BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 2 miesiąc temu #1021590 przez moniab26
clue ja kupiłam sobie taką walizkę allegro.pl/80-walizka-srednia-lxl-walizk...zna-i5747893795.html , i spakuję się do niej razem z Jasiem, chciałam na kółkach bo u nas porodówka jest na piętrze i trzeba swoje torby samemu nosić - położna nie pomoże nawet rodzącej - najwyżej każe zostawić na dole ale odpowiedzialności nikt za rzeczy nie weźmie więc dziewczyny dźwigają w bólach jeszcze torby dodatkowo. także taka walizka świetnie się sprawdza.
Co do ruchów to młody ma coraz mniej miejsca i czasem jak się rozpędzi z kopniakami to aż zaboli no i oczywiście najbardziej kopie jak ja chcę odpocząć bo jak chodzę to on śpi skubaniec :)


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021592 przez Gosia 2712
Hejka :)
No to zaczynamy 32 tydzien :D :woohoo: :woohoo:
Rano u nas bylo -17 stopni :S az z pod koldry sie nie chcialo wychodzic :S

Paulina a czemu tak wczesnie chce Cie wziac do szpitala? teraz to niech juz snieg nie pada u nas hehe mogl se popadac na swieta :P

Monia ja to w szoku jestem jak ten czas leci :whistle: chyba tez musze zaczac prac po woli rzeczy malego, bo troche tego jest :whistle: i tez pewnie bede musiec dokupic proszek bo mam tylko jeden ten 1,8kg z Loveli...

Clue ja to chyba jak pojde do szpitala to wezne walize taka wielka na kolkach, tym bardziej ze spedze tam miesiac, a mam 100km wiec codziennie i tak do mnie nie beda przyjezdzac no bo wszyscy pracuja :dry: dobrze chociaz, ze dla malego nie musze wszystkiego brac, tylko pampersy i kosmetyki :) Co do ruchow to moj syn jest bardzo leniwy, czuje go ze sie rusza i dosyc czesto to boli, a w szczegolnosci jak wypina tylek obok mojego pepka :P co bardzo uwielbia robic :P on lezy bardzo nisko i jego ruchy czuje pod spojeniem lonowym i jak smyra mnie po kosciach od miednicy...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021598 przez clue
-17... :ohmy: moje dziecko dziennie wstaje i pyta czy spadł już śnieg :) więc w sumie mogłoby trochę spaść - lepiej teraz niż w marcu :P

Monia, też chyba kupię coś w tym stylu... :) chociaż z drugiej strony ja nie muszę brać rzeczy dla dziecka. Ale po co się ściskać w czymś malutkim, w tej przynajmniej wszystko znajdziesz :)

Gosiu gratuluję 32 tygodnia !! :) moja fifka też własnie bardzo nisko siedzi i boli mnie kiedy się rusza, a szczególnie wtedy kiedy chce mi się siku... czasem chodzę co 15 min, bo mi tak niekomfortowo.
faktycznie masz szmat drogi do tego szpitala :) wiesz - ja mam bardzo blisko - bo to na Batorego jest, tak? jakby co, gdybyś czegoś potrzebowała - nie krępuj się, służę pomocą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021599 przez clue
ahaaa i jeszcze jedno - zamawiałyście poduszki do karmienia?
ja oglądałam z motherhood, allegro.pl/poduszka-motherhood-do-karmie...isy-i5287773232.html ale taka jakaś wąska mi się wydaje...
przy Ani nie miałam, a po cesarce kiedy możliwe dla mnie było jedynie karmienie na siedząco bardzo by się przydała...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021600 przez Gosia 2712
Clue tak na Batorego :) dziekuje slicznie jezeli czegos bede potrzebowac to na pewno dam znac :kiss: W sumie tez racja, teraz mogloby chociaz troche popadac, bo w marcu to wolalabym juz ladna wiosne :D :P :whistle: Co do poduszki do karmienia to ja nie kupuje, bo mam tego rogala do spania i jego wykorzystam do karmienia :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021605 przez natkka
Hej Dziewczynki :)
Szybko ten czas leci :D
No ja mam coraz więcej rzeczy, wydaje mi się, że z ubranek mam już wszystko :) taki podstawowy zestaw na 56 i 62 :) wczoraj kupiłam pojemniki z ikei, materac i waniennkę. Łóżeczko pożyczamy :D zostało zamówić wózek, przewijak i trochę pieluszek tetrowych :) Ja jeszcze dla siebie potrzebuje koszulę i szlafrok :) no i chciałabym kupić literki do pokoju tosi :)
Przed sylwestrem podpisałam umowę na przechowywanie krwi pępowinowej :D więc już prawię jestem gotowa na poród :D
Mnie się szczerze mówić wydaje, że u mnie mała dalej się nie odwróciła :] zobaczymy 8 :)
U mnie dzisiaj było -15 o 10 rano :blink: masakra jakaś, ale śniegu ani widu ani słychu :) i ja wolałabym, żeby śnieg popadał teraz anie w lutym jak będziemy pędzić na porodówkę :P
Gosia ja na Batorego też mam blisko, więc jakby coś to zawsze możesz na nas liczyć :)
Ja też nie kupuje rogala do karmienia, będę korzystała z tego rogala co mam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021606 przez moniab26
Ja też nie kupuję poduszki do karmienia, Oskara karmiłam na zwykłym "jaśku" tyle tylko że był prostokątny ale mój synek bardzo szybko musiał przerzucić się na butelkę bo moja mleczarnia nie dawała mleczka :( i mały ssał pół godziny a za 10 minut był głodny, teraz zobaczymy - może się cycki rozbujają i będę mogła karmić piersią bo to w sumie i najwygodniejsze i najtańsze a i dla maluszka najlepsze.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1021610 przez PaulinaJ
Gosia u nas CC robi się ok 10 dni wcześniej niż data porodu dlatego piszę o lutym.

Ja jak szłam z Mary do szpitala to miałam dwie mniejsze torby- jedna dla mnie, jedna dla małej. Tym razem mam jedną większą to spakuje się w nią. Dla małej i tak tylko na wyjście ubrania mi potrzeba, chusteczki i pampersy.

Co do ruchów to Junior siedzi wysoko pod żebrami i rusza się równie dużo co wcześniej. Marysia też do samego końca była ruchliwa bardzo. Natkka też wydaje mi się, że mały dalej nie obrócony ;-) ale przy cc to raczej bez znaczenia.\\

Szukam tu komody żeby zabrać do pl . . . ceny no cóż :) Tu używana komoda z Ikei 20-25 e a u nas jak patrze to po 300 pare wołają. Poszaleli :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021629 przez moniab26
Dziewczyny my jesteśmy marcóweczki a wszystkie za koleją szykujemy się rodzić w lutym

Paulina to faktycznie różnica w cenach

Ja sobie przypomniałam dzisiaj jeszcze o kropelkach Sab Simplex i od razu zamówiłam - może nie będą potrzebne ale niech czekają w szafce i teraz już chyba mam wszystko pozamawiane. Od jutra zaczynam pranie ubranek po Oskarku - nie wytrzymałam do 6-go i już dzisiaj męczyłam Sylwka żeby mi poznosił pudła ze strychu no i zniósł chyba siedem pudełek takich nawet sporych, no i już wiem, że wózka nie będziemy kupować wystarczy poprać obicie i gotowe, chciałam inny ale trudno - skoro ten jest jak nowy to nie będziemy wydawać tysiaka na moje widzi mi się.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1021662 przez PaulinaJ
Monia też będę zamawiać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021680 przez natkka
Monia masz trochę racji, ale dużo nas jest zaraz z przełomu luty/marzec. Ja termin z OM mam na 2 marca, a z USG na 27 luty. No i nie ukrywam, że stan "bycia w ciąży" nie jest moim ulubionym, więc bardzo chciałabym już mieć Tosię po drugiej stronie brzucha :P
Ja czekam na paczkę z apteki (zamówiłam tam też proszki do prania) i też biorę się za pranie Tosinych ciuszków. Prasować na szczęście będzie J. :D
No i wczoraj upolowałam na wyprzedaży szlafrok z lidlu :D 39 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021686 przez Marta1985
Ja od wczoraj tez ogarniam wyprawkę :) wstępną listę apteczna zrobiłam dla siebie i Wojtusia :) dzis musze jeszcze przejzec ciuszki po Bartku :) i zrobie liste ciuszkow jakie brakuja ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021721 przez PaulinaJ
Heja ;-)

Ja dziś kupiłam skórzane botki na wiosnę za uwaga 15 e :silly: wyprzedaż. Były nawet buty z ECCO takie cichobiegi za 50 e :) następnym razem kupię bo aż żal za te pieniądze...u nas ceny o wiele większe.

No i mamy poniedziałek :) w sobotę do domu w końcu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021746 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dziewczyny musze wam sie pochwalic :D moj synus ma juz swoja bryke :D

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zakochalam sie w tym wozku :whistle: :woohoo:

Paulina tam idzie wlasnie fajne rzeczy na promocjach kupic, ja w Niemczech tez duzo pokupowalam, buty z nike za nie cale 100zl, a ile ubranek dla dzieci bylo cuuudnych :whistle: w kiku fajne rzeczy byly wlasnie dla dzieci i to za pare groszy szlo kupic :)

Monia a te krpelki to na kolke? tak? ja termin mam na 6marca, a z usg na 3go, ale w mojej sytuacji jak dotrwam do planowanej cc na koniec lutego to bedzie baaaaardzo dobrze :P

Tez planuje poprac rzeczy dla malego, ale nie wiem czy zaczac je juz teraz prac, czy poczekac tak do polowy stycznia :whistle: prasowac i tak bedzie moja mama wiec nawet jak nie zdarze wyprac to ona to zrobi...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1021752 przez moniab26
Tak Gosia, Sab simplex jest na kolkę, najgorsze jest to że są niedostępne w naszych aptekach i trzeba albo kombinować od kogoś za granicą albo w necie kupić - ja zamówiłam w czeskiej aptece internetowej. Według mnie są rewelacyjne.
No a pojazd dla synusia lux :laugh:

U mnie już druga pralka szaleje a jeszcze pewnie dwie na jutro zostanie.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl