BezpiecznaCiaza112023

LIPCOWKI 2015

9 lata 2 miesiąc temu #970572 przez agge
Moja od przedwczoraj szaleje całymi dniami, zaczyna kopac zaraz jak się obudzę i z małymi przerwami przez cały dzień i w nocy nawet długo :D śpioch to chyba z niej nie będzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970595 przez madzia1
Co do płci to ja akurat jestem pewna, że to chłopiec. Na USG połówkowym sprzed dwóch tygodni mało było widać, ale akurat płeć była wyraźna:), więc nie sądzę, że będzie niespodzianka:)

AgusiaKRK, nie martw się tym wyliczeniem wagi przez lekarza. Ja słyszałam, że takie ważenie może być błędne nawet do 30%, a poza tym dziecko może być młodsze niż Ci wyliczyli. Oczywiście słuchaj lekarza, ale się nie denerwuj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970660 przez zancik
Agusia tak jak dziewczyny piszą stosuj się do rad lekarz a wszysko będzie dobrze i nie zamartwiaj się bo nerwy są nie dobre ani dla Ciebie ani dla dzidzi :kiss: :kiss:
Tysiiak u mnie też od paru dni dzidzia coraz bardziej aktywna tylko,że nadal czuję ją bardzo nisko ,że tak powiem czasem mam wrażenie,że zrobiła sobie z mojego pęcherza worek treningowy :laugh: :laugh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970663 przez Cymoka
Cześć dzieciaczyny :). Długo mnie nie było. Przygotowania idą pełną parą do wesela...po drodze jeszcze grypę miałam :/.

Ja już praktycznie po połówkowym - byłam w 19 tyg i praktycznie wszystkie pomiary mam zrobione i potwierdzoną dziewczynkę.

paulinkaaa2202 napisał: Mi też dla chłopca podoba się imię Natan ale co pytałam znajomych wszyscy się na mnie krzywo patrzyli że jak mogę tak dziecko nazwać tylko go skrzywdze więc sama nie wiem


Co do imion, to coraz mnie do Lenki jestem przekonana, ale zobaczymy jak to będzie. Ja imienia Natan nie znam i przepraszam, że to napiszę, ale kojarzy mi się głownie z ks. Natankiem :). Ale najważniejsze, żeby rodzicom się podobało. Ja chce jakieś względnie zwykłe, ale może nie bardzo oklepane, dlatego Lena powoli coraz mniej mi się podoba :(.



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970670 przez Lizzy
Agusia - wszystko będzie dobrze. Leż i odpoczywaj! I pozytywne myślenie!!
Zancik - u mnie Młodsza się już lekko przesunęła. Worek treningowy miała jakieś 2 tyg temu ;) W ogóle czułam ją tak nisko, że aż zaczęłam się bać czy wszystko ok. Ale na szczęście lekarz mnie uspokoili. Stwierdzili, że Młodsza ma więcej miejsca bo macicę mam rozciągniętą przez Hanię i dlatego tak szaleje ;)

Co do imion to my wybieramy takie, które nie są w pierwszej 5 najbardziej popularnych. Ja coraz mniej jestem przekonana do Marysi i próbuję Męża do Lilianki przekonać ale słabo mi idzie :P
O imionach chłopców się nie wypowiem, bo nigdy się nad nimi nie zastanawiałam ;)


A ja zgubiłam obrączkę. Wczoraj się skapnęłam :( Pół wieczoru przeryczałam. Wywiesiliśmy ogłoszenie na klatce i wyobraźcie sobie, że dziś rano sąsiadka mi ją przyniosła!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970676 przez zancik
Cymoka super,że przygotowania idą pełną parą :) a jak się czujesz?
Lizzy też sie zastanawiałam czy wszystko jest ok jak tak nisko czuję dzidzi :) Wczoraj byłam na bazarku z M i tam też ktoś zgubił obrączkę :) Dobrze,że Twoja się znalazła :) i że masz uczciwą sąsiadke :)

U nas na pewno będzie Tosia a na drugie Hana jeśli będzie dziewczynka :) a co do chłop[ca to tak jak pisałam Fabian lub Natan ale w 100 % przekonana do tych imion nie jestem B)
Mamuśki wstawiam wam coś na poprawę humorku ja popłakałam się ze smiechu jak to czytałam :laugh: :laugh:

"Wczoraj wybrałam się na imprezę z moimi koleżankami. Powiedziałam mojemu mężowi, że wrócę o północy.
-Obiecuje ci kochanie, nie wrócę ani minuty później - powiedziałam i wybyłam. Ale, impreza była cudowna! Drinki, balety, znów drinki, znów balety, i jeszcze więcej drinków. Było tak fajnie, że zapomniałam o godzinie...

Kiedy wróciłam do domu była 3 nad ranem.
Wchodzę do domu, po cichutku otwierając drzwi, a tu słyszę tą wściekłą kukułkę w zegarze jak zakukała 3 razy. Kiedy się zorientowałam, że mój mąż się obudzi przy tym kukaniu, dokończyłam sama kukać jeszcze 9 razy... Byłam z siebie bardzo dumna i zadowolona, że chociaż pijana w cztery dupy, nagle taki dobry pomysł przyszedł mi do głowy - po prostu uniknęłam awantury z mężem...
Szybciutko położyłam się do łóżka, myśląc, jaka to ja jestem inteligenta! Ha.

Rano, podczas śniadania, mąż zapytał, o której wróciłam z imprezy, więc mu powiedziałam, że o samiutkiej północy, tak jak mu obiecałam. On od razu nic nie powiedział, nawet nie wyglądał na podejrzliwego. Oh, jak dobrze, jestem uratowana... - Pomyślałam i prawie otarłam pot z czoła. Mój mąż, po chwili, spojrzał na mnie serio, mówiąc:
- Wiesz, musimy zmienić ten nasz zegar z kukułką.
Zbladłam ze strachu, ale pytam pokornym głosem:
- Taaaak A dlaczego, kochanie?
A on na to:
- Widzisz, dziś w nocy, kukułka zakukała 3 razy, potem - nie wiem jak to zrobiła - krzyknęła 'O kurwa!' Znów zakukała 4 razy, zwymiotowała w korytarzu, zakukała jeszcze 3 razy i padła na podłogę ze śmiechu. Kuknęła jeszcze raz, nastąpnęła na kota i rozwaliła stolik w salonie. A potem, powaliła się koło mnie i kukając ostatni raz - puściła se głośnego bąka i szybko zaczęła chrapać..."

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970680 przez agge
zancik, niezłe :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970702 przez Cymoka

zancik napisał: Cymoka super,że przygotowania idą pełną parą :) a jak się czujesz?



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Ja czuję się całkiem dobrze. Ostatnio w niedzielę wylądowałam an IP, bo mnie brzuch od rana pobolewał, ale okazało się, że wszystko ok, nawet badanie moczu mi zrobili na miejscu. To tylko powiększająca się macica i rozciągające się więzadła - całkiem normalna sprawa. Tylko no-spa i tyle w razie czego i oszczędzać się.

Lizzy napisał: Co do imion to my wybieramy takie, które nie są w pierwszej 5 najbardziej popularnych. Ja coraz mniej jestem przekonana do Marysi i próbuję Męża do Lilianki przekonać ale słabo mi idzie :P


Ja też myślę nad Lilą - tyle, ze obawiam się, że w tym roku to to imię trafi na listę pierwszych 5-ciu najbardziej popularnych, bo już kolejną osobą jesteś która chce tak dać na imię :). Czyli można wpaść z deszczu pod rynnę :D



11.12.2014 - 6 tyd 4 dzień, CTR - 7,3mm
30.12.2014 - 9 tyd 4 dzień, CTR - 29mm
31.12.2014 - 10 tyd 1 dzień, CTR - 31,60mm
15.01.2015 - 12 tyd 3 dzień, CTR - 59,30mm
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970709 przez zancik
Cymoka przeslicznie wyglądasz :) oj przypomniały mi się moje przymiarki mam wrazenie jak by to było wczoraj a tu już 8 miesiąc leci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #970722 przez ewela007
Cymonka bardzo pięknie i elegancko wyglądasz, tylko więcej uśmiechu! Salon ślubny też wygląda fajnie, podobny trochę do mego:)
Agusia nie martw się, będziesz stosować się do zaleceń lekarza i szybko nadrobisz wagę. Ja trochę schudłam więc może tez zwrócą mi uwagę abym o siebie zadbała.
Dziewczyny może któraś z Was może polecić stronę internetową z której kupowała kołdrę i pościel do łóżeczka dziecięcego?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970893 przez madzia1
Cześć Dziewczyny! Wczoraj byłam u lekarza z pytaniem dotyczącym silnych bólów z lewej strony. Na szczęście nic złego się nie dzieje z Małym, więc prawdopodobnie tak u mnie już musi być, że boli:) Lekarz kazał mi tylko się oszczędzać i dużo odpoczywać.

Co do imion dla Dziecka to ja jakoś od początku czułam, że będzie chłopak, więc nad imieniem dla dziewczynki w ogóle nie myśleliśmy, ale my raczej jesteśmy za imionami raczej popularnymi, ale znowu bez przesady, bo faktycznie na niektóre imiona robi się bum w pewnym momencie i co drugie dziecko bedzie się nazywać tak samo:)

ewela007 niestety nie jestem w stanie polecić CI żadnej strony, ja jeszcze z zakupami dla Bobasa jestem daleko w lesie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970900 przez tysiiiak
Cymoka wyglądasz bosko :) a gdzie brzuszek ? :D chyba się schował :)

Żancik już kiedys to czytałam ale za każdym razem mnie śmieszy :lol: :lol: :lol:

Madzia dobrze, że poszłaś do lekarza i jesteś teraz spokojna :) grunt to niepotrzebnie się nie stresować :)

Ja dziś typowo sobotnie czyli sprzątanie :) zaraz Kubulek pójdzie spać a ja odocznę :) Miłego weekendu dziewczynki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #970920 przez agge
Ja dziś w końcu ruszyłam dupę z domu i poszłam na spacer z psem, i chyba będę robic to codziennie - o ile pogoda pozwoli - bo dobrze mi to zrobiło, zupełnie inaczej się czuję :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971068 przez agge
Hej :) ja właśnie się zbieram na glukoZe, już mi niedobrze więc ciekawe co będzie :x

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 miesiąc temu #971078 przez Lizzy
Agge - jak tam na glukozie? Przeżyłaś??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl