BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #970385 przez madzia1
Ten ból nie jest podobny do miesiączkowego, to taki kłujący ból po lewej stronie. Byłam u lekarza w zeszły piątek i wspominałam o bólu w boku. Pani doktor mi powiedziała, że nie widzi nic podejrzanego, więc prawdopodobnie jest to ból spowodowany powiększaniem się macicy, i u mnie może też być silniejszy bo jestem raczej chuda, ale wtedy jeszcze ten ból był słabszy, dlatego się martwię trochę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970387 przez paulinkaaa2202
Witaj Madzia
ja już miałam taki ból też mnie pare razy kłuło w lewym boku i też się zastanawiałam czy to normalne pytałam się koleżanki która też jest w ciąży w podobnym tyg i też ją czasami kłuje więc chyba to normalne jak mamy takie same objawy

Mi to kłucie się zdarzało jak się zdenerwowałam albo gwałtownie wstawałam albo jak wysiadałam z samochodu to mnie taki kłujący ból łapał. A teraz mnie strasznie boli podbrzusze jakby ktoś mi ściskał pasem idę za tydzień do ginekologa to się spytam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970389 przez madzia1
Mnie właśnie boli kiedy się ruszam, muszę wtedy się położyć i po paru minutach mi przechodzi. Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Paulinkaaa2202 mam nadzieję, że to takie uroki ciąży :), więc lepiej się nie denerwować. Daj znać co Ci powiedział lekarz.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970401 przez paulinkaaa2202
Madzia też mam taką nadzieję ale jeśli ty tak masz i ja to chyba normalne :)
Oczywiście że dam znać po wizycie ;)

Madzia a na kiedy masz termin? Może załóż suwaczek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970402 przez AgusiaKRK

agge napisał: Moja koleżanka miała miec dziewczynkę, a dziś urodziła..chłopczyka :D taka niespodzianka


Agge, jak to? A miała usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970406 przez ewela007
Tez wczoraj mialam taki silny bol. Nastąpił gdy szybko ukucnęłam i zaraz wstalam. To chyba normalne od czasu do czasu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970435 przez agge

AgusiaKRK napisał:

agge napisał: Moja koleżanka miała miec dziewczynkę, a dziś urodziła..chłopczyka :D taka niespodzianka


Agge, jak to? A miała usg?


Miała, dwa razy podczas usg jej lekarz powiedział, że będzie dziewczynka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970445 przez AgusiaKRK
[quote="Miała, dwa razy podczas usg jej lekarz powiedział, że będzie dziewczynka :D[/quote]
Ale numer! To ja już się chyba nie będę przywiązywać ani do myśli o chłopczyku ani o dziewczynce :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970469 przez Andziulka
po raz kolejny nie odpalałam kilka dni komputera a tu tyle tematów

jeśli chodzi o bóle, zakłuwania, ciągnięcia itd. to jutro też dopytam mojego lekarza bo wczoraj bolało mnie podbrzusze jak napinałam mięśnie, jak się śmiałam czy próbowałam kasłać, kiedyś jak miałam katar i mocno kichnęłam to zabolało po prawej stronie jak by mi się w środku coś urwało i wtedy dowiedziałam się że to wiązadła się rozciągają, macica się powiększa itd.

:) i jutro mamy połówkowe i mamy nadzieję że po raz 3 usłyszymy że to zdrowa dziewczynka :D i mąż już zdecydował do brzuszka mówi Blanka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970513 przez agge

AgusiaKRK napisał: [quote="Miała, dwa razy podczas usg jej lekarz powiedział, że będzie dziewczynka :D

Ale numer! To ja już się chyba nie będę przywiązywać ani do myśli o chłopczyku ani o dziewczynce :D[/quote]

Hehe no jednak takie niespodzianki się jeszcze zdarzają :D ale ważne, że się zdrowe urodziło, taki śliczny maluszek, jak dziś tak go oglądałam, to coraz bardziej się nie mogę doczekac mojego maleństwa :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970528 przez madzia1
Ja mam termin na 5 lipca. Jednak nie będę ryzykować i na jutro umówiłam się do lekarza. Mam nadzieję, że potwierdzi, że wszystko jest ok. Dam znać jutro wieczorem co mi powiedział.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970556 przez zancik
Madzia Witaj :) ja też ostatnio mam takie bóle ale nie są bardzo mocne.Daj jutro koniecznie znać co gin powiedział :) Na pewno wszystko jest ok :)
Andziulka Blanka super :) Jutro oczywiście obowiązkowa relacja z wizyty ;)
Agge słyzałąm juz o takich przypadkach jak kobitki opowiadały u gina :) Kinder niespodzianka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970564 przez AgusiaKRK
Dziewczyny, właśnie wróciłam z wizyty. Okazało się, że nasz dzidziuś jest za mały o 2 tygodnie :( Ostatnio był w sam raz, a teraz wolniej rośnie i Pani Doktor wysłała mnie na zwolnienie i kazała leżeć 45 minut po każdym posiłku... Co mam jeść, żeby rósł lepiej? Od początku miałam dobry apetyt i nawet przybrałam 5 kg, smutno mi, bo myślałam że skoro świetnie się czuję, to moje maleństwo tak samo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970568 przez agge
Kurczę, niedobrze.. Jedz, odpoczywaj i na pewno wszystko będzie dobrze ;*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970569 przez tysiiiak
Agge niezłe jaja ;) to będzie chłopiec w sukienusiach ;D

Agusia słuchaj lekarza I odpoczywaj a wszystko będzie dobrze: ) hmm nie wiem co mialabys jeść ale staraj siE żeby posiłki były zbilansowane i wartościowe na pewno tak jest ;) teraz dz idzie rosną w indywidualnym tempie może lekarz chce po prostu dmuchać na zimne ;)

moja dzidzia coraz bardziej się kręci: )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl