BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 4 miesiąc temu #949466 przez Magiczna
Kasiorek my na szczęście od dwch lat juz na samodzielnym, aczkolwiek telefon nie milczy ;) Rady bardziej doświadczonych osób są przydatne ale uważam,że każdy powinien mieć prawo do selekcji do ktorych sie zastosuje a do których nie.
Zorya Na bank będzie wszystko dobrze, musi :) Trzymam kciuki i daj znać jak poszło ;) Ja też szybciutko poleciałam ze względu na chemikalia w mojej pracy, no i jak się okazalo słusznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949469 przez ZoryaX7
Chcę zobaczyć, czy wszystko OK, bo ostatnio chorowałam i wiem, ze USG mi nie zrobią, ale jakoś mam nadzieję,ze po tej wizycie będę spokojniejsza :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949471 przez tysiiiak
Ja dziś po wizycie :) Fasolinka jest i bije jej serduszko :) Ale ogólnie wyszłam lekko zdezorientowana i rozczarowana po wizycie.. lekarz stwierdził, że wszytko się może zdarzyć i dopiero za miesiąc na wizycie da mi skierowanie na badania i założy kartę ciąży... Wiem, że dla nich to rutyna ale przykro troche :/
Umówiłam sie na 8 stycznia na wizytę następną i będę szła już wtedy na zwolnienie.
a oto fasolinka ;) kiepsko widać ale jest ;)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949475 przez Magiczna
tysiak Super ,że wszystko okej , ale rzeczywiście troche dziwna sprawa ,że nie dał Ci skierowania na badania. Ja następną wizyte mam 29.12 i wtedy mam juz sie stawic z kompletem badan( dostalam skierowanie). Mimo tego,że dopiero to 5 tydzien to poczułam ,że lekarz ma fajne podejście .
zorya Fakt, Usg Ci nie zrobią ale lekarz przy zwyklym badaniu może potwierdzić ciąże . A robiłaś wyniki krwi? Ja przed pierwszą wizytą zrobiłam bete i z tym juz poszłam do lekarza.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949481 przez ZoryaX7
Magiczna Tak zrobiłam :)

Tysiak Ja na Twoim miejscu tez bym była rozczarowana. ciekawe co i jutro lekarz powie.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949484 przez tysiiiak
Ja wiem, że co lekarz to inne podejście i kartę ciąży może mi później założyć ale jak byłam z Kubą w ciąży to jak tylko było serduszko to dostałam kartę i wszelkie skierowania. No nic trzeba się uzbroić w cieprliwość i czekać teraz już tak do rozwiązania co miesiąc nerwówka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949522 przez ZoryaX7
Już nie mogę się doczekać, kiedy usłyszę serce, ale to za co najmniej 2 tygodnie. To jest nasze pierwsze dziecko i jestem tak podekscytowana. Jestem również zaskoczona,że szybko nam się udało, bo za pierwszym razem. Mam nadzieję,że będzie wszystko dobrze. I ze będę z Wami do końca :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949527 przez Magiczna
Zorya To jestem w dokładnie takiej samej sytuacji jak Ty :) Też mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i w sierpniu bedziemy juz sobie zyczyc udanych porodow ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949529 przez ZoryaX7
:) ja też mam taką nadzieję :)
Obecnie jest nasz Szóstka:
Tysiiiak - 31.07.
Kasiorek0310 - nie doczytałam daty
Czajusiątko - 07.08.
Magiczna - 10.08.
Wiewiórka - 13.08.
ZoryaX7 - 18.08.
:)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949593 przez kasiorek0310
Witam wieczorowo
ZoryaX7 witamy kolejna sierpniowa mamusie ja mam termin z OM na 4.08, a co do wizyty będzie ok zobaczysz trzeba byc dobrej myśli a ze odpędzać no nie wiem czy nie zrobią ja byłam w niecałym 5 tyg i doktorka mi zrobiła usg i widziała pęcherzyk wiec uspokoiła bardzo ja tez chorowałam ale na szczęście od razu mówiłam dr na przod ze moge byc w ciazy i ze nei wszystko moge brac wiec na zapas dawali mi te bezpieczne leki to koniecznie daj znac jak po wizycie czy wsio ok faktycznei szybko bo wy świeżutko po ślubie jesteście nam tez sie udało na 1 podejściem ze w szoku jesteśmy bo mam rózne schodzenia co wskazywały na żmudna prace a tu niespodzianka a skad jestes ??

Magiczna to wam dobrze my teraz juz tez ale z pierwszym maluchem mieszaliśmy trochę z moja mama ona sie tak nie wtrącała ale teściowa i bratowki owszem co irytowało

Tysiiak w sumie to sie dziwnie serduszko jest i bije wiec wszystko w porządku dziwie sie podejściu doktorka bo wcale nie uspakaja tylko dodaje stresu co nie jest wskazane ja mam juz od razu założona kartę ciazy i liste badan do zrobienia na kolejna wizyte mam 9.01 fajna fasolka ciekawa jestem czy u mojej bije serduszko a tego sie dowiem w styczniu a to chodzisz do tego samego doktorka co ci 1 ciąze prowadził ze inne podejście ma

Dziewczyny trzeba byc dobrej myśli i wszystko zakończy sie dobrze minie 1 trymestr i potem z górki żadne nam przeszkody nie straszne i juz jest nas wiecej fajniutko nic ide troche spędzić czasu z małżem a jutro maraton zakupowy
Miłego wieczoru

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949611 przez czajusiątko
Witajcie kochane
Jest nas coraz więcej, naprawdę bardzo mnie to cieszy :woohoo:

Zorya witaj :) to trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę. Nam się udało za drugim razem :woohoo:

Kasiorek pracuję jako niania 2 letniej dziewczynki, na ogół zabieram ze sobą moją Oliwkę, a między dziewczynami jest 5 dni różnicy B) idę do tej samej lekarki co prowadziła pierwszą ciążę, chociaż nie chciałam już do niej iść, ale rozglądałam się za innymi i na NFZ ciężko znaleźć kogoś z normalnym terminem :angry: No te kontrole z ZUSu to jakaś totalna porażka, bo wiadomo, że jak w ciąży to można wychodzić z domu, a ostatnio jedna dziewczyna od nas z wrześniówek miała, a jest w 8 miesiącu :dry: To udanych zakupów jutro życzę :)

Magiczna no to masz teraz duuużo czasu na czytanie :) ojj pamiętam jak ja się byczyłam w pierwszej ciąży, bo też byłam praktycznie od początku na zwolnieniu, ale teraz nie ma niestety tak łatwo :evil:

J.J. ooo jak fajnie :cheer: a powiedz mi gdzie Ty chodzisz do lekarza??

Tysiak najważniejsze, że serduszko bije, a lekarz pewnie miał po prostu kiepski dzień :blink: do 8 stycznia szybko zleci, zobaczysz, teraz święta, nowy rok i znowu święto i już wizyta będzie B)

My niestety mieszkamy z teściami :( Przy pierwszym dziecku postanowiłam sobie, że drugie dopiero jak będziemy na swoim, ale stwierdziłam, że za długo by czekać. Właśnie najgorsze były te złote rady i poczucie, że wszyscy wiedzą wszystko lepiej o moim dziecku niż ja sama Niestety na razie musimy się przemęczyć, a może za parę lat się uda wybudować coś własnego :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #949624 przez tysiiiak
Czajusiątko poszłam do innego niż w pierwszej ciąży bo do mojej nie ma terminów :( a jego kojarzyłam ze szkoły rodzenia i ze szpitala w którym rodziłam i był naprawde fajny... niewiem dam mu jeszcze szanse a jak nie to sie bede dobijac do mojej.

Jeżeli chodzi o mieszkanie to my wynajmujemy i szykujemy sie do kredytu żeby już na swoje pójsć tymbardziej, że teraz wynajmujemy kawalerkę więc z dwójką sobie tego nie wyobrażam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949682 przez Magiczna
Cześć Dziewczyny!
Jak tam samopoczucie Wasze i fasolek dzisiaj?:)
Ja zapadłam w sen zimowy na 12 h a i tak średnio się wyspałam ;)
Zorya czekamy na info po wizycie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949716 przez ZoryaX7
Witam! :)
W Warszawie na razie słonecznie :)

Magiczna wizytę mam o 15.40,bo chciałam później, żeby jak najmniej zwolnic się z pracy :) Na pewno dam znać. Trochę się denerwuję.

kasiorek0310 mam nadzieję,Że u mnie też będzie dobrze jak u Ciebie. jednak stresik po tych lekach jest. My myśleliśmy z moim mężem,że od stycznia zaczniemy starania, ale byliśmy na wakacjach i stwierdziłam,ze romantycznie byłoby ,aby nasz dzidziuś został poczęty w podróży poślubnej (opóźniona była o 2 miesiące ta nasza podróż) i się udało :)

Ja ogólnie teraz mam gorący okres. Robiliśmy remont naszego mieszkanka i w pracy sajgon. Dochodzi dlatego do tego wszystkiego stres i dlatego tak się trochę przejmuję tą pierwszą wizytą. Tym bardziej,że to pierwsze dziecko, więc nowe doświadczenia :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #949719 przez kasiorek0310
Ja mam.małe.kłopoty z lapakiem Musze zrobić formatach i wszystko na.nowo jak się uporam dam znać podczutuje z komórki ale źle się. Niej Pisze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl