BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1003558 przez PaulinaJ
Trzymam kciuki :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003564 przez moniab26
Natalia1991 dołączam do PaulinyJ i też trzymam kciuki - obyś zobaczyła to co chcesz zobaczyć ;)

U nas dzisiaj pogoda wstrętna, zimno i leje i może dlatego Młody dzisiaj został w przedszkolu z wielkim płaczem, chyba zorientował się, że tam nie ma takiej swobody jak w domku, nie może biegać od mamy do babci ( mieszkamy z moimi rodzicami w jednym podwórku ), w ogóle wszystko jest inaczej niż w domu a i widok innych płaczących maluchów swoje dokłada ale trudno - byłam silna i zostawiłam go mimo wszystko, chociaż łatwo nie było.

Wczoraj na FB zobaczyłam zdjęcie tego trzyletniego chłopca, który utonął wraz z matką i rodzeństwem uciekając z Syrii :( - przepłakałam pół nocy, Boże, przecież on był jeszcze taki malutki...


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003569 przez Natalia1991
Biedne takie małe dzieci... Są niczemu nie winne, nic nie przeżyły, nic nie zobaczyły... A ja siedzę w przychodni, zarejestrowałam się już, przede mną 8 kobiet więc 2h zleca jak nic, lekarz się spóźnia (przyjmuje od 9, a jeszcze go nie ma), małego zostawiłam z mama, nie poszedł do przedszkola, bo jakby płakał to nie miał by go kto odebrać, więc ma jeden dzień wolnego gratis:D OD jutra znowu będzie płacz...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003570 przez Natalia1991
A i 2kg na plusie przez 3 tygodnie... :-/ masakra :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003638 przez moniab26
Natalia1991 im więcej kg na plusie teraz tym więcej będzie później kg na minusie i będziesz mogła dumnie powiedzieć zrzuciłam np. 10 kg a nie tylko 3 ;) we wszystkim trzeba doszukiwać się dobrej strony.
A jeśli chodzi o płacz w przedszkolu to ja liczę, że Oskar się jakoś szybko przyzwyczai i zrozumie, że krzywda mu się tam nie dzieje i przestanie płakać bo mi serce pęknie go z takim płaczem zostawiać, a cały tamten tydzień tak ładnie zostawał...ehh


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1003646 przez malutkamilka
Natalia ja również trzymam kciuki. właśnie dopisałam siebie do tabelki ale poczekam na informację od Ciebie i wtedy wstawię aktualną :)

Moja coś ostatnio ma problemy z zaśnięciem w dzień, ale jak nie położę jej to o 17 sama zasypia tam gdzie jest.... I tak już o godzinę przesunęłam jej porę drzemki...

Mnie wczoraj glowa ćmiła co jakiś czas i spać się chciało jak cholera a wziełam się za wstępne pakowanie rzeczy które są mniej potrzebne i chciałam skończyć nim się córka obudzi i takim sposobem o 16 już piłam kawę bo zaypialam na stojąco. Ta pogoda.... za gorąco żle, za zimno ok, deszczowo źle - nie idzie mi dogodzić ;)

Dziś mam pomidorowkę z ryżem z wcozrajszego rosołku bo nie dałyśmy rady zmieścic małego garczka :D dziś do teścia przyszli koledzy na flaszkę, bo akurat wszyscy jednocześnie są w PL i powałam im zagryzkę co by się nie spili i jak otworzyłam sloik ze sledziami to im zostaly tylko trzy filety ;) dobre byly i jeszcze za mna chodza ale to na kolacje czekaja w lodowce :D


Tak czytam o tych waszych dodatkowych kilogramach ze zaczynam sie martwic ze moja waga jak spadła o niecały kilogram zaraz na poczatku zaciążenia tak stoi do tej pory a brzuch odstaje juz nawet nawet i jem kiedy mam ochote wiec sie nie glodze...
Kurcze miał być dziś kurier z lampami i cisza, i płytki miały dojechac bo o 1 karton zamówiłam za malo.... taka ze mnie sierota!
No i w końcu na pięterko nie będę zasuwać po drabinie- właśnie montują mi schody :D
Jestem tym tak podekscytowana że hej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003653 przez PaulinaJ
Co do kg to ja nadal na minusie , ale to dobrze ;-) Lekarz nie kazał mi się tym wogóle przejmować i chudnąć sobie dalej ;-) Pewnie dlatego, że ja z tym dużych :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003654 przez malutkamilka
Paulinka, Ty to usprawiedliwiona :D Tylko ja raczej nie mam z czego chudnąć- raczej przydałoby sie ale tak bez diety i cwiczen....
Wiem, robie sobie problem który nie jest jeszcze problemem jak dziecko zdrowe i rośnie w siłę :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003658 przez Natalia1991
Ja już po wizycie ale bez usg bo chodzę na kase chorych i tylko badanie dzisiaj mialam, szyjka ok nastepna wizyta 5 października ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003668 przez Gosia 2712
Hejka :)
Heh zimno sie zrobilo jak nie wiem co :whistle: wczoraj jak wracalam od rodzicow to bylo 10stopni :S a dzisiaj niby slonce swieci ale wiatr jest okropny :S

No ja mam juz 4kg na plusie :whistle: az sie boje co to bedzie :whistle: startowalam z waga 57kg a teraz juz 61 :S przez te sterydy co biore to juz widze jak bede wygladac :S zamiast dziecko rosnac to matce dupa rosnie :P hehe :P

Natalia to dobrze ze jest wszystko ok :) szkoda tylko, ze bez usg...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003671 przez Natalia1991
Już mnie lekarz pocieszyl bo pytalam czy na nastepnej wizycie bedzie usg bo bym M. wziela niech zobaczy co zmajstrował :P a on ze nie dopiero w 22 tyg czyli nie na nastepnej a jeszcze pozniej....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003677 przez Gosia 2712
Natalia heh to wspolczuje :S ja bym tyle nie wytrzymala bez usg :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003679 przez moniab26
Natalia1991 to troszkę zawiedziona pewnie jesteś, że nie zobaczyłaś maluszka. Ja też nie mam usg na każdej wizycie mimo, że chodzę prywatnie - mój gin po prostu nie robi usg ale zawsze słucha tętna dziecka detektorem - dobrze chociaż usłyszeć serduszko maluszka.
Ja też jem co i kiedy chcę i jak na razie waga leci w dół jak u Pauliny, ale widzę, ze my obie zapasy wcześniej zrobiłyśmy ;) więc teraz mamy z czego chudnąć.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003804 przez PaulinaJ
Cześć wam ;-)

Moja Mary poszła dziś do przedszkola. Akcja spontaniczna bo wczoraj chciała pójść do szkoły to wzięłam i ją zapisałam. Co tu robić samej w chacie? :laugh: Do marca zwariuje. Męża nie ma, dziecka nie ma :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003811 przez kaska222
Witajcie czy moge do was dolaczyc?czytam Was od początku niestety moje samopoczucie nie pozwalalo mi sie tu udzielac gdyz od 8 tyg non stop wymiotowalam . Teraz troszkę lzej aczkolwiek dalej kolo mnie miska:) jestem mama 6 latka i teraz spodziewam sie drugiego lobuziaka. Termin 9 marzec. Pozdrawiam serdecznie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl