BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012874 przez Martynka__89
Po weekendzie jestem zmęczona, trochę się na chodziłam. Mateusz świecił wszystkie znicze zapalarka. Co do bolesnych skurczy też mnie dopadaja, nie jest to przyjemne a dodatkowo stresujące. Paulina ślicznie się razem prezentujecie:)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012898 przez moniab26
Mnie dopadło przeziębienie, ale takie konkretne - kaszel, katar, ból gardła i gorączka, siedzę w domu i się leczę sokiem z malin i cytryną.
Wczoraj z rana byliśmy na grobach naszych bliskich a później odpoczywałam.
Jeśli chodzi o bóle brzucha to nie mam póki co żadnych ale jak za szybko się poruszę ( czy teraz nawet zakaszlę ) czuję bolesne ciągnięcie w pachwinach, które szybko przechodzi.
Gosia doskonale rozumiem twoje obawy, ja też zaczynam już panikować bo to jeszcze tylko dwa tygodnie do 24 tc.
Lena to będzie drugi Jaś na forum, bo u nas też ma być właśnie Jaś :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012936 przez natkka
Gosia bardzo mi przykro, niestety takie dni są ciężko jeśli straciło się kogoś bliskiego.
Paulina ślicznie wyglądacie :)
monia zdrowiej :)
Lena trzymam kciuki żeby wszystko było w porządku.
Ja na szczęście na razie nie mam żadnych skurczy, lekkie twardnienie brzucha mam tylko wtedy kiedy Tosia mnie pokopie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012950 przez LeNa 2405
A to mój brzuszek :)

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012955 przez PaulinaJ
Lena super brzuś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013034 przez malutkamilka
Dziewczyny super brzuszki, a Mieszko no piłkarz - nadzieja polskiej piłki noznej może rośnie :D

Moja też jak zacznie maraton kopania to sama zmieniam pozycje bo mam dosyć :) ale ona bardziej kopie po bokach albo w jelita a na brzuchu tylko fale widać po odbiciu od jelit :)

U mnie piękna złota jesień. Wszystko mam poogarniane, corka śpi a ja koncze pic awke i pozmiatam bo strasznie mi sie piach z podworka nosi do domu.

Złożyłam wczoraj szafę dla Wiki i jak wstanie to poukladamy ubranka i pozbede sie starych nieustawnych komód z jej pokoju. Rozlożyć muszę jeszcze regał na zabawki i szafkę nocną ale to już jutro lub w czwartek bo dzis jeszcze zamontowac rolete na drugie okno dachowe bo mloda mi krzyczy bym zgasila swiatlo jak kladzie sie spac w dzień :)

A w planach mam na ten tydzien jeszcze wydzierganie czapki i komina dla córki bo dostane ten material w tym tygodniu i bede miala jako podszewke i zabiore sie za szycie poscieli dla dzidziusia :)

My mamy sie dobrze, rusza sie, kopie a we wtorek na wizytę kolejna przed swietami a na pozatku stycznie 3 prenatalne czekaja ale poczekam az moja lekarz mnie skieruje bo moze nie trzeba bedzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013087 przez PaulinaJ
Dziewczyny co tu taka cisza ? :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013125 przez natkka
malutkamilka kobieto jak Ty to wszystko ogarniasz? Ja byłam wczoraj w pracy, przyjechałam zrobiłam obiad a potem zakupy takie większe i byłam nieprzytomna :(
Tośka też kopie, ale ja to tak czuje bardziej jak mizianie :D to takie fajne jest :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013129 przez malutkamilka
Natkka no ciężko jest ale ja przyzwyczajona bo od zawsze na wysokich obrotach więc nic to dla mnie nowego. Z tego wszystkiego nie umiem polozyc się i leżeć choć marzy mi się dobra lektura z herbatka z miodem i cytrynką pod cieplym kocem mimo ze w domu cieplo ;)

wczoraj przyszly mi materialy i pościel dla starszej córy więc czekam tylko na poszewki i mloda będzie miec nowa wieksza posciel.

ale dziś chyba pojadę do sanepidu po wyniki i do lidla bo fajne dzianinkowe rzeczy dla starszych maluchów są, choć cos mi sie wydaje ze raczej nic z nich nie zostali mimo ze dzis drugi dzien nowej gazetki...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013137 przez LeNa 2405
A mnie znowu ogarnia strach... Zaczęłam 22tydz a Jaska czuje bardzo słabo... Wczoraj byliśmy na kontroli i serduszko ładnie biło 140 uderzeń i w miarę szybko znalazła...
Jutro usg będziemy oglądać serduszko małego...

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013138 przez moniab26
Lena tak to już teraz z nami będzie - ciągły strach i panika, zwłaszcza w tych " nieszczęśliwych " dla nas tygodniach a z ruchami to i u mnie różnie bywa - jednego dnia szaleje cały dzień a innego jest bardzo leniwy i od czasu do czasu się przeciągnie delikatnie


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013154 przez PaulinaJ
Lena spokojnie...u mnie z ruchami tak samo. Raz kopniaki są co chwile a innym razem raz na jakiś czas :) pewnie większość z nas tak ma.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013156 przez natkka
Lena dziewczyny dobrze mówią, musisz się uspokoić :) wiadomo ze maleństwa nie czujemy 24 h na dobę :) jak się bardzo stresuje z to zjedz coś słodkiego i połóż się na lewym boku. Powinnaś poczuć małego :)
Malutkamilka ja też zawsze byłam aktywna a teraz czuję się ciągle zmęczona :( dzisiaj to już mi się oczy zamykają :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013167 przez PaulinaJ
Gosia a Ty co tak cicho? Trzymam kciuki za wizytę !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1013188 przez ossa88
Witam wszystkie Mamy marcowych maluchów. Można dołączyć? Trochę późno ale przyznaje,ze nie jestem mama komputerowa. Ogólnie podziwiam Wasze suwaczki ale sama nie lubię i nie umiem takich cudek zamieszczać. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl