BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 4 miesiąc temu #952932 przez tysiiiak
Aniaserpniówka Witaj :D :) Mamy dzieciaczki w podobnym wieku :) chciałaś rok po roku ? :P Tak świadomie ? nie do żartuje ;) ale dla mnie to by było za dużo wyzwanie :P Teraz jak dla mnie to będzie troszkę za mała róznica wieku.. chciałam żeby Kubulek miał już te 3 latka ale stało się jak się stało i trzeba dać radę :)

Paulinkaa my się chyba z kadś znamy :P :P :P

Jelitówka na szczęście szybko sobie poszła :) dziś mam wolne, dobrze się czuję więc ruszymy z Kubulkiem na saneczki :silly: :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952996 przez czajusiątko
Witam nowe mamusie :woohoo:

Ja dalej mało aktywna, ale jak w okolicach połowy stycznia kupimy nowego laptopa, to obiecuję, że wtedy będziecie miały mnie jeszcze dość :evil:
My też w święta powiadamialiśmy rodzinę i moi rodzice bardzo się ucieszyli, a teście tylko powiedzieli "no to fajnie" i koniec tematu :unsure:

Aniasierpniówka oby nie było żadnych problemów z tym krwiakiem. Oj przy małych dzieciach to masz święta rację, że raczej ciężko poleżeć B)

Tysiak dobrze, że jelitówka Was opuściła. My tez dziś byłysmy na saneczkach, ale tylko na podwórku, bo na drodze śniegu brak :ohmy:

Kasiorek no niby za wcześnie ale my też już powoli rozmyślamy nad chrzestnymi :)

Zorya fajnie, że nas tak fajnie rozpisałaś, za jakiś czas będziemy musiały pomyśleć o zrobieniu tabelki :whistle:

Agulka przeszło trochę gardło??

Mi trochę mdłości przeszły, ale mam straszne smaki i nie smaki :lol: Tzn zachcianki mam okropne ( w pierwszej ciąży ani razu ich nie miałam) i obrzydza mnie na większość produktrów, np. kapusta, kiełbasa, papryka itd :sick:

Jak spędzacie sylwestra. My siedzimy w domu, przyjadą do nas dwie pary znajomych to troszkę się rozerwiemy.

Zacz ęłam dziś myć płytki w łazience. Umyłam jakąś 1/10 i robota stoi.... :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953193 przez wiewiorka
Cześć dziewczyny.Zycze Wam Szczęśliwego Nowego Roku 2015 :)) Dawno nie nie było bo ledwo żyje przez te mdlosci.meczarnia straszna.Mam do Was pytanie jakie badania zlecil Wam lekarz? I czy w śród tych badania oprócz HBS macie zlecone HBC?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953208 przez kasiorek0310
Wieczora niestety nie pomogę ja puki co miałam jedno spotkanie bliskie z WC i oby było ostatnie choć mdłości mam jak.nie cały dzień od południa gdzieś na szczęście rano spokój ja juz zaczęłam moje piżama party z lekami i kołdra i trele morele na mnie czeka do północy o ile wytrzymam

Malz robi na taksówkę wiec trochę kasy wpadnie znajomi wiedzą że nigdzie nie idziemy wiec korzystają a nam się kaska przyda powoli Nikosiem tłumacze ze u mamy w brzuchu jest dzidziuś i ze nie może kopać ani siadać na moim brzuchu tyle co rozumie to i tak sukces bo jak na swój wiek każdy mi mówi ze bardzo bystry i mądry z niego chłopczyk jeszcze tydzień i wraca do przedszkola juz prawie zdrowy wiec z tego się ciesze bo go długo męczył kaszel duszjosci aż inhalacje pomogły bo nie chcieliśmy antybiotyku

A reszta dziewczyn jak tam spędza sylwestra w domach imprezy domowki a tak. To mam dziwne przeczucie na dziewczynkę bo zupełnie inaczej się czuje niż z nikim jak byłam w ciąży i wymyśliłam ze jak się spełni to będzie to Lili

A robiła któraś z was wróżby z obrączek u nas się sprawdziło z 1 u kumpela z całą 3 dzieci po kolei jak miała we wróżenie u mojej mamy też zobaczymy czy u nas się sprawdzi to

Miłego wieczorku i udanej zabawy i Szczęśliwego Nowego Roku oby był spokojny i udany i nasze maluszki przyszły na świat całe i zdrowe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953232 przez Magiczna
Hej Dziewczyny!!
Przepraszam za nieobecność, ale najpierw przy swietach ledwo zylam z powodu mdlosci i wymiotow( co zreszta trwa do dzisiaj), a potem trafilam do szpitala ze wzgledu na krwawienie. Wczoraj juz wyszlam. Z fasolką wszystko okej, widzialam i slyszalam jak bije jej serduszko takze kamien z serca. Sylwester spedzilismy w domu, z wiadomych wzgledow;)
Witam serdecznie nowe sierpnioweczki, fajnie,że nasze grono się powiększa :)
Spóźnione życzenia Szczęśliwego Nowego Roku ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953350 przez aniasierpniówka
Magiczna cieszę się, że to nie było nic poważnego i już jesteś w domku :)
Wiewiórka ja jeszcze nie miałam zleconych żadnych badań.

A tak poza tym to nie wiem co napisać... straszne pustki tutaj :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953456 przez ZoryaX7
Hej!
wiewiórka ja jeszcze nie robiłam badań. chcę je zrobić przed wizytą,czyli przed 12.01. W domu sprawdzę to Ci napiszę,czy mi zleciła, bo nie pamiętam.

aniasierpniówka fajnie,że będziesz miała taką mało różnicę między dzieciaczkami :) Ja tez bym tak chciała,ale zobaczę jak przeżyję pierwszy poród i czy tam radę ogólnie zajmować się maleństwem.

magiczna super, że serduszko słyszałaś :) A wiadomo dlaczego krwawiłaś?? Cieszę się,że wszystko z fasolką dobrze. Ja też już nie mogę się doczekać,że usłyszę serduszko.

kasiorek Dawno dawno temu robiłam wróżby z obrączką i pierwsza miałaby być u nas córeczka. Sylwestra byliśmy u znajomych. wytrwałam do 2.30, ale tylko dzięki temu,że zrobiłam sobie drzemkę 16.30-17.30.

czajusiątko to czekamy od połowy stycznia na Ciebie :)

ogólnie współczuję Wam tych mdłości. Mnie dziś tak naprawdę pierwszy raz złapały, ale nie były jakieś straszne, ale i tak czułam się nieprzyjemnie.Na szczęście trwały około godziny. U mnie w pracy już powiedziałam, bo się wprost mnie spytali,czy nie jestem w ciąży, bo zmieniłam się na twarzy i jakoś widać,ze lepiej dbam o siebie. W każdym razie musiałam im powiedzieć,bo nie chciałam się wypierać. Mam nadzieję,że 12.01. lekarz powie,ze wszytko OK i wtedy będę rozgłaszać wszem i wobec :p

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #953557 przez Agulkaa
Witajcie dziewczyny. dzięki za poradę, gardło przeszło, płukałam woda z sola, szałwią i tabletki do ssania prenalen i pomogło. Mdłości nie ustępują co prawda nie wymiotuje ale to mulenie jest straszne. Ale jak pech to pech, dzisiaj pojawił się kolejny problem. Na ustach zrobiła mi się taka wielka opryszczka ze aż mi warga spuchła. mam nadzieje ze szybko minie. Wizytę kolejna mam dopiero na 23 stycznia i już nie mogę się doczekać usg.
Magiczna- dobrze ze wszystko ok się skończyło
Wiewiórka- nie miałam ani HBS ani HBC- miałam takie podstawowe krew, mocz, toxoplazmoza, glukoza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #953566 przez czajusiątko
Agulka jak dla mnie to wlasnie wymioty sa lepsze od tych ciaglych mdlosci. Mnie mdlosci czesto mecza caly dzien, tak, ze nie idzie nic zjesc, wiec czasem sie zdarza, ze sniadanie jem fopiero kolo 14. A w pierwszej ciazy to zaprzeproszeniem rzygnelam, wylecialo co mialo wyleciec i byl spokoj :sick: sorki za dosadny opis :)

Zorya niektorzy ludzie to maja doslownie testu ciazowe w oczach. Kuzynka meza tez jak bylismy u nich na kawie to pozniej mojego wypytywala czy ja czasem w ciazy nie jestem. :)

Aniasierpniowka powoli powoli sie rozkrecimy ;) narazie nie pomoge

Magiczna dobrze, ze wszystko ok ale pewnie strachu sie najedliscie.

Wiewiorka narazie nie pomoge bo jeszcze nie mialam badan

Kasiorek ja nie robilam tej wrozby, moze kiedys z viekawosci zribie, ale ja raczej nie wierze w takie rzeczy

Ja w pon ide do gina. Nie moge sie doczkac, ale sie tez denrwuje czy wszystko ok. W sumie to juz jakis 9-10 tydzien,va ja jeszcze usg nie mialam robionego, a nawet nie wiem czy ten nowy lekarz ma u siebie usg

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953785 przez natinka
Witam sierpniowe mamusie, czy mogę dołączyć się do pogaduszek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953881 przez Magiczna
Natinka Zapraszamy :) Na kiedy wypada Twój termin porodu??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953892 przez tysiiiak
Natinka witaj :*

Ja jutro de ostatni dzień do pracy i potem na l4 :)
Mdłości mi już w większości przeszły tylko czasem się pojawiają ale to już pikuś :) macie już widoczne brzuszki ? u mnie już jest dosyć spory jak na moje oko :O i doszły mi okropne bóle głowy :( :sick:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #953922 przez Magiczna
tysiiak Mi też naszczęście mdłości powoli przechodzą ;) Co prawda codziennie i tak serdecznie witam sie z rana z porcelana ale to juz nic, bo potem juz przynajmniej nie jest mi niedobrze, także pól biedy :)
Ja mam "swojego" brzuszka trochę także nic u mnie nie widać jeszcze ;) To juz ten moment??będą nam juz powoli wychodzic?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954026 przez natinka
Witam dzisiaj

Mój termin szykuje się na 1 sierpnia, ogólnie moje początki wyglądały fatalnie wymioty non stop, do tego ciężki egzamin w pracy, dolegliwości żołądkowe mi doskwierały strasznie, mimo, iż to moja druga ciąża (Mam 6letniego Fabianka). Powoli mi przechodzi, ale nie chce zapeszać! Do pracy na razie chodzę, wizytę mam 8.01. więc zobaczę co mi lekarz poradzi. Ogólnie biorę duphaston na podtrzymanie. Ale wierzę, że będzie dobrze :-) :)

Pozdrawiam Was wszystkie i Wasze fasolki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #954028 przez natinka
A brzuszek już spory, ponoć przy drugiej ciąży jest bardziej widoczny. Jutro idę do pracy po świątecznej przerwie i już wszyscy zobaczą,że w brzusiu już ktoś tam jest :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl