BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1003323 przez PaulinaJ
nie wiem jak wygląda pipka na tym etapie bo ja Marysi zobaczyłam dopiero w 20tc :) A wyglądało to tak ;D Teraz jest zupełnie inny widok :) i mam nadzieje, że już pisior w pipkę się nie zmieni :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003358 przez Gosia 2712
Hejka :)
Oj widze, ze tu dzisiaj cisza jak nie wiem co :whistle: zachcialo mi sie dzisiaj na obiadek zupy kalafiorowej :blush: zjadlam dwa talerze i normalnie zaraz pekne hehe :whistle: :silly: :P Teraz odpoczywam i czekam do wieczora :P w koncu zacznie sie The voice :P ogladacie moze?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003385 przez PaulinaJ
Weekend i wszystkich wywiało :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003390 przez malutkamilka
Ja miałam gości pod postacią moich rodziców od po 8. Tata pojechał na budowe troche nas wspomóc a ja z mama i córcią pojechałysmy do lasu zobaczyc czy sa grzybki, ale nic nie ma...
Potem jak mala poszla spac ogarnelam zdechle kwiaty na balkonie i troche popakowalam rzeczy co juz sie nie przydadza- jutro moze z kuchni troche popakuje.

Ja Wiktoriii zdjec nie mam jak pokazywal płeć, ale tez w 20 tygodniu sie dowiedzialam i widzialam tak jakby kuzala a kamerka od spodu byla czyli dupe i kosci udowe a po srodku pustka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003410 przez moniab26
Ja się też właśnie wybieram na grzybki, może w moich stronach już się cos pokazało bo mam ochotę już na sosik z takich świeżych :P
A co do pokazywania płci to mi niby pokazywał u Oskara i mówił, że na setkę chłopak ale ja nic tam nie wydziałam i nie uwierzyłam mu ale jak dwa tygodnie później na echu serca Pani doktor też potwierdziła, że chłopak zaczęłam się szykować na chłopaka a to było w 22 i 24 tygodniu. A teraz się śmieją z mojego S., że on tylko siurki umie robić ( trzy razy po kolei był chłopak ) :laugh: ale co tam, jak i teraz będzie to i tak będzie kochany.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003413 przez malutkamilka
Dziewczyny czy u Was tez jest tak zimno? My jeszcze grzejemy sie pod kołdrą....
Już nie mogę się doczekać swojego domku- bede grzac kjiedy tylko zrobi sie zmino

Ja cały czas zwracam sie do brzuszka jako do NIEJ - a moja mama ty tak na razie nie gadaj bo jak okarze sie chlopakiem to sie jeszcze obrazi :D
Ale wiecie co lepiej ze dziewczynka bedzie- lepiej beda sie bawic ze soba jak beda starsze to razem beda chodzic do kolezanek zwierzac sie sobie i wogole jak nie bedzie pogody wyjsc na dwor to zawsze razem bardziej beda sie bawic niz chlopak z dziewczynka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003415 przez PaulinaJ
U nas też zimno . . . 12 stopni i leje. Koniecznie muszę jakąś kurtkę kupić bo nie mam nawet co na grzbiet zarzucić.

MalutkaKamilka Chłopiec z dziewczynką też by się bawili ładnie :D To chyba wszystko zależy od dzieci :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003417 przez natkka
Cześć Dziewczyny, podczytuje Was, ale w piątek poszliśmy na kinder bal :P tzn. spotkanie ze znajomymi, którzy mają dzieci. Było rewelacyjnie, kupę śmiechu i zabawy, a potem pooglądaliśmy mecz. Za to sobota od rana była pracowita bo cała nasza paczka przychodziła do nas z okazji urodzin, moich i Jacka. CO prawda urodziny mamy w czerwcu i sierpniu, ale dopiero teraz udało nam się zrobić imprezkę :D Było świetnie, dawno się taką ekipą nie spotkaliśmy, impreza się skończyła o 2 więc teraz jestem taka zmęczona, ale już nie potrafiłam dalej spać. U nas niestety też zimno i pada :( więc dzisiaj będzie wegetacja w domu :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003433 przez Gosia 2712
Hejka :)
Wstalam z bolem glowy :S mam nadzieje ze jak kawe wypije to mi przejdzie :S u nas tez zimno, ale za to sloneczko swieci, nie pada :) i oby tak do wieczora zostalo, bo mamy jechac na grilla do moich rodzicow, bo moj tata mial w piatek urodziny :)

Moniab hehe to moj M. tylko dziurawce do tej pory robil :P ( nie wiem kto byl w pierwszej ciazy tylko)
U nas przy dziewczynkach to dlugo nie bylo widac plci... Zuzie dowiedzialam sie ze dziewczynka jak ja urodzilam, a Amelke na polowkowym dopiero

Malutkamilka to jest wlasnie plus mieszkania w domu :P grzejesz kiedy chcesz :) Ostatnio sie smialam do M. ze jak tak dalej chlodno bedzie to trzeba bedzie zaczac palic w piecu :P

Paulina zgadzam sie z Toba, ze chlopak z dziewczyna tez sie ladnie beda bawic razem, tylko to wlasnie zalezy od dzieci...

Natkka najwazniejsze ze lepiej sie zaczynasz czuc :) oby tak dalej :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003442 przez malutkamilka
Może i macie racje, ja nie wiem tak mi sie wydaje bo ja jedynaczka wiec ciężko mi określić. Pisałam tak gdyż obserwowałam znajomych, którzy mają rodzeństwo i lepiej sie dogadywały jak były dwie dziewczyny czy dwóch chłopaków niz mieszane rodzenstwo. U mojego kuzynostwa to sie nawet skonczylo zlamaniem nogi siostrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003446 przez natkka
Gosia niestety nie chwali sę dnia przed zachodem słońca, wczoraj ok a dzisiaj znowu dupa :(
malutkamilka ja mam brata i powiem ci, że jak byliśmy mniejsi to super się razem bawiliśmy, potem było trochę sajgony :P a teraz nowu jestx super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003447 przez malutkamilka
Wszystko zależne od wieku rodzeństwa. Ja też o płci Wiktorki dowiedzialam się na połówkowym, prędzej nie chcieli mi powiedzieć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003448 przez Gosia 2712
Malutkamilka ja mam starszego o rok brata i mlodsza o dwa lata siostre i na poczatku bawilam sie czesciej z bratem, a pozniej to po trochu z kazdym :P

Natkka wspolczuje... a myslalam, ze juz jest lepiej :( ale dobrze chociaz, ze mdlosci na jakis czas odpuszczaja, a nie tak jak wczesniej trzymaly caly czas...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003491 przez moniab26
O tak! Palenie w piecu kiedy się chce to wielki plus mieszkania we własnym domku - dlatego ja już wczoraj i dzisiaj sobie troszkę przepaliłam ;) i od razu przyjemniej bo na dworze faktycznie było zimno a pod wieczór się rozpadało, niby 14-15 stopni ale jakieś zimne


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003555 przez Natalia1991
Cześć ;) Zaraz wyruszam na wizytę..... :cheer: :cheer: Może też coś zobaczę :laugh: Odezwe sie pozniej :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl