BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1011336 przez PaulinaJ
Znowu się Gośka wykruszyłaś haha ja idę 2-go:)

Malutka a do jakiego dr? :0

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011337 przez Gosia 2712
Nooo :whistle: bo moj ginek ma znowu wolne i zas mam isc do tej kobitki co ostatnio bylam, a ona w srody jest tylko :whistle: :whistle:

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011342 przez moniab26
Ja mam wizytę 29 października ale nie zobaczę teraz małego, za to mam zrobić tą wstrętną glukozę brrrr
Nie mogę coś dzisiaj spać, jest trzecia w nocy a ja siedzę i przeglądam internet, w dodatku ząb mnie boli, chyba odwiedzę dziś dentystę bo nie będę się meczyć


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011349 przez malutkamilka
Paulinka nie wiem do jakiego, nie mówiła :/ mam nadzieje że do jakiegoś dobrego :)

Eh moje dziecie zasypia po 20 a wstaje już ktorys raz z rzędu przed 8, na dodatek w dzień zasypia po 12 i wstaje koło 15.

Wczoraj ejj robilam morfologię, mocz i kał na pasozyty. morfologia nie wyszła bo krew nie chciała lecieć, albo gościówa nie wbiła igłyy w tą zyłe co trzeba i tylko 1ml naleciało po wilkich bólach... mówie ze jak sie uspokoi to jeszcze raz by nie stresowac mlodej za dwa dni,a on ze powinno im starczyc i co? nie starczyło. jutro powtorka z rozrywki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011352 przez natkka
Paulina piękne paszteciki,m ja nie potrafię robić takich cudów w kuchni :]
Ja pisałam do mojej gin i mam zrobić posiew moczu bo znowu mam jakieś bakterie i niestety ekg (bo mam kołatanie serca i tętno 110, pomimo tego że prawie nic nie robię) :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011386 przez Gosia 2712
Hejka :)
Monia ja wlasnie w poniedzialek ide na glukoze :S az sie boje zeby gdzie nie :sick: Pewnie, ze idz do dentysty szkoda sie meczyc :S

Malutkamilka to dluo Ci spi, ale to chyba dobrze przynajmniej cos zrobisz lub odpoczniesz sobie :P moze przez te pogody heh wcale sie nie dziwie, bo mi sie tez z lozka nie chce wychodzic jak tak ponuro jest :S Wspolczuje drugiego klucia :S

Natkka a boli Ci np brzuch przy sikaniu lub konczeniu sikac? Ja tez caly czas mam bakterie w moczu i gin mi powtarza ze do puki posiew jest czysty to jest ok , ale nie stety u mnie nawet posiew nie byl czysty ostatnio :S A czesto masz takie tetno? Jaka jest norma tak w ogole? ja ostatnio mialam 93 a w sumie tez nic nie robilam :S i tez czesto mam takie ok 90...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011405 przez moniab26
Obiecałam się pochwalić co kupiłam dla małego Jasia więc proszę ( trochę słaba jakość ale to z telefonu fotka)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011437 przez Martynka__89
Hej :) jestem po polowkowych, wszystko w porządku. 100 % dziewczynka waży 458 gram, dużo przybrała od ostatniej wizyty. Mała fotomodelka lekarz się śmiał, że tak ładnie pozuje. Niestety test z krwi robią przy pierwszej wizycie, z mężem chcemy jechać na 3 badanie. Niesamowite przeżycie jak wszystko dokładnie i wyraźnie widać. Na temat szyjki się nie wypowiadal, a ja (głupia) z emocji nie zapytałam:\ za tydzień mam wizytę u mojego gina. Wieczorem spróbuję dodać zdjęcia



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011445 przez clue
o Martynka, ale już duża Twoja córcia :) gratuluję :)
świetne wieści, że wszystko z nią w porządeczku. Tak myślałam, że do Angeliusa jedziesz, pewnie T dał Ci skierowanie ?
Czekam na foty modelki !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011446 przez Marta1985
Dziewczyny które były w Angeliusie na usg genetycznym i polowkowym pytanie - podajcie mi imię i nazwisko lekarza który robił usg i pytanie drugie czy dokupywalyscie to usg 4d z nagraniem na płytę?

Ja byłam ostatnio u
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


W pierwszej ciąży był super lekarz ale już nie pracuje tam.

Jutro muszę się umówić na polowkowe i nie wiem do kogo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011448 przez Gosia 2712
Monia sliczny pajac :)

Martyna swietne wiesci :) duza pannica Ci rosnie :) czekamy na fotki :) krew to tylko pobieraja przy badaniach prenatalnych tych miedzy 11 a 13 tyg :P

Marta a Ty masz tam akurat skierowanie do nich, czy prywatnie jedziesz robic?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011449 przez Gosia 2712
Marta teraz weszlam na strone tego Angeliusa i
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011451 przez Marta1985
Gosia dzięki :kiss:

Ja mam akurat tam skierowanie bo to połowa ceny. Zapytam czy przyjmują ją jakoś inaczej szukałam to nie znalazłam tego dr A ta pani jest ale ona bada serduszka tylko ale zapytam - zawsze to lepiej ogłoś godnego olecenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011452 przez Gosia 2712
Marta wlasnie jakos tam dziwnie jest wypisane, bo w tych lekarzach ogolnie jest wpisana a w innym jest wpisana wlasnie jako ze bada serduszko, ale zapytaj moze akurat przyjmuje tez normalnie i robi prenatalne :) ja bylam zadowolona, moj gin do ktorego wczesniej chodzilam w tamtych ciazach to nawet dal mi do niej prywatny nr i mowil ze tylko do niej mam sie umawiac, bo jest najlepsza :p ten Dr Marcin tez jest bardzo dobry wiec zapytaj czy ktorys znich robi :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011465 przez malutkamilka
Miałam dać kilka fotek więc zaczynam :D


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl