BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 6 miesiąc temu #1012637 przez Gosia 2712
Monia jaka ja slepa jestem :whistle: ja przeczytalam "stan przedrzucawkowy " :whistle: nie wiem czemu :P Ale dzieki za odp i za podanie norm do glukozy, we wtorek odbiore wyniki to mi sie przyda :)

Paulina kawal chlopa juz masz pod serduszkiem :woohoo: sliczne foteczki :)

Clue widzisz jak to jest jak ktos slepy :P zamiast przedcukrzycowy to przeczytalam przedrzucawkowy :whistle: :blush: ale dzieki za info :)

Malutkamilka ja tez ogladam 600gram i bardzo tym ludzia wspolczuje, bo wiem co oni przezywaja, bo sama w tamtym roku bylam w identycznej sytuacji :( To jest cos okropnego i nie do opisania i nawet najgorszemu wrogowi tego nie zycze :( teraz moge sobie wyobrazic mojego Piotrusia, bo Amelka jak sie urodzila to miala 550gram i bylam na podobnym etapie ciazy :(

A to domek Piotrusia z dzisiaj :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012644 przez PaulinaJ
Ładny domek :D
Podziękowania: Gosia 2712

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012666 przez clue
Gosia, ale zgrabny domek :kiss:

ja też raz oglądałam ten program, kiedy jeszcze nie byłam w ciąży i wyłam jak szalona.. teraz to wzrusza mnie reklama pampków, więc wolę tego nawet nie włączać.
ale podziwiam rodziców tych maleństw...

a my od tygodnia bez pampersa :) dumna jestem z tej mojej małej weszki, w 1 dzień się nauczyła :D
cieszę się, że wyczekałam ten moment i nie słuchałam wszystkich MONDRYCH rad, żeby uczyć na siłe sikania na nocnik.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012667 przez PaulinaJ
Clue u nas to samo :) przyszedł dzień, że sama z siebie powiedziała, że nie chce pampersa...i tak samo nie słuchałam mądrych rad typu "zawstydzaj ją" itd. itp.
Siura sama na kibelek od ok. miesiąca ;-) a spora Pannica zniej. Mamy tylko problem z kupami bo wstrzymuje. Kiedyś miała zatwardzenie i się boi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012670 przez malutkamilka
Paulinka, moja tez na poczatku wstrzymywala. ale chodziłam z nia siadalam przed nocnikiem i przytulalam mowilam ze to nic zlego ze mama i tata tez kupke robia na kibelek i jakos raz dwa i poszlo ze teraz sama na klozet nawet siada i tylko wola by jej pupe podetrzec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012674 przez moniab26
U nas z kupkami taki sam problem, wstrzymuje a później płacz bo nie chce wyjść, robi z bólem i następnym razem się boi i tak w kółko, ale też liczę, że w końcu sam zrozumie o co w tym chodzi.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012678 przez Gosia 2712
Hejka :)
No i co mialo byc cieplo, a jak tak patrze za okno to wcale sie na to nie zapowiada :/
Dzisiaj mam zamiar posprzatac w domu i zrobic salatke warzywna :D :whistle: oczywiscie M tez zagonie do tego niech kroi jak chce jesc hihi :whistle:
Heh M. idzie jutro do pracy :S i uj po takim swiecie :dry:

Co do kupek to sie nie wypowiem :P bo sie jeszcze nie znam hehe moze za jakies 2 lata sie dolacze do rozmowy :D :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012684 przez natkka
Co do kupek to ja też się nie wypowiem, ale za jakiś czas :P
U mnie dzieje się :D wczoraj była w pracy, a potem pojechaliśmy na kolację do UMAMI w ramach restaurant week :) Buło super, jedzenie rewelacyjne, wystrój niby elegancki ale z taką nonszalancją :P na koniec dnia pojechaliśmy do znajomych na pokera i siedzieliśmy do 1:30 więc miałam baardzo długi dzień :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012752 przez Martynka__89
Znam problem z kupami:( Mateusz za Chiny ludowe nie chciał zrobić kupy do nocnika czy ubikacji. Tylko robił na stojąco w ukryciu. Skończył 2 lata pozbylismy się pampersow, sam dorósł z tym że od razu na ubikacje. Na noc też nie miał zakładanego bo wytrzymał zawsze do rana. W tym samym czasie pożegnał się ze smoczkiem. Byłam dziś w H&M kupiłam sobie spodnie, bluzkę i biustonosz, Mateuszowi kilka rzeczy i sporo wydałam (czemu te ciuchy ciążowe tyle muszą kosztować :sick: ).Na szczęście nam już w czym chodzić no brakuje mi kurtki ale nie ma szans żebym na jeden sezon tyle wydała na odzież wierzchnią:\



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012757 przez PaulinaJ
:evil: moja czarownica :)





Wrzucę wam kopniaki z rana ;-) nie przestraszcie się moich "kreterów' i tygrysa na brzuchu.


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012859 przez natkka
Paulina super filmik :) Młoda też wygląda ślicznie :)
Wchodzę po kilku dniach i myślałam, że będę miała dużo do poczytania a tutaj taka cisza :(
Dziewczyny jak wam minął weekend? Jak się czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012867 przez Gosia 2712
Hejka :)
Heh jak ja nie umie sie doczekac srody :( zobacze mojego malego i przede wszystkim dr mnie zbada czy moja szyjka jest ok ... Przepraszam ale zaczynam panikowac :( W tamtej ciazy wlasnie w 22 tyg zaczely sie problemy :( a od paru dni wieczorami zaczyna mi twardniec brzuch i te skurcze sa bolesne :S boje sie :(

Paulina Ty dzisiaj wizytujesz? Powodzenia :) Swietny filmik :) tez probowalam ostatnio nagrac wyczyny mojego szkraba, ale jak wlaczylam kamere to sie uspokoil :whistle: śliczna masz czarownice w domu hehe :D :)

Natkka bardzo zle :( nie lubie tego swieta :S za duzo zlych wspomnien :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012868 przez PaulinaJ
Gosia miałam dziś wizytować, ale muszę przenieś to na za tydzień ;-) więc dziś ja się wykruszam :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu #1012871 przez LeNa 2405
Mi weekend minął bardzo szybko... Jutro kolejna wizyta w szpitalu a w czw usg będziemy oglądać serduszko bo ostatnio Mały nie chciał współpracować..
Mam nadzieję że wyniki będą lepsze i ze nie będę musiała zostać...
Synek miał mieć na imię Daniel ale Doszliśmy do imienia Jaś :)

[*] 9 TYDZ
[*] 20TYDZ
[*] 26TYDZ ...Hana;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 6 miesiąc temu - 8 lata 6 miesiąc temu #1012872 przez PaulinaJ
Jaś super :) też mi się podoba :)

Jeszcze my z wczorajszego spaceru :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl