BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 miesiąc temu #961570 przez domi11033
Beadka7 ładny brzuszek, wydaje mi się że mam większy niestety. W ogóle ostatnio mi brzuch mocno wyskoczył do przodu.W pierwszej ciąży miałam mniejszy. Poza tym nudziarstwo, pomijając fakt, że mój mały buntownik daje popalić codziennie. Tylko coś nie po jego myśli i ryk. Masakra

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961642 przez agniesia1152
a u mnie brzusio wygląda tak :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961897 przez Aga1984
Agniesia fajny brzusio.Ja tez jak Domi mam juz sporawy ostatnio mnie wywaliło.na wadze nibysm ok 6kg na plusie ale czuje sie na dużo więcej w 1 ciąży inaczej to wyglądało ale przecież nikt nie mówił ze bedzie tak samo...weekend leci leniwie jutro synka do kina zabieramy.niby czas leci szybko ale chciałabym aby był juz 36 tydzien a wy???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961899 przez Aga1984
A to mój brzusio
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961922 przez beadka7
ładne macie te brzuszki, i wy wszystkie taki chudzinki jestescie, tylko ja jak wieloryb :P

Aga ja dzisiaj miałam koszmarną noc i co się budziłam to mówię do siebie że chcialbym żeby to było już zaraz rozwiązanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #961960 przez agge
Hej dziewczyny. Też zostanę mamusią w tym roku, mam do Was prosbę.
Pomóżcie Amelce, wystarczy jedno kliknięcie dziennie :) www.dobryklik.pl/
Nic Was nie kosztuje, a jej pomoże uratować życie :)
Pozdrawiam, gratuluję Wam dzieciątek i życzę wszystkiego dobrego w tych czekających Was chwilach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962194 przez agniesia1152
Aga1984 ja też mażę o 36 tygodniu tym bardziej że ciągle coś mi dolega ;) tak się zastanawiam co jeszcze mnie spotka w tej ciąży ?? mam nadzieję tylko że moje dolegliwości nie wpłyną na maluszka.
Śliczne te nasze brzuszki :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962339 przez Aga1984
Ale cisza...nie ma z kim pisać...chyba muszę dołączyć do mam lipcowych bo u nas brak wpisów...pieczątek lutego wiele z nas wkrótce wybiera sie do lekarza beda usg i dowiemy sie co nam w brzuszkach siedzi.Mam nadzieje ze nasze chorowitki doszły do siebie i tego życzę.milego dnia mamusie i przebudźcie sie ze snuuu zimowego!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962354 przez AgusiaKRK
Moja wizyta w czwartek i tak jak piszesz: mam nadzieję, że może wreszcie się dowiem, kogo mam :) Chyba że nie będzie usg. Połówkowe mam umówione na koniec lutego, a Wy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962489 przez nadinchen
Ja powoli zdrowieję. Krosty też już się prawie zagoiły. W środę idę na wizytę kontrolną, Na połówkowe wybieram się w przyszłym tygodniu jak już okaże się, że zdrowa jestem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962564 przez Aga1984
Naichen cieszę sie ze juz zdrowiejesz.Ja wizytę i połówkowe mam 11 przyszła środa...czekam z niecierpliwoscią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962566 przez Aga1984
Średnio sie czuje tzn nie ze chora jestem ale jakaś ociężała...brzucholek zaczyna doskwierać nocki ostatnio tez średnie.Mam nadzieje ze tak do końca juz nie bedzie...a jak u was samopoczucie???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #962575 przez Izek
Aga może to przejściowe gorsze samopoczucie,ja jednego dnia mogę latać a drugiego zupełnie bez energii i człapię jak słoń;)
Dziś miałam prenatalne i na 100 % wiadomo, mój brzuszek zamieszkuje chłopczyk:) Zastanawiamy się nad imieniem i chyba będzie Dawid No to będę mieć trzech facetów w domu:)Będzie wersja ekonomiczna bo większość ciuszków mam po starszym synku ale i tak w czwartek ruszę do Lidla na łowy bo będą fajne bodziaki i wiadomo że można już celować w te niebieskie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962580 przez Izek
Z usg wynikło też że maluszek jest mniejszy niż powinien na 20 tydzień to ponoć może wynikać z tego że mam dłuższe 34 dniowe cykle i stąd ta różnica tygodnia .Lekarka zasugerowała by trzymać sie późniejszego terminu 24 czerwca a nie jak wcześniej wpisano mi w kartę 16 czerwca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #962593 przez AgusiaKRK
Izek: gratuluję synka!

U mnie samopoczucie nadal bardzo dobre, poza tym, że mój dzidziuś nie lubi, jak stoję w zatłocznych miejscach: ostatnio zrobiło mi się słabo w tramwaju, teraz znów w kościele - musiałam wyjść na samym początku i już nie dałam rady wrócić. Jak chodzę czy spaceruję, nic mi nie jest, tylko stanie w zamkniętym pomieszczeniu tak na mnie działa. Robi mi się gorąco i duszno i nie mogę dalej stać, bo czuję, że zemdleję. Któraś z Was też tak ma?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl