BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu #991627 przez Miluniaa
agamo ja z Pl
agnesa wyrobie sie na styk w dniu wizyty to bedzie 13 tydz i 5 dzien ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991654 przez baby_55
Dziendoberek :-)

Słoneczko pięknie świeci to od razu lepszy humor z rana ;-)
Juz się nie mogę doczekać jutrzejsze wizyty, zobaczę co słychać u dzidziola, tylko musze wcześnie wstać, bo na 8:15 musze do szpitala dojechać, a to w samym centrum więc dobre 30-40 min jazdy mnie czeka, zebranie się z moimi lobuziakami, śniadanie itp trochę trwa :-P. No le jakoś się trzeba ogarnąć
Agnesssa u mnie też różnica, wg Om wychodzi mi 24.01 ale wg USG 21.01, i to by się zgadzało, bo musiała się przesunąć owulacja, inaczej w 9dniu cyklu nie było opcji na ciążę :-P zwłaszcza przy moim 35-dniowym cyklu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991666 przez agnesssa
Milunia To powinno być Ok, to jak cierpliwość dopisze to do 30 raz dwa czas ucieknie ;)

Baby Lekarka mi tłumaczyła, że jak z USG wychodzi późniejszy termin to muszą to wziąć pod uwagę żeby za szybko nie wywoływać porodu, a jak termin z USG wychodzi później niż z OM to nic z tego nie wynika. Maks z USG od samego początku pokazywało na 25 sierpnia a urodził się 30 września.
Teraz różnica w czasie jest odwrotna u mnie z OM wychodzi 8 styczeń a z USG 18 więc teoretycznie już na karcie ciąży mam wpisane ze powinnam przenosić 10 dni, znając moje szczęście do braku akcji porodowej to zrobią mi CC i to pod koniec stycznia :huh: :P i Tym razem przenoszę ciążę o 3 albo 4 tygodnie jeżeli w szpitalu będą się kierowali terminem z karty ciąży :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991668 przez madziaska
Dzień dobry :)

Agamo, witaj :) Fajnie, ze coraz więcej nas ;)

Baby, moja fasolka tez z 9 dc ;) Mała niespodzianka ;)

Myślę, ze poród i cala opieka zależy od tego na jaką położna się trafi i lekarza. Mam nadzieje, że tym razem trafię na "lepszych" ludzi ;)

Agnessa, dobry pomysł z tą tabelka. Na listopadowkach tez miałyśmy ;)

Ja mialam miec dzisiaj wizyte, ale jade jutro prywatnie. Lekarz kazal kilka dni przed wizyta zadzwonic do niego na nr prywatny i umowic się na konkretną godz, na lepsze usg. Niestety od pon nie odbiera :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991674 przez agamo
Agnessa to jaka biorą ci teraz datę za końcowa? Ładnie namieszali Ja mam wpisana 14.01 ale bede miec cc raczej wiec juz sie dowiedziałam ze bedzie wyznaczona na 39 tydzien także koło tego 9.01 pewnie bede miała ale trzymam sie tego 14 jako terminu No chyba ze znow w piątek mi przesuną choć watpię ale wszystko możliwe Co do tabelki jestem za A zrobisz? :p i ja jestem gaduła straszna wiec lepiej mi nie pisz żebym pisała ile sie da :p

Milunia u nas mnie powiedzieli ze robią prenatalne do 13 i pol tygodnia wiec było by juz u nas za późno

Baby_55 możesz zabrać dzieci na usg? U nas nie mozna :( aczkolwiek nie wiem co by powiedzieli jakbym z małym przyszła ale wszędzie wiszą kartki ze bez dzieci na usg także ja idę bez małego I tez jutro mam wizytę bo na pierwszym prenatalnych nie mogła babka pobrać pomiaru i drugi raz idę No to koniecznie jutro pochwal sie fotka :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991780 przez Miluniaa
agamo wiem ze troche pozno ale mam nadzieje, ze te kilka dni nie zrobi wielkiej roznicy chyba lekarz wie co robi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991811 przez agamo
Miluniaa napewno wie co robi Przepraszam sieje głupio panikę Lekarz napewno wie co robi i kiedy jeszcze co mozna także spokojnie napewno zdarzycie na czas :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991828 przez agnesssa
Tabelką się zajmę :) Ale nie obiecuje na kiedy :)

Agamo Ja raczej też będę miała CC bo pierwszy poród właśnie się tak skończył, ale nigdy nie wiadomo ;) Generalnie zobaczymy jak na kolejnych USG będzie się termin porodu klarował, jak będzie zbliżony do terminu z OM to pogadam z lekarką żeby na karcie ciąży skorygowała.

Ja prenatalne właśnie dlatego, że dzidzia była mniejsza to mam dopiero za tydzień czyli w 15 tygodniu i też sie denerwuję czy nie będzie za późno, moja ginka mówiła, ze to badanie się robi jak maleństwo ma od 4,5cm do 8,5cm ostatnio u mnie maleństwo miało 4 cm.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991923 przez madziaska
Dodzwonilam sie jednak do gina i zrobil mi prenatalne. Wszystko ok :) Dzidzius ma juz 7,7 cm ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991949 przez agamo
Agnessa bo js tez właśnie będę po pierwszej cc miała teraz druga chyba ze zmienię zdanie bo kto wie :) ale położna mi mówiła ze u nas jest procedura ze nie trzymają kobiety po terminie jak już wcześniej miała cc Czyli jeśli do terminu nie urodzilabym naturalnie to odrazu umawiają mi cc A jeśli zdecyduje się na cc z góry to zrobią ja w 39 tygodniu Podobno po cc już nie wywołują porodu stad to drugie cc tuż po terminie.

Madziaska masz jakieś fotki?i pięknie już 7,7cm rany ale te cm szybko lecą! On i świetne wieści ze wszystko ok

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #991970 przez madziaska
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992002 przez baby_55
Madziaska Śliczna fotka :-)
Agamo u nas nigdzie nie pisze, że nie można i przychodzą laski z dziećmi i nikt nie robi problemów, ale ja moich nie zabieram, bo za dużo siedzenia jutro mnie czeka ;)
Agnesssa ja miałam przy adim z om 9.04 a z Usg 18.04 a wszędzie było napisane , że 9.04 i nawet mówił,że jak do 16 nie urodzenia to na wywołanie mnie weźmie do szpitala więc brał tylko ten termin z om pod uwagę
W sumie ważne tylko, żeby sie zdrowe urodziło i tyle :-P
Uciekam do spania, odezwę się jutro po wizycie :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992167 przez Miluniaa
madziaska pięknie ! juz taki mały ludzik :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992172 przez baby_55
zgłaszam się po wizycie w szpitalu, u dzidzi wszystko ok :)
ma się dobrze, rośnie, ma 6cm, potrafi już nawet dłubać w nosie :laugh: :blink: heheh
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #992174 przez madziaska
baby, ale slodziak :) Jejku, to moje dziecko chyba duże ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl