BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1011802 przez PaulinaJ
Monia ceny są spoko ;-) Bass kosztuje 1430 z groszami jak dobrze pamiętam :) ale naprawdę super wózki ... idealne dla wysokich osób :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011902 przez moniab26
Ha ha no właśnie, a ja z tych bardziej z metra ciętych więc nie będzie się dla mnie nadawał ale cena faktycznie w porządku.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011927 przez PaulinaJ
Co tu taka cisza? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011931 przez malutkamilka
Ja miałam szał sprzatania, nawet uto sobie oprzatnelam.
teraz popijam karmi zaraz cos przekasze i uciekam na pieterko pomarzyc o mezu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1011939 przez natkka
Mój wczorajszy dzień był tak potwornie męczący, że szkoda gadać :( Jak wyjechaliśmy 0 7 to wróciliśmy o 20 15, no i zrobiliśmy 600 km. Pod koniec już myślałam, że się nie ruszę bo kręgosłup na odcinku lędźwiowym dawał mi strasznie do wiwatu :/
Poszukam, gdzie ten wózek będziemy mogli zobaczyć :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1011994 przez malutkamilka
Dzień dobry w nowym lepszym kraju ;)
co tu tak cicho, gdzie Was wywialo?
u mnie byli rodzice od piątku.
Osiągnęłam w końcu sukces, moje dziecko zasnęło bez smoka i o niego nie wolalo ;)

a pytanie do mam większych dzieci, czym myjecie zebolki? Ja mojej juz od dawna szoruje pasta dla dzieci z fluorem i ostatnio nawet przekonala się by myc dwa razy dziennie a i tak zauwazylam że miedzy górnymi jedynkami coś zaczyna się dziać...

a tak poza tym to chyba najmlodsze się odwrocilo bo kopniaki dostaje kolo pępka a nie po lewej stronie na dole

Na dziś ambitne plany, udać się do gminy, do ksero i na poczta wyslac kopie wypowiedzenia najmu bo glupia netia mimo ze z jej winy nie moglam przeniesc neta to naliczyla kare za przedwczesne zerwanie umowy!
A jutro po 15 jedziemy badać dzidziolka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012024 przez PaulinaJ
Kamilka u nas z myciem zębów rożnie :) hehe . . . niestety. Zęby póki co zdrowe choć mamy za sobą już kanałówkę :) ale to przez to, że się wywaliła i złamała pół zęba tak, że obumarł. Mogę Ci polecić fajnego dentystę dziecięcego na Bezrzeczu :) Czekam na wieści z jutra :D my lecimy w czwartek i biorę moją królową:) niech sobie brata poogląda.

My od wczoraj u mamy mojej. Dziś do domu bo trzeba zacząć robić weki dla Szymka. W piątek wraca do Holandii...niestety wszystko co dobre szybko się kończy :P Ale coś kosztem czegoś...takie mamy czasy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012038 przez malutkamilka
Oj Paulinka miejmy nadzieję, ze nowy rzad postara sie o ty by nasi mezowie mogli pracowac w kraju i nie musieli wyjezdzac a zarabiali tyle co za granica :D
Moj wraca 6 listopada w nocy na tydzien a potem dopiero na swieta

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012055 przez clue
cześć

faktycznie, teraz to będzie elegancja Francja, nie tam jakaś biedna Polsza :laugh: czekam już na te zmiany, lepsze życie no i MILJONY w kieszeniach :woohoo:

cisza tu jak makiem zasiał... u nas intensywny weekend, nawet nie miałam kiedy zajrzeć, ale widzę że nic mnie nie ominęło..

ja myję pastą z naturalnych składników Jack&Jill, moja Lala dużo chętniej myje nią ząbki, bo ładnie pachnie, ostatnio sama prosi o pastę i rano i wieczorem. wcześniej miałyśmy elmex i była masakra co wieczór.
www.aleeko.pl/produkt/1317-jack-njill-pa...WZ4MgCFdXNGwodrR0Lfw

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012058 przez moniab26
malutkamilka widzę że wielką optymistką jesteś :) , ja jakoś nie mogę uwierzyć w ten raj na ziemi jaki nas czeka za "nowych = lepszych " rządów

A jeśli chodzi o mycie ząbków to u nas nie ma z tym problemu od początku, myjemy teraz pastą Bobini bo taką sobie Oskar sam wybrał w sklepie i ta mu pasuje, byliśmy u dentysty na kontroli i póki co wszystko jest w najlepszym porządku.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012075 przez Gosia 2712
Hejka :) no faktycznie cicho tu jak nie wiem co :whistle: :whistle:
jakos nie mam weny tworczej na nic :S Troche mnie martwia te bole brzucha, ktore mam jak skoncze sikac, niby wiem, ze to jest od tej bakterii w moczu, ale mialam nadzieje, ze po tym antybiotyku mi przejdzie, a tu jest tak jak bylo :S Dzisiaj bylam zrobic badania miedzy innymi mocz, posiew moczy, morfo, d-dimery, uklad krzepniecia, combsa i GLUKOZE 75g :P Glukoza nie jest taka zla :whistle: dalam rade, a Piotrusiowi tez chyba smakowala, bo fikal w brzuszku koziolki hehe :P Heh na wyborach nie bylam i szczerze mowiac to watpie w to zeby cokolwiek w tym naszym kraju sie zmienilo :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012082 przez moniab26
Gosia zmieni się ale na gorsze...
Ja też miałam dzisiaj iść na glukozę ale odłożyłam na jutro a dzisiaj byłam na cmentarzu zrobić porządki przed Świętem Zmarłych


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012117 przez PaulinaJ
Może się coś zmieni a może nie ;-) kto wie. Zobaczymy.

Kamilka mój jak teraz wyjedzie w piątek to chcą żeby robił do 28 grudnia więc kupa czasu. Nawyżej będę miała święta w Holandii :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012128 przez malutkamilka
Mój ma na tyle dobrze że święta w domu, a na początku roku zmienił pracodawcę bo poprzedni im psul nerwy ale tylko mój się ogarnął i odważył. Więc teraz może jechać na ile chce i wrócić na ile chce

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012139 przez Gosia 2712
Hejka :)

Monia ja wlasnie tez musze isc na cmentarz umyc pomniki :whie istle: dzisiaj fajna pogoda, ale nie wyrobie sie, bo jade na warsztaty "bezpieczny maluch" ciekawe co to tam bedzie :whistle: byla ktoras z was moze na takich? (tzn wyrobilabym sie, ale zawsze robie tak zeby sie nie przemeczac i robie jedna rzecz dziennie, a reszte odkladam na nastepne dni :P )
Wspolczuje wam, ze mezowie pracuja za granica, moj robil 5 lat z czego ja z nim tam 2 lata robilam i na chama go sciaglam z tamtad, bo mialam juz dosyc tej ciaglej rozlaki, a domek mamy wyremontowany wiec teraz robimy na biezace wydatki :) i w koncu jestesmy razem tak jak to powinno byc :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl