BezpiecznaCiaza112023

MAMUSIE STYCZEŃ 2016

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #993792 przez Miluniaa
A jesli chodzi o dzidzie to wczoraj sie troszke przejelam bo mnie delikatnie kulo z prwej strony podbrzusze ale juz dzisiaj jest ok poza tym, że upał i zaczyna mnie boleć glowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993888 przez agamo
Dziekuje dziewczyny Mam nadzieje ze te jeszcze pare miesiący minie szybko lekko i nawet nie poczuje ze pracuje :p hahahaha No ale dziekuje :)
Madziaska dziękuje Kacperkowi juz przeszło choć cholera wie co to było po trzech dniach wysokiej gorączki czwartego przyszedł zablokowany nos a piątego wszystko przeszło jak gdyby nigdy nic Myslalam ze to moze piątki kolejne nam sie wybijają ale jeszcze nigdy nie mieliśmy temp przy zębach a i to jeszcze taka wąsko ale chyba wszystko na to wskazuje.
I mam podobnie do ciebie z lekami tylko w ostateczności Ale w ciazy bo tak normalnie to biorę jak mi sie cos dzieje bo nie lubię cierpieć :p Hahaha

Mam nadzieje ze bede miec teraz wiecej czasu do was zaglądać bo ostatnio cieżko było. Jedyny problem to w dni wolne od pracy tyle w domu na mnie czeka ze kompletnie nie mam czasu zerknąć na komórkę czy internet. No i chyba wkoncu przychodzi do mnie etap powrotu do sił Mimo iz na mdłości nie cierpiałam ani teraz ani wczesniej to wiecznie zmęczona i senna byłam A wczoraj tyle energi nabrałam ze nawet sie wzięłam za robienie swojskiego makaronu :) ktory uwielbiam zreszta a ostatnio to nawet sił stać przy gatkach nie miałam wiec chyba nareszcie przyszła poprawa.

Miluniaa oj rozumiem cie z tym ze jesli chodzi o wykształcenie a prace to porażka Zastanawiam sie jak sie maja wymogi do takiej sprzątaczki w szkole Moze sie okazać ze wymogiem było wykształcenie pedagogiczne! :-/ aż nóż sie w kieszeni otwiera!

Co do samopoczucia vs pogoda Zapraszam do mnie u nas 26 stopni słoneczko wiatrek uwielbiam taka pogodę!

Mamusie w kolejnej ciazy kiedy czulyscie bądz czy juz czujecie ruchy? Znajoma w drugiej ciazy juz w 13 tygodniu czuła :o i tak juz sie nie moge doczekac ze nasłuchuje i czekam ale u nas narazie cisza

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993896 przez Ewelina87
Miluniaa- niestety tak się właśnie dzieje :/. Współczuję Ci tego, że nie możesz się realizować.

A co do kłucia- jeśli nie utrzymuje się ten ból bardzo długo i silnie, to myślę, że to nic powaznego :)

agamo- no, tak... piątki to tak zwane zatokowe zęby, więc rzeczywiście może bardzo boleć itd. :/. Czytałam, że jeśli jest gorączka, to lepiej zgłosić się do lekarza. Niby zdarzają sie przypadki gorączki przy ząbkach, ale własnie było napisane, aby lepiej skonsultować to z lekarzem. Nie wiem, co Ty na to?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993936 przez andzia_zg
agamo ja teraz jestem z drugiej ciąży i 2-3 razy w 12 tc poczulam,ze dzidzia sie rusza. To było zupełnie coś innego niz ruchy jelit itp.Od tamtej pory cisza (dzis równo 14t0d)

A tak poza tym to wczoraj wieczorem dopadła mnie jelitówka. Czuje sie masakrycznie. Myślalam, że w nocy wyleca mi wszystkie wnętrzności. Dzis juz nie wymiotuje i nie latam na kibelek ale czuje sie mega źle. Nie moge jesc,tylko troche pije. Nie mam juz siły.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #993937 przez Ewelina87

andzia_zg napisał: agamo ja teraz jestem z drugiej ciąży i 2-3 razy w 12 tc poczulam,ze dzidzia sie rusza. To było zupełnie coś innego niz ruchy jelit itp.Od tamtej pory cisza (dzis równo 14t0d)

A tak poza tym to wczoraj wieczorem dopadła mnie jelitówka. Czuje sie masakrycznie. Myślalam, że w nocy wyleca mi wszystkie wnętrzności. Dzis juz nie wymiotuje i nie latam na kibelek ale czuje sie mega źle. Nie moge jesc,tylko troche pije. Nie mam juz siły.


Oj, Kochana- Ty musisz DUŻO pić, a nie trochę. Może gorzka czekolada, banany? Kurczę, współczuję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #993974 przez madziaska
Miluniaa, oj młoda, młoda. Ja już 3 mam z przodu ;) Z pracą nie zazdroszczę. Mnie się udało na ostatnim roku studiów załapać na zastępstwo, od kolejnego roku zrobiłam staż, a potem dostałam umowę na czas nieokreślony ;) Niestety ciężko teraz z pracą. Trzeba się ciągle doszkalać. Ja zrobiłam dwie podyplomówki i od roku pracuje na stanowisku, które daje mi dużo satysfakcji. Mam tylko nadzieję, że będę miała do czego wracać ;)
Pewnie macica się rozciąga i stąd bóle. W pierwszej ciąży bardziej odczuwałam jak mi się wszystko rozsuwało, jak macica się rozciąga. Teraz nie odczuwam za wiele. Czasami tylko jak szybko wstanę z łóżka to mnie zakłuje.

Agamo, cieszę się, że Kacperkowi już lepiej. Może to trzydniówka???
Oj tak, w domu ciągle jakaś praca, zwłaszcza jak jest już w nim jeden mały lokator ;) Choć ja nie narzekam, bo przy Hani mogę zrobić wszystko, ona się długi czas potrafi sama sobą zająć. No i też w tej ciąży bardzo dobrze się czuję, oby tak dalej ;) Ja też odczuwam przypływa sił, włączyło mi się „sprzątnie” ;) Muszę się jednak pilnować, bo często „zapominam” o ciąży i dźwigam albo gdzieś się wspinam ;)
Wczoraj poczułam lekkie „pukanie” w brzuchu i jestem pewna, że to dziecko. Wcześniej były ruchy jelit, które są bardzo podobne. Te wczorajsze jednak ewidentnie były ruchami maluszka ;) Z Hania pierwsze ruchy poczułam na początku 17 tyg, teraz jest dopiero 15 ;)

Andzia, współczuję jelitówki  Zdrówka !!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #993997 przez Miluniaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994005 przez agamo
Ewelina u nas jesli chodzi o lekarza to porażka Lekarza pierwszego kontaktu w Uk to banda bałwanów Nawet ostatnio usłyszałam tekst od angielki ze lepiej iść do apteki i sa lepiej doinformowani niz lekarze! Porażka Mój maz był z Kacperkiem u lekarza bo trzeciego dnia wysokich temperatur Kacper w nocy sie obudził z 40 stopniami i daliśmy mu calpol= panadol i mały go zwymiotowal Wiec owy lekarz powiedział ze trzy dni gorączki to norma i zeby poczekać kolejne dwa dni A na pytanie co podac zamiast panadolu bo mały go zwymiotowal a i tak nie działa to powiedział zeby odstawić i dawać tylko nurofen ktory i tak juz mu podawaliśmy bo jeden przeciwgorączkowy kompletnie nie dawał rady. Wiec tyle to ja sama wiedziałam.

Madziaska trzydniówke juz przechodziliśmy raz w tym roku w styczniu ponoć dwa razy miec nie mozna No i nie było wysypki po gdzie za pierwszym razem to go tak obsypalo ze aż sie przestraszylam bo aż płomienie. I tez niw moge narzekać bo Kacper tez umie sam sie bawić problemem było to ze ja nie miałam sił ani chęci zeby cokolwiek robić :p

Andzia jelitowka ooo boshe wspolczuje to chyba najgorsze co cie moze złapać w ciazy Kuruj sie tam i duuuzo zdrowka i niech szybko przechodzi!

No i zazdroszcze wam tych ruchów Ja w pierwszej ciazy pierwsze regularne i w 100% pewne miałam w 18 tygodniu i po pierwszym kopniaku juz nie ustępowały były codziennie Natomiast czułam cos co mysle ze tez były ruchy ale jednorazowe i dosłownie dwa smyrniecia chyba w 14 tygodniu i tak sie nie moge doczekac Choc wydaje mi sie ze z usg Kacper był bardziej szalenczo ruchliwy a ta dzidzia na usg delikatne ruchy rączek i nóżek robiła Moze spokojniejsze dziecko bedzie? Taaaaa marzenia ściętej głowy :p Aaa i zapomniałam wczesniej napisac ja kolejna wizytę mam 7 sierpnia w szpitalu z lekarzem poloznikiem będziemy omawiać poród moja blizne i ryzyko cc bądz sn w tej ciazy Juz jestem ciekawa jakie bedzie podejście pewnie bedą mnie nawiac na sn choć jeszcze decydować nie chce mimo iz sklaniam sie do cc Dobrze ze mam czas do 36 tygodnia bodajże

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994006 przez Miluniaa
agamo mysle ze niedlugo nie bedzie watpliwosci co do ruchow i poczujemy wyraznie :) wtedy juz zaczyna sie fajniejszy okres ciazy i mniej nerwowy bo jak poczuje, ze dzidzia sie rusza to mnie uspokoi, a teraz z wizyty od wizyty :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994010 przez agamo
Miluniaa pozniej to jeszcze wiecej stresów bo dzisiaj sie nie ruszało ale nie pamiętasz czy to dzisiaj sie ruszało czy to wczoraj było i juz stres i jesz słodkie kładziesz sie czekasz i nerwówka Jak wiesz ze jeszcze za wczesnie to nie myslisz tak o tym Ale wiadomo ze każda z nas nie moze sie doczekac tych pierwszych ruchów Mysle ze poznam na pewno tyle ze narazie cisza i nawet jelita nie bulgotaja :p

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994057 przez baby_55
Cześć dziewczyny, czytałam was ale jakoś nie miałam siły pisać, bo padałam zmeczona
U mnie wsio Oki, mdłości odeszły na szczęście,
Zaczęła czuć delikatne ruchy, nie codziennie jeszcze ale już są
Ciągle jestem głodna i jem coś a waga i tak stoi w miejscu :P
Zaczelismymyslec nad wózkiem i zachorowała na bugaboo cameleon :side:
Buziaki dla wszystkich maluszków :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994059 przez nunaa*
Witajcie :)
Chciałabym do Was dołączyć -mogę? ;)
Jestem w 15tc to moja druga ciąża.Z pierwszej mam 25 miesięcznego synka :). Teraz tez zapowiada się chłopiec chyba,że przez ostatnie kilka tygodni coś zanikło i jednak będzie laseczka ;)
Od ostatnich dwóch dni czuję lekkie ruchy bobasa więc jestem spokojniejsza a dzisiaj na wizycie z położną słuchał bicia serducha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994068 przez andzia_zg
Cześć nunaa :-) rozgosc się :-)

Widzę,że zrobiła się już nas spora grupka :-) ale fajnie :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #994071 przez baby_55
Nunaa witaj :-)

Pamiętam, że przy pierwszej ciąży bardzo się stresowalam, bo ciąża była zagrożona, wiec leżałam w domu i wtedy bardziej na to patrzysz kiedy się maluch rusza a kiedy nie i czy wystarczająco się dzisiaj ruszał itp
Przy drugiej już było łatwiej, bo cały dzień na nogach, wiec wieczorem jak się polozysz wreszcie na spokojnie, to maluch tez zaczyna się ruszać i jest ok ;-)
Teraz tez tak będzie pewnie, bo cały dzień biegam i dopiero wieczorem jest czas żeby położyć się czy usiąść i odpocząć

Udanego dnia i postaram się wieczorkiem wpaść :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #994201 przez Miluniaa
nuna witaj :) im nas wiecej tym lepiej ;p;p wiecej sie bedzie działo ;p;p
Jak u Was mija dzień ? U mnie wczoraj zimno, a dzisiaj znow upał :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl