BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012397 przez Gosia 2712
Hejka :)

Paulina dziekuje :) Tez czesto kupuje w lumpkach i duzo wlasnie rzeczy dla Amelki tam kupilam, czasami to idzie znalesc takie perelki, ze az grzech nie wziac :P Ty masz dzisiaj wizyte? :whistle: przekladalas? Trzymam kciuki :)

MatkaWariatka hehe ale zakrecona jestes :D Ale tez tak czasami mam :P A wizyte to nie dosc ze w kalendarzu zapisuje to jeszcze kartke stawiam obok kalendarza, zebym wrazie czego nie zapomniala :p To moze zapisz sie na przyszly tydzien lub na najblizszy dzien jak tylko bedzie mogl Cie gdzies wcisnac ?

Lena gratuluje synusia :)

Natkka szkoda, ze u nas jest malo takich warsztatow, bo czesciej bym szla ... A tak to mam troche za daleko zeby jezdzic :S

Monia trzymam kciuki za wizyte :) daj koniecznie znac :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012400 przez PaulinaJ
Gosia ja dziś połówkowe :) a do swojego mam na poniedziałek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012403 przez Gosia 2712
AAaaaa widzisz :whistle: cos mi umknelo :whistle: ale to tym bardziej trzymam kciukasy :D daj znac koniecznie co i jak :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012424 przez malutkamilka
Dziewczyny trzymam kciuki za Wasze dzisiejsze wizyty. Szybko tylko zdawać relację nam tu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012439 przez MatkaWariatka86
Gosia Doktorek zapisał mnie na 9 listopada i się śmiał żebym sobie ustawienie w tel ustawiła :lol: :lol: :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012457 przez moniab26
Melduję się po wizycie :) , wyniki w normie ( najważniejsza dla mnie była ta krzywa cukrzycowa bo we wcześniejszej ciąży miałam stan przed cukrzycowy ale teraz jest ok ), szyjka nie skraca się i jest pozamykana, serduszko bije głośno i wyraźnie. Dalej zwolnienie i odstawiamy Duphaston ale w zamian dostałam Luteinę profilaktycznie dwie tabletki co drugi dzień, chyba że wystąpią bóle w podbrzuszu - wtedy codziennie. Aha i kilogram w dół. I to chyba wszystko z dzisiejszej wizyty, kolejna 1 grudnia a teraz czekam do 17 listopada na echo serduszka Jasia


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012477 przez Martynka__89
Hej :) jestem już po wizycie podziele się z Wami informacjami. Zacznę od mojej szyjki, a więc jest pozamykana i długa 3 cm (nie wiem jakim cudem ale się strasznie cieszę). T. pokazał mi pessar kurcze na necie wyglądał na mniejszy, nie ma potrzeby zakładania go. Dalej mam zażywać luteine raz na noc, oprócz tego zapisał mi globulki dopochwowe przeciw zapalne. Magnes 3 razy na dzień, dodatkowo przez kąciki w ustach których nie mogę wyleczyć witaminy. Serduszko Darii bije mocno i pięknie 140. Na kolejna wizytę mam zalecona krzywą cukrową:) kolejna wizyta 26.11 nadal mam prowadzić oszczędny tryb życia.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Tak więc jestem uspokojona:) ufff... Ps. Monia super że u Ciebie jest w porządku:) A co do 3 prenatalnych T. powiedział że jak na drugich jest wszystko dobrze to na trzecie nie trzeba iść, zobaczę jeszcze co zrobię. Apropo ząbków z Mateuszkiem umowilam się do dentysty na wtorek rośnie mu drugi stały ząbek, tylko niestety nie w tym miejscu co by miał i pójdziemy zobaczyć co można temu zaradzić:(. A pasty to różne stosujemy oczywiście odpowiednie do jego wieku.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012538 przez Gosia 2712
Hejka :)
Cos ostatnio malo czasu mam na zagladanie tutaj :whistle: niby odpoczywam, ale ciagle cos sie w domu zrobi :whistle:

Paulina jak tam po badaniu?

MatkaWariatka hehe to napisz sobie ogromna kartke z data :P ja tak zawsze robie zeby nie zapomniec :D I zawsze twierdze, ze dobrze, ze skleroza nie boli :whistle:

Moniab swietne wiesci :) A foteczka gdzie? :P :whistle: ile Jas wazy juz? A mam pytanie do Ciebie jak obiawia sie ten stan przedrzucawkowy? i od czego sie tak dzieje?

Martyna rowniez sie ciesze, ze wszystko ok :) i fajnie, ze szyjka sie wydluzyla to pewnie od lezenia :) Ale za te foteczki dzieciaczkow to was zaczne chyba gonic :P hehe :P chwalic sie tu tymi malymi szkrabkami :) :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012568 przez moniab26
Gosia nie mam foteczki bo nie miałam usg wczoraj, dopiero 17 listopada pewnie dostanę fotki i płytkę. Stan przedcukrzycowy to po prostu podwyższony poziom glukozy - jeszcze nie cukrzyca ale już przekraczający normy ( ja miałam wtedy po godzinie coś ok 200 a po dwóch 160 a normy są do 180 i 130 ). Nie daje to żadnych innych objawów ale to już blisko cukrzycy a ta jak wiadomo jest dość niebezpieczna dla dziecka no i dla matki też. No ale na szczęście tym razem mnie to ominęło :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012581 przez PaulinaJ
Cześć wam :)

Chciałam wczoraj dodać posta, ale z tel mi nie chciało załadować :) a później byłam tak padnięta, że nie wiem kiedy usnęłam.

Mieszko ma się bardzo dobrze. Waży 487g :) Bardzo się wczoraj ruszał więc foty takie sobie :) Jajca nadal widać :P Marysia pogadała sobie z lekarzem w trakcie badania...zadowolona, że widziała brata :)

Dziś Szymek wraca do Holandii...nastrój okropny, ale cóż zrobić :) o 18 lecimy na urodziny.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012596 przez clue
cześć !

bardzo się cieszę, że z Waszymi Maluszkami wszystko w porządku :)

dziękuje Martyna za info, co do zmiany lokum, sprawdziłam sobie gdzie to w ogóle jest - daleko się nie przenosi.

Stan przedrzucawkowy a przedcukrzycowy to dwie inne rzeczy. Stan przedrzucawkowy związany jest w nadciśnieniem, które czasami powoduje ciąża. Jest bardzo niebezpieczny zarówno dla mamy jak i dziecka, dlatego tak ważne jest kontrolowanie ciśnienia w ciąży.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012601 przez malutkamilka
Paulinka widzę, że Mieszko też się drapał po głowie :D Dr skwitował że jest niezadowolona że sie prześwietla i bada ją :D

Tydzień różnicy między naszymi malcami a aż 100g wagowo różnicy.

Oglądam te moje 600g szczescia i normalnie wlos sie na glowie lezy jakie tragedie ludzie przezywaja rodzac takie drobiazgi :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012605 przez PaulinaJ
Kamilka u nas się śmiał, że jest bardzo zatroskany bo się dwiema rączkami za głowę trzyma :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012620 przez Martynka__89
Też ogladam 600 gram, te maluszki urodzone w skrajnym wczesniactwie. Bardzo mi ich żal:( szczególnie małej Melanii. Paulina fajne zdjęcia:) ja ze wczoraj nie mam żadnego.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012625 przez PaulinaJ
Ja widziałam raz...generalnie nie oglądam bo to tak smutne, że szok. Musiała bym siedzieć z opakowaniem chusteczek :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl