BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 4 miesiąc temu #952101 przez czajusiątko
Witajcie kochane
Czytam Was cały czas, ale coś ostatnio brak weny do pisania. Byłam w czwartek na wizycie, ale strasznie się zawiodłam... byłam pewna, że na drugi dzień będę miała zrobione usg, niestety pani dr stwierdziła, że ma za dużo pacjentów i zapisała mnie dopiero na 9 stycznia, poza tym wizyta trwała ze 3 min i była totalnie na "odczep się" jedyne co mi powiedziała, to że faktycznie macica powiększona i miękka. Poczułam się strasznie olana i zawiedziona jak małe dziecko. Zaraz zaczęłam szukać innego lekarza i idę teraz 5 stycznia do jakiegoś chłopa. Poza tym ostatnio trochę problemów nam spadło na głowę. Ja chodzę pólprzytomna, cały czas chce mi się spać. Mdłości i wymioty też dają o sobie znać.

Agulka może załóż sobie zeszyt i mierz codziennie w domu ciśnienie i na wizycie pokażesz ginowi, że w normalnych warunkach wszystko jest w normie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952181 przez ZoryaX7
Cześć!
Czajusiątko mam nadzieje,że wszytko się rozwiąże i będziesz mieć spokojną głowę. Nie dziwię Ci się,że poczułaś się rozczarowana. Mam nadzieję,że kolejny lekarz okaże się w porządku.

Ja w sumie chyba też rozejrzę się za innym lekarzem, bo na razie byłam prywatnie i sam koszt wizyty nie jest drogi, ale pewnie badania już tak. Na razie wydałam na wyniki 95 zł, ale później pewnie będzie znacznie więcej. musimy to z moim mężem przekalkulować. Ta moja Pani lekarz jest na razie cudowna, ale minusem jest to,że nie pracuję w żadnym szpitalu, a chyba lepiej mieć kogoś zaufanego w szpitalu. Jak myślicie???

Agulka czajusiątko na dobry pomysł wpadła. Jak lekarz zobaczy Twoje wyniki to sobie całokształt zobaczy, anie tylko Twoje wysokie ciśnienie.

Mnie na szczęście już nie kuje tak w podbrzuszu, ale ciągle jestem przeziębiona. wczoraj nawet obawiałam się,że mogę mieć zapalenie pęcherza, ale dziś jest lepiej. Mam nadzieję,ze to moje osłabienie nie wpływa na na moja kruszynkę. Od kilu lat nie chorowałam, a teraz jak zaszłam w ciążę to cały czas czuję się przeziębiona.

Kasiorek i co powiedzieliście w niedzielę?? Jak rodzina zareagowała??

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952285 przez kasiorek0310
Cześć dziewczyny u mnie nawet ok bolę brzucha przeszły mdłości tez tylko ten kaszel nie wiadomo skad nigdy takiego nie miałam a wy moze miałyście cos podobnego ze was kaszel męczył zawsze wieczorami bez konkretnej przyczyny

czajusiątko To dziwne z ta wizyta nawet jak miała duzo pacjentów to jej nie dawało prawa do takiego traktowania na olewkę ja miałam to samo z poprzednia doktorka i zmieniłam i nie żałuje mam nadzieje ze ten nowy dr okaze sie strzałem w 10 i będzie z niego zadowolona mimo ze to facet oby problemy szybko udało sie rozwiązać i wyjść na prostą

ZoryaX7 z tego co sie orientuje i kumpela robiła wszystkie badania za swoja kase to wcale nie było tak zle najgorsze sa na początku bo musza wszystko sprawdzić a potem juz tylko drobnostki za badania wiec nie sadze zeby az tak uszczupliły budżet ale wiadomo kazda kasa sie liczy. Niestety w ciazy organizm jest osłabiony wiec temu sporo infekcji sie lapie taki drobnych w 1 ciazy chorowałam co chwile wiec pewno i teraz tak będzie tym bardziej ze mam małego przedszkolaka.

Rodzicom moim powiedzieliśmy juz cos podejrzewali bo lubiłam piwko u nich pic czy winko a teraz nic wiec juz sie domyślali tylko czekali kiedy sami powiemy ucieszyli sie bardzo oczywiście padło nieodzowne pytanie co z praca potem ale tego nikt nie wie mimo to jutro powiemy reszcie czyli moim braciom a teściowa w 2 dzień świat jutro czeka nas kolejna gadka ale będzie już to za nami to wszystko ciekawa jestem reakcji bratowej bo juz od miesiąca nam gada ze drugie wiec nie wiemy czy oni czegoś tez nie planuja
Poza tym choinkę mamy ubrana synek swoja również domek przystrojony ciasto gotowe rybka sie marynuje wiec jutro tylko smażenie barszczyk i na wigilijke

Jutro pewno już nie będzie czasu na wejście wiec juz teraz życze wam Wesołych Spokojnych Świat Bożego Narodzenia spędzonych w gronie rodzinnym i zdrowia bo bez tego nic nie ma do spisania po świętach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952339 przez ZoryaX7
Cześć!
Wpadłam na chwilkę,aby życzyć Wam zdrowych, wesołych, radosnych , spędzonym w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia. Życzę również, aby spełniły się Wasze marzenia i oczekiwania, i żebyśmy się cieszyły naszymi pociechami w sierpniu :) No i szybkiego, bez problemowego porodu.

Ja dziś w pracy, ale mam nadzieję,że nas puszcza wcześniej :) I do domku. My spędzamy święta bardzo rodzinnie :) Najpierw spędzamy Wigilię z moimi rodzicami, bratem, jego żoną, moja siostra i kuzynką (jej mąż policjant i wraca o 23.00). I dzień świąt znów z moimi rodzicami :), a potem jedziemy do moich teściów. I tam to jest tłum ludzi na święta. Mój mąż ma czworo rodzeństwa, każde z nich żonate i mężate i łącznie 7 dzieci :)

Kasiorek to fajnie,ze powiedzieliście i sprawiliście radość rodzicom przed świętami :) Mam nadzieję,ze jednak nie będziemy chorować.Odnośnie Twojego kaszlu to nie wiem, ale może powodem tego kaszlu jest zapalenie krtani. Mój bratanek tak miał, płuca , oskrzela czyste, a kaszel straszny.

Pozdrawiam serdecznie

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952345 przez tysiiiak
Czajusiątko bardzo mi przykro z powodu zawodu jaki Ci sprawiła lekarka :/ poniekąd wiem co poczułaś :(

Kasiorek ja mam taki duszący kaszel przed zaśnięciem. Nie jest jakiś bardzo męczący i trwa chwile ale mam go odkąd jestem w ciąży. Poza nim już teraz nic mi nie jest ;)

Dziś wstałam z okropnym bólem pleców :( To pewnie przez to, że wcoraj w pracy prawie 13 h cały czas na tyłku siedziałam :/ :pinch:

Wesołych świąt spędzonych w rodzinnej atmosferze :) Spokojnych ciąż i łatwych porodów :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952493 przez adiafora
Witam , przyszłe mamy koleżanki. Dobijam do waszego grona . Już zapomniałam kiedy ostatnio wchodziłam na e forum. Było to dokładnie trzy lata temu gdy urodziłam córeczkę . A tu znowu. Powiem , Wam , że fajne to miejsce dla przyszłych mam. Pozdrawiam Świątecznie

[link=http://www.zapytajpolozna.pl]
[image noborder] www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=36991 [/image] [/link]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952508 przez Agulkaa
Witajcie kochane. Potrzebuję od was porady. Strasznie boli mnie od wczoraj gardło i nie wiem jak sobie z tym poradzić. Plukalam wodą z solą ale kiepski efekt. Jedyne co pomaga na chwilę to gorąca herbata. Wszystko co mam w domu to niestety nie dla mnie. Poradźcie co może pomóc albo co kupić w aptece żebym mogła zażywać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952513 przez tysiiiak
Agulka Tamtum Verde możesz śmiało :)

Witam nową mamusie :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952520 przez kasiorek0310
Agulkaa ja brałam tantum verde te w sprayu i prenalen ma tez tabletki do ssania tez sa fajne i o dziwo dobre w smaku z malina i propolisem

Witam nowa mamusie czyżbyś byla z grudniowych 2011 fajnie ze ktoś z podobnym wiekowo maluchem

U nas już wiedza wszyscy a więcej napisze jutro dzi tylko a chwile wpadłam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952543 przez tysiiiak
My się nabawilismy jakieś jelitowki chyba. Ja wymiotuje i mam biegunkę a synuś na szczęście tylko dłużne kupy robi ehh skończyła się magia świąt :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952755 przez aniasierpniówka
Jesteście tu jeszcze? ;)
Chciałabym do Was dołączyć. Termin mam na 10 sierpnia. Jestem już mamą 1,5 rocznej Natalki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #952773 przez ZoryaX7
Cześć!!!
Witam nasze nowe mamusie !!!!
Jest nas już 10 :)

L.p. Sierpniówki 2015 Termin OM
1 Tysiiiak 31.07.

2 Agulkaa 03.08.

3 Kasiorek0310 04.08.

4 Czajusiątko 07.08.

5 Magiczna 10.08.

6 aniasierpniówka 10.08

7 Wiewiórka 13.08

8 ZoryaX7 18.08.

9 Julita 18.08.

10 adiafora ?


Tysiiiak bardzo współczuje. My nie pojechaliśmy do mojego męża rodziców, bo tam też jego rodzeństwo i dzieciaki tez przechodziły :(

Magiczna daj znać jak po wizycie u lekarza :)

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952797 przez kasiorek0310
Witam dziewczyny

tysiiiak Zdrówka dla was oby sie udalo pozbyć tego szybko

aniasierpniówka Cześć napisz skąd jesteś to fajne będziesz miała mala różnice wieku maluchów

A u nas świeta świeta i po świetach masakra na nic specjalnego nie mam ochoty dziś mnie wzielo na zupe ogórkowa a taka kwaśna zrobiłam ze ocho mam nadzieje ze zgaga mi nie wyjdzie poza tym poza tym wszyscy wiedza zaczyna od końca w drugi dzien świat dowiedziała sie teściowa do której nic nie docierało mażł az 3 razy jej gadała ja to samo a ta dalej nic az wreszcie dotarło i od razu co stwierdziła to może juz gadac co mnie wkurzylo i to bradzo bo jak pomoc przy Nikosiu to nie ale chwalić sie to owszem wiec została zakaz ma na razie wiedzieć najbliższa rodzina anie od razu cala wieś czego ona nie rozumie a potem sie będzie rozpowiadało ze poronione albo co a po co ludzie maja to wszystko wiedzieć i gadać o tym a we wigilie dowiedzieli sie moi bracia jeden nawet spoko przyjął drugi zas w szoku i opieszałość jego zony ktora udawała ze nic nie słyszy ale cóz jej problem ze sie tak zachwouje w stosunku do naszej rodziny teraz mamy zagwozdkę na chrzestnych ale zobaczymy co bedzie poza tym nuda małz w pracy a tak leci dzien za dniem monotonia muszę wykombinować jakies przebranie małemu na bal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952818 przez paulinkaaa2202
Hej dziewczynki :) termin mam na 30 lipca :) ale postanowiłam do was dołączyć mam nadzieje że przyjmiecie mnie do Sierpniówek :)

Jestem też mamą sierpniówek 2010

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 4 miesiąc temu #952834 przez aniasierpniówka
Ja jestem z Łeby.
Co do różnicy wiekowej to planowaliśmy mniejszą ale dopiero teraz nasze starania zaowocowały.
Niestety mam krwiaka pozakosmówkowego tak więc nieciekawie, czekam na wizytę 7 stycznia.
Generalnie powinnam dużo leżeć ale jak tu leżeć przy półtorarocznym dziecku :huh:

Ja też mam ogromną ochotę na kwaśne. Pisałyście o mdłościach, mi najczęściej pomaga woda z cytryną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl