BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu #993303 przez agnesssa
Ewelina Jak już widać pindolka to spraw jest jasna ;) Maksiu w 12tc pokazał pindolka i już nie było wątpliwości więc od samego początku wołaliśmy do brzuszka Maksiu, a z dziewczynką jest o tyle ciężej mieć pewność, że może siusiak jest malutki i dopiero wyskoczy :P Więc ja Ci gratuluję synka :kiss: I wpiszę już w tabelkę, zawsze będzie można zmienić ;)

Andzia Bardzo dużo zapłaciłaś za badanie, wydaje mi się... Ja w poprzedniej ciąży chodziłam do lekarki która miała właśnie taki sprzęt i właściwie na każdej wizycie oglądaliśmy Maksia w 3d chociaż w cale nie prosiłam, ale lekarce było łatwiej zbadać maleństwo i nawet mnie więcej nie policzyła, płaciłam 150zł, tylko raz zapłaciłam 200 za to badanie. Moja obecna ginka ma tylko 2D i do tego kiepsko zdjęcia drukuje ale badania prenatalne udało się wykonać więc pewnie 2D wystarczy... nie zmienia to faktu ze 300zł za badanie bez obrazu 3/4D to dużo, chyba Twój lekarz się coś zakręcił, może przy kolejnej wizycie o to zapytaj...






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993304 przez Ewelina87
agnesssa- Pani dr powiedziała, że jąderek jeszcze nie ma wykształconych, więc powiedziała, że "chyba" chłopak :P


O badaniach prenatalnych ja się nie wypowiadam, bo nie wiem ile co i jak, ale tez mi się wydaje, że 300zł bez 3/4D to dużo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #993305 przez Miluniaa
agamo ja mimo wszystko poszlabym na zwolnienie jestes juz po 12 tyg wiec masz okres chroniony nie moze na dzien dzisiejszy nic Ci zrobic ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993306 przez agnesssa
Ewelina Jak się coś zmieni to zmienimy w tabelce ;)

A propo tabelki to żeby każdy wiedział gdzie ją znaleźć to link jest w moim pierwszym poście na pierwszej stronie wątku :cheer: Jak bym coś źle wpisała to dajcie znać ;)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993336 przez madziaska
Hej dziewczyny :)

agnessa, cudnie, że z maluszkiem ok :) Prawdopodobnie dziewuszka, to juz w ogóle super :)

Mnie sie wydaje, ze moj lekarz tez widzial płeć, tylko nie chcial powiedzieć. Mówił, ze to różnie bywa. Np dziewczynka ma przerosniete wargi sromowe i wygladaja na siusiaka ;)

Agamo, Ty w pl mieszkasz, bo nie pamietam czy pisałaś. Po porodzie masz tylko 2 tyg wolnego, dobrze rozumiem ?

Miluniaa, ja tez w szkole pracuje ;)

andzia, 300 zl za wizytę ? Masakra !!! Moj lekarz ma tylko 2d. Wybieram się na 4d, u nas to kosztuje ok 250 zl.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993382 przez agamo
Dziewczyny juz sie tłumacze Pierwsze to w poprzednim poście pomyliłam daty a wiec jesli nie dadzą mi w pracy wychowawczego na Kacperka dwa tygodnie to bede musiała pracować do połowy grudnia (nie czerwca jak to napisałam wczesniej) A tak to do końca listopada pracować musze No chyba żebym sobie wzięła wczesne macierzynskie czego robić nie chce Z l4 problem jest taki ze mieszkam i pracuje w Uk a tu kobieta w ciazy takowego nie dostanie bo wedle nich ciaza to nie choroba i pracodawca ma zapewnić kobiecie warunki do pracy "przyzwoite" A ja pracuje w obozie :p hahahaha tez tak czasem mowie Opcja pracy lekkiej jest ale jest ona poniżająca i obrzydliwa. Musiałabym sprzatac kantyne a na normalnym etacie nie pracuje jako sprzątaczka wiec nie czulabym sie z tym dobrze Nie zeby praca sprzątaczki to jakas ujma czy poniżająca praca ale nie widzialyscie naszej kantyny (karaluchy myszy etc) Wiec jednak wolałabym tego uniknąć wiec biegam po tych moich schodach :) chetnie bym poszła na l4 i zazdroszcze wam ze w pl macie taka możliwość korzystajcie ile sie da! :) z Macierzynskim należy mi sie rok i tyle tez planuje wziac Ostatnio zmuszona byłam wziac na Kacperka macierzyński miesiąc przed narodzinami wiec siedziałam w domu a dziecka jeszcze nie było :-/ tym razem mysle ze uda mi sie od dnia narodzin wiec chociarz jeden miesiąc dłużej z dzidzia.

Aganessa tabelka super Jesli byś mi tylko zmieniła datę bo mi ostatnio przesunęli datę na 15.01 Nie wiem co im za różnice robi No ale niech maja :p i super wiesci ze dziewczynka Po cichu zazdroszcze choć z synka bede sie równie mocno cieszyć.

Andzia nie mam pojęcia jaki jest cennik w pl pewnie w rożnych rejonach rożnie Wiem obecnie po samych żłobkach jak dziewczyny ze starego mojego forum piszą to ceny potrafią sie rozbić i to bardzooooo nawet i dwukrotnie. Ale co do prenatalnych na sprzęcie 2d to wiem napewno ze sie da bo u nas tylko takie robią. 3D jest tylko możliwość w prywatnych gabinetach polskich ginekologów ktorzy za samo usg 2d potwierdzające ciaze (w mojej pierwszej ciazy) zaśpiewali mi 700zl :o Takie ceny rodacy sobie tutaj wołają nic tylko byc ginekologiem za granica A wiec zapłaciłam, uradowalam sie z wiesci o pierworodnym Zdjęcie kropeczki 5tyg dostałami stwierdziłam ze wiecej juz nie pójdę Nie musze mowić jak lekarz sie napalil na prowadzenie mojej ciazy juz mi zalecił kolejna wizytę i badania :) niedoczekanie! :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993508 przez madziaska
Witam w ten upalny dzień :)

Agamo, nie fajnie, że musisz tak długo pracować :( Uważaj na siebie. Kacperek już zdrowy ?

Jak dzisiaj samopoczucie dziewczyny ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993521 przez agnesssa
Madziaska Jak na razie marznę w biurze, nawet nie wiem czy jest upał ;) Aleeeeeee odliczam minuty bo już za godzinę skończę pracę i zaczynam urlop :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: Szkoda tylko, że jeszcze czeka mnie milion zakupów i wielkie pakowanie bo najchętniej poszłabym od razu spać ale jakoś to przetrwam i jutro kierunek morze :cheer:

Agamo To masz faktycznie nie wesoło z tą pracą, w takim razie życzę Ci, żebyś czuła się dobrze jak długo się da :kiss:

Fajnie macie dziewczyny z tą szkołą i wakacjami :) To odpoczywajcie :)






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #993527 przez Miluniaa
Witajcie :)
Jesli chodzi o samopoczucie to nienawidze takich skokow temperatury wczoraj zimno dzisiaj gorąco zawsze przechodze takie zmiany bolem glowy ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993534 przez andzia_zg
Cześć :-)
Ale dziś gorąco. Byłam trochę na dworze na spacerze z synkiem i juz masakrycznie grzało a była 9 rano a co dopiero teraz :/ źle znoszę te upały ,bo mam wtedy problemy z pulsem.

A jeśli chodzi o lato to wybieracie się nad morze?

Która z Was ma teraz wizytę? :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993578 przez madziaska
agnessa, udanego odpoczynku !!!!!! Na długo jedziecie ??? Jak tam Twoje mdłości, lepiej ?

Miluniaa, czego uczysz??? Zdawałaś już na mianowanego???? Ja mam egz w sierpniu i strasznie się stresuję :S

andzia, my już jesteśmy po urlopie ;) Wizytę mam za dwa tyg.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993685 przez Ewelina87
agnesssa- udanego urlopu! Należy Ci się po tych męczarniach z wymiotami itd. . PS. no, właśnie... już w ogóle coś lepiej w tej sprawie?

Miluniaa- ja juz na Apapie jestem, bo też głowa nie daje spokoju.

andzia- ja mam dokładnie wizytę 3 sierpnia, więc nie tak "teraz", ale w sumie lada moment :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #993735 przez Miluniaa
ewelina ja mam postanowienie, ze lekow nie biore na razie nie bylo az takiego stanu, ze nie dalam rady owszem bywa ciezko ale w 1 trymestrze chyba nie przelkne zadnego leku

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993747 przez Ewelina87

Miluniaa napisał: madziaska ja to nawet o mianowanym jeszcze nawet nie mysle kontraktowego dopiero zrobilam ... a ucze w 1-3 :dry:
ewelina ja mam postanowienie, ze lekow nie biore na razie nie bylo az takiego stanu, ze nie dalam rady owszem bywa ciezko ale w 1 trymestrze chyba nie przelkne zadnego leku


Ja wychodzę z założenia, że Dzidzia bardziej się niepokoi, jak mama źle się czuje i coś ją boli i wolę wziąć raz tabletkę, niż męczyć siebie i Bąbla.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993756 przez madziaska
Dzień dobry :)

Miluniaa, to Ty młodziutka jesteś ;) Ja w szkole pracuję 8 lat, juz dawno mialabym mianowanie za sobą, ale niestety chcąc mieć dzieci wszystko się przedłuża.

U mnie leki w ostateczności ;)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl