BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #1003066 przez Aruneczka
Doberek
Paulina - ale masz juz brzusio;)) super;)
Malutkamilka, nie przejmuj sie, na glupote to i apap nie pomoze... wazne ze Malenka zdrowa;))
U mnie pada caly dzien.... bleeee i siedze z coreczkami w domu, na szczescie kaszel mlodszej to tylko incydent:) zdrowa jak ryba dokazuje poczwornie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003069 przez PaulinaJ
Teściom a już w szczególności teściowym się nigdy nie dogodzi :P Uszy do góry i kij im w oko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003070 przez Gosia 2712
Hejka :)
Heh dzisiaj caly dzien pochmurnie i od rana pada :whistle: a mi sie zachcialo o 7 wstac i jechac do mamy na kawe i do kolezanki w odwiedziny :p

Malutkamilka ladna ta kolyska :) udalo Ci sie :)
A tesciami sie wcale nie przejmuj :S wazne, ze zdrowe malenstwo, a swoja droga to mogliby sobie darowac takie wybrzydzanie :S :evil:

NatB lez jak najwiecej :) wspolczuje wymiotow :S Ale daj znac od ,czasu do czasu co tam u Ciebie ;) zebysmy sie nie martwily :p

Paulina sliczny brzusio :woohoo: heh u mnie dzisiaj 15stopni :S nojgorsze co to mnie przeraza skad ja kurtke zimowa wezne :P kupowac nie bed, bo nie dam 200zl za kurtke na jeden sezon :S

Natkka wydaje mi sie ze stopniowo Ci juz beda te wymioty ustepowac... mam taka nadzieje :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003090 przez Anielka00
Paulina śliczny brzuszek, zazdroszczę ;)
Malutkamilka świetna kołyska, również się zastanawiam nad kołyska. Zawsze można pobujać dzidzie jakby spać nie chciała ;) gratuluję córeczki <3 najważniejsze że zdrowa. Przede mną dopiero wizyta i usg. Zapisze się za jakieś 2 tyg żeby był 13 tc, oby było widać płeć ;)
NatB mdłości to dobry objaw. Znaczy ze dzidzia silna jest ;) ale trzymam kciuki żeby jak najszybciej dały Ci spokój :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003104 przez PaulinaJ
A co do kołyski to ja odkupuję od znajomej mojej siostry za 150zł taką :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1003112 przez malutkamilka
Paulinka ładna, tez nad taka myślałam ale dla mnie by byla za duza bo lozeczko mam do pokoju a mi chodzilo tylko jak bede na parterze przebywac by wsadzac do tego niunkę moją.

Tak sie zastanawiam nad imieniem. Bo jak zaczelismy starania to miała być Klaudia, ale ciezko zdrobnienie do tego. Mamy Wiktorię i zdrobnienia fajne, Wiki, Wika itp I tak się zastanawiam czy nie dać Patrycja- wszystkie co znam to konkretne dziewuchy, dazace do celu i nie dajace sobie w kasze dmuchac


A Paulinka zapisalam sie na 27 października na połowkowe tam gdzie bylyscie do Szczecina ale babka kazala i tak tydzien przed zadzwonic i sie dowiedziec czy sa jeszcze darmowe bo maja tyle pacjentek a ograniczona ilosc moga przyjac... Tobie tez tak mowila?

A moja kołyska juz w domu




A tu Wika już wypróbowała:




na upartego by mogla spac w niej- solidna i stabilna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003115 przez PaulinaJ
Ja łożeczko też mam :) a kołyska ma być do babci :) Mi nic takiego nie mówiła. Mam się umówić na po 15 października tylko mam dzwonić z 3 tyg szybciej żeby miejsce było. Zobaczymy. A ty na pierwszą wizytę czy drugą idziesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1003116 przez malutkamilka
Na ta w 20 tygodniu -połówkę :D bo teraz byłam w Stargardzie bo za późno sie dowiedzialam ze tam za darmo - mniej bym na paliwo stracila jadac do szczecina niz za wizyte w Stargardzie (150zł) no ale coz

Kurcze nie dosc ze 20 stopni z ledwoscia slonca brak a przed chwila burza do mnei zawitala i zaczelo padac a mialam wyjsc na dwor z corą ma

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003119 przez PaulinaJ
To może Ci co idą drugi raz to mają pewne miejsce ;-) nie wiem. Zobaczymy co to będzie. Kołyska zajebista :) ta moja też jest mniej więcej takich rozmiarów :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003124 przez malutkamilka
Na pewno podobnych rozmiarow bo jak dziecko juz sie podnosi do siadania to byl by problem bo mogloby sie gibnac razem z kolyska. Czy ma ona blokade by nie bujala sie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003132 przez PaulinaJ
A wiesz, że nie mam pojęcia :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1003142 przez Gosia 2712
No no widze, ze dziewczyny juz konkretne zakupy robicie :whistle: sliczne te kolyski sa :) bardzo mi sie obydwie podobaja :) tez kiedys chcialam taka kolyske zamiast lozeczka, ale stwierdzilam, ze jest troche za mala i wydaje mi sie, ze lozeczko na dluzej starczy, a ja mam mieszkania na jednym poziomie wiec nie potrzebuje dwoch :) i jednak kupie zwykle lozeczko :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1003186 przez moniab26
Ja też kupiłam zwykłe łóżeczko i Oskarek nadal w nim sypia, chociaż rozglądam się za jakimś " dorosłym " łóżkiem dla niego ale póki co remontujemy mu pokój - będzie po piracku.

malutkamilka jak teściowie tacy wybredni to może podrzuć im komedię " Zróbmy sobie wnuka " - niech wezmą sobie tytuł do serca i do dzieła ;)

Pogoda się popsuła, zimno i leje aż się nie chce z domku wychodzić no ale musiałam jechać po młodego do przedszkola i o dziwo dzisiaj nie miał do mnie pretensji, że po niego przyjechałam :)

Aha, dziewczynki fajne te wasze kołyski


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003216 przez Anabelle
malutkamilka hahahaha
reakcja rodziny widzę, że identyczna co u nas ;)
u nas są bracia :P
2 letni Antoś i 5 msc Leoś
Wszyscy w rodzinie, znajomi reagowali w stylu "ooooo", albo "eeeee" "znowu chłopiec?" "chłopak?!" "o rany to bedziesz miała" itp
Co najmniej jakby się rodził trędowaty.
Nie przejmuj się, Ja teraz nie wyobrażam sobie nie mieć moich chłopaków. Oczywiście rodzina nadal pyta "a to nie bedziecie sie starać o córeczkę"
Niech się w d... pocałują. Mamy dwójkę zdrowych maluszków i trzeba się tym cieszyć, bo nie każdy ma tyle szczęścia.
Pozdrawiam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1003227 przez malutkamilka
Anabelle co racja to racja - mnie tez beda sie pytac o kolejna ciaze jeszcze zanim urodze to ktore wlasnie mam w sobie :D

Matrzcie mamuski co znalazlam, to narzady do 17-18 tygodnia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl