BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Czerwcowe 2015

9 lata 3 tygodni temu #977970 przez Azja
Agusia sliczny Twoj synio :) na zdjeciu nie wyglada na taka kruszynke, bedzie napewno dobrze, silny chłopczyk z niego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977982 przez Aga1984
Wchodzę czytam i co...mamy pierwsza mamusie.Agusia gratulacje synek jest przepiękny trzymam mocno mocno kciuki aby szybko przybieral i rozwijał a tak jak kobitki piszą nawet sie nie obejrzycie a będziecie w domku.Jestes je w dobrych rękach...Duzo zerówkami wytrwałości pisz co u Was w wolnej chwili.Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977991 przez AgusiaKRK
Dziękuję jeszcze raz Dziewczyny. Tak naprawdę jest mniejszy niż wygląda na zdjęciu. Jego nóżka ma grubość mojego palca... Nie mogę uwierzyć, że nie jest już u mnie w brzuchu, jeszcze wczoraj rano tam pływał! Jest taką śliczną miniaturką człowieka. Dla mnie w tej chwili największym wyzwaniem jest wyprodukowanie pokarmu dla niego, na razie ani kropelki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977993 przez betka81
Agusia no takie 1075g i pewnie mierzy jakieś 40 cm?
Spokojnie po CC tak szybko nie ma pokarmu, możesz mieć nawet dopiero w 3 dobie...i staraj się jak najmniej denerwować bo jak moją córę w szpitalu zarazili gronkowcem, dużo stresu i płacz to straciłam pokarm.
Będzie dobrze i z Franiem wyjdziesz ze szpitala mniej więcej jak my się będziemy rozpakowywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #977994 przez atilla
Agusia ty taka silna i dzielna se nie ma innej opcji zeby synus nie byl. Z cala pewnoscia po mamie jest niezlym twardzielem.. Nim sie obejrzysz bedziesz malego kangurowac a potem do domku siup. Sciskamy was mocno

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978003 przez Azja
Agusia trzymam kciuki żeby pokarm się szybko pojawił. Anie ma w szpitalu doradcy laktacyjnego. ? Może coś poradzi. W aptece można kupić herbatkę na laktacje. Może coś pomoże. Trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978007 przez nadinchen
Jaki maluszek. :blink: na pewno lekarze o niego zadbają, a Ty sie nie stresuj bo faktycznie możesz sobie wiecej zaszkodzić niż pomoc,teraz tylko czas jest najlepszym lekarstwem. Najważniejsze ze maluszek oddycha. Ja tez jestem wcześniakiem - co prawda nie aż tak wczesnym, ale jak sie urodziłam to miałam niecałe 2 kg. I widzisz jak dawno to było i wszystko jest ok, a teraz większe doświadczenie i lepszy sprzęt. Bedzie dobrze :) fajnie ze po cesarce tak szybko doszłas do siebie, ale pamiętaj ze tez musisz teraz o siebie dbać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978022 przez martyna10146
Mi ginekolog wspominał o tym, że żeby był pokarm nie wolno się stresować, bo on przyjdzie a dodatkowo można sobie kupić "wspomagacza" - preparat się nazywa Femaltiker. Nie mam pojęcia czy to działa bo to moja pierwsza ciąża ale może sobie poczytaj o tym. Buziaczki dla ciebie i kruszynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978036 przez AgusiaKRK
Myślę że brak pokarmu to z jednej strony wynik tego że mój organizm nie był gotowy na poród i jest jeszcze w szoku, a z drugiej mój stres - z powodu nieoczekiwanego porodu i stanu dziecka. Staram się cały czas być dzielna dla mojego synka ale dopiero dziś schodzą ze mnie te wszystkie emocje i działanie leków o jestem trochę placzliwa ale wiem że to minie. Doradczyni laktacyjna jest, zrobiła mi masaż piersi ale na razie nie pomógł. Herbatki laktacyjne piję, pewnie też ich działanie wymaga czasu. Dziś mąż ma przywieźć laktator i mam z nim ćwiczyć aż wreszcie pojawi się mleko. Nie wiem ile maluszek mierzy, podano mi tylko wagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978113 przez agniesia1152
Chwilkę mnie nie było a tu już mamy pierwszą mamę ! Agusia gratuluję ślicznego synka i życzę dużo zdrówka ! Trzymaj się !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978146 przez Izek
Agusia cudny ten Twój syneczek. Jesteśmy z Wami całym serduchem. Powodzonka z mleczkiem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978150 przez AgusiaKRK

betka81 napisał: Agusia no takie 1075g i pewnie mierzy jakieś 40 cm


Betka, prawie idealnie trafiłas. Dopytałam dziś i w dniu narodzin mierzył 39 cm. Tyci, ale urośnie! :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu - 9 lata 3 tygodni temu #978175 przez Izek
betka81 ale ciekawe imię wybrałaś dla swojej córeczki- Zoja , rzadkie i takie egzotyczne :)choć osobiście gustuję w popularnych imionach, to bardzo mi się spodobało.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978187 przez AgusiaKRK
Słuchajcie, wlaśnie zaliczyłam pierwszy sukces laktacyjny - zanioslam Franiowi całą strzykawkę pokarmu (małą ale wystarczy na karmienie). A za 3 h kolejna próba. Jestem bardzo dumna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 tygodni temu #978188 przez betka81
Hej:)

U nas dziś śliczna pogoda to prawie cały dzień na dworze z Igą spędziłyśmy. Mała się wybiegała, oblegała huśtawki i wymorusała w piachu....czyli dziecko zadowolone! Obiadek był u mamusi to trochę mi odeszło ale spacer wyczerpujący to teraz plecy mi wysiadają i nogi w pu....... wchodzą.

Agusia no tak przypuszczalnie szacowałam! Pewnie, że urośnie z każdym dniem będzie wszystko ładnie nadrabiał i jak wyjdziecie ze szpitala to już będzie kawał chłopa!
Jak Twoja laktacja? Laktator pomaga? Pojawiło się coś czy jeszcze czekasz?

Izek nigdy nie przypuszczałam, że dam dziecku na imię tak niestandardowo ale jak je jakoś przed ciążą usłyszałam to się zakochałam. Mąż kręcił nosem jak powiedziałam, że będzie Zoja...teściowie wywali oczy na wierzch a moi rodzice zapytali od czego to skrót hehe ale mnie się podoba...

Powiem Wam szczerze, że poród Agusi dał mi trochę kopa i na serio biorę się za torbę do szpitala tym bardziej, że poprzednie dwa porody miałam dokładnie w 37 tc więc to już tak czas się przygotować! Bo nigdy nic nie wiadomo....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl