BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #962609 przez nadinchen
Izek też będę polować na bodziaki z Lidla, chociaż dostałam ostatnio sporo ciuszków już dla dziewczynki po siostrze :) Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu się to potwierdzi.

AgusiaKrk ja też tak mam. W kościele tylko dam radę wysiedzieć, w tramwaju czy autobusie również, Jak postoję dłużej to mi się duszno robi i słabo,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962622 przez AgusiaKRK
Uf, to niedobrze że też tak masz, ale dobrze że w takim razie chyba nie muszę się niepokoić, że dzieje mi się coś dziwnego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962625 przez domi11033
Izek to witaj w gronie, ja tez będę miała 3 facetów w domu.... JUż mamy przerąbane:) Te bodziaki z lidla, mają dla mnie jedną wadę są zbyt wydekoltowane a po praniu to jeszcze gorzej z nimi. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z innych ciuszków lupilu, ale te body niekoniecznie. za to polecam ogromnie body z cocodrilo są drogie , ale ładnie przylegają i po wielu praniach nic si z nimi nie dzieje. Ot taka moja dygresja ciuszkowa:) POzdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962635 przez Aga1984
Witajcie. Gratuluje synka Dawid bardzo ładne imię dla chłopca choć mój synek jesli bedzie braciszek chce Kacperka.tez mam jak wy tramwaje kościół poczekalnie tylko siedzieć stAnie od razu słabo...tK ciężarówki mamy.jesli chodzi o lidla i body to potwierdzam sa wydekoltowane i pózniej średnio bo ogólnie z lidla ciuszki miewalismy i były ok szczególnie piżamki.ja tez lubiałam body cocodrillo i hm przylegały i można śmiało prac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962653 przez Izek
a to dziewczyny dzięki za uwagę z tymi bodziakami z lidla - ja z lupillu lidlowego korzystałam tylko z ciuszków dla starszych dzieci ( i byłam zadowolona) ale nie dla niemowlaków ;)jeśli chodzi o bodziaki to ja też lubię bardzo cocodrillo , poza tym coolclub i fixoni ( zwłaszcza te z kopertowym zapięciem dla najmniejszych niemowlaczków ) , ubranka z cherokee były super - kiedyś były w tesco - a teraz nie wiem czy jeszcze są gdzieś dostępne ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962683 przez Aga1984
Cheeroke jest w Tesco nadal bynajmniej u Nas i kolekcje sa świetne.jak synek byl malutki często kupowaliśmy mu tam ubranka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962684 przez Aga1984
Kurde ucięło mi post a tyle sie naprodukowalam...jeszcze raz....pisałam ze po 11 jak dzidzia ujawni płeć bede w koncu mogła pojechać na zakupy i kupić cos co ucieszy w koncu moje oczy uwielbiam kupować ubranka i akcesoria dla maluchów.na razie kocyk beżowy w gwiazdki i smoczek z zawieszka aaa i wózek kupiłam w tamtym tygodniu hehe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962685 przez Aga1984
No i pytałam o łóżeczko dla dzidzi gdzie będziecie ma początku je trzymały w swoich sypialniach czy w pokoju osobnym dla dziecka.Ja mam wolny pokój dla dziecka obok naszej sypialni wiec daleko bym nie miała ale jednak mieć dziecko przy dobie blisko to jest to...pytam bo mój synek juz 5letni spał z nami od urodzenia w sypialni miał kołyskę ale pierwsze dziecko pózniej z nami w łóżku i bylll dużym problem aby go do jego łóżka wyprosić.nie chce popełnić tego sego błędu raz drugi. Ale czy te przyzwyczajenia tyczą sie takich maluszków?co sądzicie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962689 przez agniesia1152
Witajcie :)
ja wizytę mam w piątek czekam z niecierpliwością ! :) Chociaż w tamtym tyg byłam u innego gin. z powodu bóli na szczęście to nic związanego z dzidzią. Za to mam kamienie na nerkach i muszę je "urodzić " myślę że już do końca tygodnia się ich pozbędę bo coraz mniej boli... ale wymęczyło mnie.... dzisiaj jadę na usg nerek zobaczyć co się tam dzieje i mam nadzieję że nic nowego mi nie wynajdą.
Jeśli chodzi o ciuszki to nie mam o nich zielonego pojęcia bo to będzie moje pierwsze dziecko !!! I szczerze to nie chcę się spieszyć z ich kupowaniem na razie pozbieram rzeczy w rodzinie a resztę kupimy pod koniec ciąży. A jeśli chodzi o łóżeczko to na samym początku będziemy mieć maluszka u siebie chociaż podobnie jak Aga1984 mamy pokoik obok sypialni. Myślę że bałabym się zostawić dzieciątko same w osobnym pokoju.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962694 przez AgusiaKRK
My nie mamy wielkiego wyboru, bo mamy dwa pokoje - dzienny i sypialnię, więc łóżeczko będzie w naszej sypialni. Myślę, że na początku to będzie najwygodniejsze rozwiązanie, a jak maluch podrośnie, zobaczymy, co dalej :)
Ubranek na razie nie kupuję. Trochę rzeczy dostanę od kuzynki, a dla swojje przyjemności kupię coś ładnego, jak już poznamy płeć dziecka. Mąż robi rozeznanie wózkowe, łóżeczko mamy wstępnie upatrzone, ale kupimy pewnie za kilka miesięcy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962751 przez nadinchen
Ja tak jak AgusiaKrk mam tylko sypialnie i dzienny, wiec u mnie łóżeczko bedzie w sypialni, a przy następnym jak sie uda to będe sie martwić. Dzięki za porady dot. body z Lidla. Ja zauważyłam ze siostra ma z h&m, cocodrilllo, Tesco, George,Disney...dostałam tez laktator elektryczny od siostry, ponoć lepszy od ręcznego jest. Powiem Wam ze juz sie doczekać nie mogę kiedy zobaczę malucha- pewnie dlatego ze to moje pierwsze :) na razie to mi wszyscy doradzają ze mam sie cieszyć z ostatnich wolnych chwil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962781 przez Izek
Aga my też mamy tylko dwa pokoje , więc mały będzie w dzienno -sypialnym naszym , a w drugim starszak. Jak młodszy podrośnie wywędruje do dziecięcego.
Chociaż nawet jakbym miała dodatkowy pokój , na początku też trzymałabym dziecko u siebie w sypialni.
A w Tesco są teraz tylko ubranka F&F , tych Cherokee już przynajmniej u nas nie ma :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962812 przez Aga1984
Masz racje teraz jest f&f zamiast cheeroke ale ubranka ma równie urocze.Ja chyba tez wstawię łóżeczko maleństwa do swojej sypialni a pózniej je przeniosę do pokoju obok jak juz dzieciątko bedzie odpowiednio duże choć znając mnie nigdy nie bedzie odpowiednio duże...zobaczymy...Współczuje kamieni w nerkach podobno ból okropny.sama miałam wcześniej problemy z nerkami co prawda odmiedniczkowe zapalenie nerek ale bolało strasznie....życzę ustąpienia objawów jak najszybciej.a a jakie kosmetyki używaliście dla maluszków pytam mam posiadających juz dzieci???moj synek miał AZS wiec emolium ale moze drugie nie bedzie miało i skorzystamy z czegoś innego pachnącego dzidziusiem bo kosmetyki dla niemowląt tak pięknie pachną.Pozdrawiam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962813 przez Aga1984
A jeszcze miałam zapytać puszkowe rodzenia chodziliście?w tej ciąży zamierzacie?ja w pierwszej nie mogłam bo musiałam leżeć od połowy ciąży ale teraz ide jesli zdrowie dopisze.u nas jednak kazali przyjść dopiero w 30 tygodniku wiec czekam i czekam...a jak u Was???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962823 przez nadinchen
Aga1984 ja juz wcześniej o to dziewczyny pytałam :) ja juz sie zapisałam... w jednej szkole rodzenia doradzali żeby od 21 tc juz iść bo pózniej nie wiesz jak sie będziesz czuła, a maja pakiet warsztatów z których mozna bedzie skorzystać. Ja juz idę w piątek na pierwsze zajęcia. Zreszta myśle ze teraz jest chłodniej wiec wytrzymam dwie godziny siedzenia a z większym brzuchem to będe wolała iść na spacer niż siedzieć i słuchać dwie godziny na pupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl