeda wykluczył dysplazję bioderek aż do 1,5 roku bo potem mały już trochę ważył .Teraz planuję zacząć nosić malucha od urodzenia. Oczywiście wózek też mamy i na spacery będzie nieodzowny ale tam gdzie ciężko poruszać się 4 kółkami tam chusta jest niezastąpiona :) Teraz pewnie sprawdzi się przy odprowadzaniu starszego do szkoły, małe w chuste i będzie można pomykać do szkoły.
Naprawde warto spróbować , chociaż u nas początki z pierwszą chustą kółkową nie były wcale fajne i już się zniechęciłam , bo mały wcale nie chciał w niej siedzieći bardzo się wiercił , raczej nie było mu tak wygodnie. Potem zakupiłam używaną na allegro wiązaną Hoppediz Nairobi w kolorowe pasy i ta sprawdziła się świetnie, po chwili od zamotania maluch od razu zasypiał i o dziwo nie czuć w niej ciężaru dziecka i ramiona nie bolą a w innych w których próbowałam nosić już tak fajnie nie było. Zobaczymy czy ta nowa też tak się sprawdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958810 przez nadinchen
A ja od paru dni złe sie czulam i okazało sie ze mam ospę - zaraziłam sie od dzieciaków siostry

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958817 przez Izek
Nadinchen współczuję i co Ci powiedział lekarz,bo ponoć to dość dość niebezpiecznie przechodzić ja własnie w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958841 przez Aga1984
O jej....nadichen szybkiego powrotu do zdrowia...ciagle cos sie dzieje nie moze byc spokojnie.mnie dzis tak dziwnie bolało z obu stron brzucha jakby kolka albo nerki...pod wieczór idę do giną po zwolnienie wiec mu powiem.teraz juz lepiej trochę lepiej synek tez dzis w domu wymiotował rano mam nadzieje ze cos mu wczoraj stanęło a nie początek wirusowki ciagle cos...pozdrawiam.a nad chusta tez pomyśle.buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958922 przez martyna10146
Hej :) Ja już po wizycie u lekarza :) Potwierdziło się wszystko - BĘDZIEMY MIEĆ DZIEWCZYNKĘ !!! :) Strasznie się cieszymy. Podczas badania wszystko było dobrze, okazało się też że nasza córeczka jest dość drobniutka ale proporcjonalna. Lekarz przypuszcza, że podczas porodu nie będzie dużym dzieckiem tak jak i ja nie byłam. Między 24 a 28 tygodniem ciąży mam zrobić badanie moczu, morfologię, hbs i cukier po podaniu glukozy.

Co do mebli to też nic nie kupujemy. Łóżeczko piękne dostaliśmy, kupiłam już jedynie nowy materacyk. Wózek i inne gadżety też musimy kupić nowe. Pytałam też lekarza, czy to że chodzę na basen nie szkodzi dziecku. Powiedział, że śmiało mogę chodzić i to im częściej tym lepiej. Przepisał mi tylko Feminellę profilaktycznie, żeby nie złapać żadnej infekcji.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958930 przez domi11033
Gratulacje córeczki:) wreszcie jakaś kobietka w czerwcowym gronie. Ja większość rzeczy mam po synku, myślę tylko na taką dostawką do wózka , zebym mogła wyjść na spacer z dwójka na raz. Mam tylko nadzieje że będzie ona pasowała wymiarowo do mojej starej gondoli. Bo innego pomysłu na spacer z 2 latkiem i noworodkiem nie mam. Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #958963 przez nadinchen
Izek ospa jest groźna na początku ciazy i przed porodem bo mozna zarazić malucha, teraz ponoć jest bezpieczna. Mam kwarantannę dwa tygodnie dostałam leki które mogę brać w ciazy - nic tylko leżeć. Niestety nie czuje sie najlepiej wszystko mnie boli, wiec prawda jest ze człowiek dorosły gorzej znosi ospe. Ciekawe jak długo to potrwa....
Domi11033 chyba nie jesteś na bieżąco z postami - ja co prawda nie mam jeszcze 100% pewności, ale tez pisałam ze u mnie prawdopodobnie dziewczynka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959058 przez beadka7
Domi ja też planuję kupić taką dostawkę, na allegro jest tego pełno, tylko trzeba uważać bo wąśnie nie wszystkie pasują, trzeba patrzeć aby była uniwersalna. Jak się synek urodzi to ja bedę miała spacerki z 3 latkiem i noworodkiem, a że lubię spacerować, to muszę mieć coś na wszelki wypadek, gdyby się mały zbuntował i nie chciał iść :)
np coś takiego- ta jest jedną z najtańszych jakie znalazłam, reszta ok 200zł kosztuje.
allegro.pl/platforma-dostawka-do-wozka-b...hit-i4974929558.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959390 przez Izek
Nadinchen, dobrze że chociaż trafiłaś w takim okresie z tą ospą, nie wcześniej i nie później. Szybkiego powrotu do zdrowia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959756 przez Aga1984
Gratuluje kolejnej córeczki Domi.u nas w miarę leci wczoraj mnie dopadło jakieś cholerstwo byliśmy z synkiem na zakupach i nagle zrobiło mi sie niedobrze zaczęłynie bolec plecy i brzuch.straszne uczucie...jakoś zrobiliśmy zakupy i do domu a jutro wyrawiam swoje środowe imieniny.zaczelsm przyprawiać mięsa na imprezę i znowu to samo przyjechal maź wzięłam nospe i sie położyłam i dopiero sie zaczęło gorączka a mi zimno i na wymioty czemu towarzyszyły znów silne kręgosłupa...do 1w nocy sie męczyłam ani spać ani chodzić myslsl ze grypa mnie dopadła...rano wstałam i narazie nic mi nie jest nie wiem co to było lekarz mój wyjechał bedzie we wyorek obyyy nie wróciło.a jak u was samopoczucia miłego weekendu życzę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959812 przez beadka7
AGA u nas też choróbsko dopadło, syn od wczoraj ostra biegunka i całą noc wymioty, od rana również i górą i dołem idzie, biedny nie mogę patrzec jak sie meczy, męża też już dopadło, a ja narazie czuję jak mi w brzuchu jeździ więc pewnie też mnie nie ominie :(

dużo zdrówka!! :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959948 przez domi11033
Masz rację beadka7, że mi umknęło, że będziesz miała najprawdopodobniej córcię. Wiesz czytam posty w pracy. zapomnę a odpisuję z domu. I efekty widąć:( przepraszam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #959963 przez beadka7
Domi, ale ja nic nie mówiłam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #960072 przez domi11033
Ale ze mnie dupa:) przeprosimy należą się nadinchen, że umknęła mi jej córcia.
Jestem trochę przymotana, czasami mam wrażenie że ciąża odbiera mi logiczne myślenie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl