BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 7 miesiąc temu #1011610 przez Marta1985
Gosia piękny komplecik ☺ ale powiem cI ze się uśmiałam bo dzwonie do tej klinki i mówię że chcę się umówić na 2 usg ona się pyta jakie godziny mi pasują ii który dzień I po ustaleniach mówi że do dr Marcina - jakby cZytała ww naszych myślach

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011616 przez malutkamilka
Paulinka, właśnie jak napisalaś to mi się nazwisko przypomnialo. W pierwszej ciąży i to w 12 tygodniu i te w 20 bylam właśnie u dr Mędrka :D

Gosiu piękny komplecik Ci wyszedł. a wypełnienie jakies do srodka dawałaś?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011617 przez PaulinaJ
Kamilka super lekarz :) gadatliwy i z poczuciem humoru. Nie jakiś cichy snob ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011641 przez clue
hehe, Martyna, jak na mnie poczekasz, to się spotkamy na porodowce :P

Gosia, super sowy :woohoo: zazdraszczam umiejetnosci :)

Matka, fajnie że się odezwałaś, życzę zdrówka :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011648 przez natkka
Gosia śliczny komplet :) ja też chciałam coś zrobić, ale ja mam dwie lewe ręce i nie umiem szyć :( chociaż miałam plany na ciążę, że spróbuje się nauczyć. Niestety nic z tego nie wyszło póki co. Bardzo ładny wózek, ja na razie nie wiem co wybierzemy :]
Dziewczyny świetnie, że z małutkimi wszytsko w porządku :)
Co do 3 badania prenatalnego - moja pani dr powiedziała, że w III może ładnie podejrzeć jak malutki będzie wyglądał.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011651 przez malutkamilka
Ja bym chciała jeszcze rożek obszyć bo dostałam usztywniony ale poplamiony, a i ten po Wice zobaczę jak do mnie wróci w jakim jest stanie, ale czekam by dziewczynka się potwierdziła bo strasznie minky amarant / fuksja z siwym podoba lub brzoskwiniowy.
rożek może być jeszcze z minky ale pościel to już bez chce bo do wózka mam z więc starczy.

zastanawiam się jeszcze nad ochraniaczem na szczebelki bo ten po Wice już kilka razy prany i taki rozmemłany się zrobil...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu - 8 lata 7 miesiąc temu #1011652 przez malutkamilka
Natkka ja zobacze jak znajde czy na kompie mam 3d z 30 tygodnia Wiki zdjęcie, bo jest jedno co ma nosek zadarty i papusna buzię i jak się urodzila to nawet podobna byla :)

O znalazłam, troche podobne tylko bardziej uta wydete na USG miała

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011664 przez PaulinaJ
Kamilka fajne foty :D Później ja pokażę moją Mary z III badania i po ur :) A teraz spadam na Szczecin ...walczę z Zusem i NFZ :) od sierpnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011694 przez Gosia 2712
Hejka :)
Paulina ten wozek mi sie spodobal wlasnie, bo jest prawie taki sam jak te z Adamex ale troche tanszy :P Powodzenia z walka z zusem :)

MatkaWariatka fajnie ze sie odezwalas :) moglabys czesciej zagladac :P zdrowka dla was :)

Monia ja stwierdzilam, ze teraz sie wezne za to szycie, puki moge :p a ten producent tez wlasnie ma te wozki z duzymi kolami :) tez sa ladne :) i caly czas sie zastanawiam ktory wybrac :P allegro.pl/zby-wal-ii-wozek-dzieciecy-cl...tro-i5651252307.html

Marta hehe to faktycznie fajnie wyszlo z tym umawianiem :P

Malutkamilka tak dawalam do srodka watoline (owate) antyalergiczna :) jest fajny taki cieply przez nia :D zamowilam dosyc duzo tego materialu i wlasnie jeszcze planuje uszyc ochraniacz na szczebelki i rozek :) tylko watoliny mi nie starczy heh :whistle: ale to pewnie jeszcze domowie :P

Clue hehe dziekuje :) dopiero sie ucze :P

Natkka powiem Ci szczerze, ze ja nigdy nic nie szylam, czasami jakas dziure igla i nitka i to wszystko, a teraz mi sie zachcialo kupic maszyne i stwierdzilam, ze sprobuje, a co wyjdzie to wyjdzie :) a maszyna zawsze sie przyda, chocby do skrocenia spodni (zawsze mi to babcia robila, ale teraz jest po udarze i nie mialam gdzie z tym isc to sobie sama teraz zrobie )

Co do badan tych III trymestru to teraz dr Marcin mi mowil, ze one mi przysluguja i ze one maja na celu uzupelnienie tych badan z polowkowych, bo czasami jest jeszcze dziecko za male zeby wykryc jakies wady i wlasnie w 30tyg niby je lepiej widac... Tym bardziej, ze ono rosnie bardzo szybko i wlasnie to sprawdzaja, czy narzady sie tez dobrze rozwijaja...

A wczoraj wieczorem mi sie nudzilo :P i uszylam jeszcze cos :P tym razem do lozeczka :P

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011710 przez Marta1985
Gosia czy mogę zostać twoja klientka? ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011718 przez moniab26
Gosia 2712 właśnie o taki wózek mi chodzi jak ten, który wkleiłaś teraz, po prostu mam tym razem fioła na punkcie tych retro-wózków ale jeszcze nie wiem czy będę kupować, póki co nasz wózek leży jeszcze na strychu i nie zaglądałam do niego w jakim jest stanie, szczerze mówiąc to pocichutku liczę, że może jakaś myszka zrobiła w nim dziurę i będziemy " zmuszeni" kupić nowy ;)
Co do szycia to ja nauczyłam się już dawno od mamy - jest krawcową - ale jakoś ostatnio brakuje mi cierpliwości, ale czasem coś tam sobie stworzę :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011739 przez PaulinaJ
No my już po ;-) w końcu mamy ubezpieczenie w Polsce. Byłam znowu w innej hurtowni haha i teraz mój nr jeden to ROAN Bass...i to chyba będzie ten. 29 jak będę na badania jechać to zamówimy ten albo Barlette Adamexu . Zakochałam się w kolorze miętowo szarym...Szymon mówi, że mało chłopięcy :whistle: :whistle:

www.roan.pl/#bass.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011755 przez natkka
Paulina śliczny ten wózek, tego chyba na żywo nie widziałam. Będę musiała poszukać i go sobie bliżej pooglądać.
Ja póki co zrezygnowałam z adamexu - dwóch niezależnych sprzedawców powiedziało mi, że są problemy z reklamacjami :/ no ja będę zamawiać dopiero w grudniu więc jeszcze mam sporo czasu.
Ehh jutro do Ostrowca jade, już na wszytskich świetych bo później się nie wyrobię. Niestety po drodzę musimy zahaczyć o Kielce i onokologię, cioci się pogorszyło :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011798 przez PaulinaJ
Natkka na żywo jest jeszcze ładniejszy :) to jest chyba ten i cena spoko. Ja zamawiać będę teraz , ale na grudzień dopiero z odbiorem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1011799 przez moniab26
natkka przykro mi z powodu cioci, na pewno jej się teraz przyda wsparcie bliskich.
Paulina fajny ten wózek i przeglądałam ich stronę i widzę, że mają też te na wielkich kołach, a jaka jest cena ?


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl