BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 3 miesiąc temu #1021342 przez moniab26
Paulina podeślij nam troszkę tych żonkili tylko nie dołączaj kartki z zajączkiem bo to raczej klimaty wielkanocne :laugh:
W kraju zimno, brrrr , mróz niby tylko 3 stopnie ale odczuwa się więcej, przynajmniej ja.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu - 8 lata 3 miesiąc temu #1021348 przez PaulinaJ
Gosia ubranka cudne :laugh:

Moniab haha spoko :P teraz będzie Wielkanoc a na Wielkanoc śnieg :D

Holenderski klimat nie służy moim włosom :P






Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021360 przez natkka
Gosia super wyglądasz i rzeczy też fajne. Ja też zamawiałam kosmetyki i jakieś pierdoły z apteki gemini i jestem zadowolona bo jak zamówiłam w niedzielę wieczorek to we wtorek były :D
Pięknie tam u was Paulina :)
Martyna ten czas strasznie szybko leci :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021365 przez PaulinaJ
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021406 przez Marta1985
:)

Cześć dziewczyny :)

Przepraszam że mnie nie ma ale ciężko mi pisać przez tel. ale czytam was na bieżąco.

Życzę Wam w Nowym Roku WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO :) ABY NASZE MALUSZKI BYŁY ZDROWE SILNE I ROZKOSZNE ŻEBY PORÓD BYŁ LEKKI I ŻEBY SIĘ URODZIŁY W NAJODPOWIEDNIEJSZYM DLA NICH TERMINIE. A MY ŻEBYŚMY BYŁY PIĘKNYMI MAMAMI I NAJLEPSZYMI DLA NASZYCH DZIECI.

Dziewczyny ma któraś listę wyprawkową dla dziecka bo ja miałam fajną przy Bartku ale co ? zagubiłam :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021416 przez moniab26
Ja już po wizycie...szyjka długa i zamknięta, dobrze trzyma Jasia w środku :) , serduszko bije miarowo czyli wszystko w jak najlepszym porządku póki co, doktor też zadowolony. Co do wyników - powiedział, że nie są jeszcze takie tragiczne - mam jeść cielęcinę, wątróbkę, dużo ryb i pić sok burakowy. Miałam też pobrany wymaz z pochwy - zobaczymy co się tam wyhoduje. Kolejna wizyta 2 lutego jeśli nic się nie będzie działo.

Na nadchodzący Nowy Rok składam wszystkim najserdeczniejsze życzenia, aby spełniły się nasze wszystkie marzenia.


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021457 przez natkka
Monia to super ;)
Ja wam też Dziewczyny życzę wszytskiego dobrego na ten nowy rok :)
U nas miała być impreza ale noc z tego nie wyszło :( J. ma jelitowke od wczoraj. Masakra jakaś :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021458 przez Martynka__89
Oj współczuję Nattka uważaj na Siebie, ja z tego powodu spędziłam jedną noc w szpitalu. Doktorka kazała pić gorzką herbatę ze szczyptą soli.Życzę duuuzo zdrówka.



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021461 przez clue
wszystkiego najpiękniejszego w tym Nowym Roku Dziewczynki :kiss: :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021539 przez PaulinaJ
Cześć wam :)

Co tu taka cisza? Jak po sylwestrze? U nas spokojnie . . .wypiłyśmy szampana brzoskwiniowego i od tyle :) Czekam z niecierpliwością aż do domu wrócę. Zaczynają mnie łapać jakieś lęki , że coś mi się zacznie dziać a ja tu sama i nie będę wiedziała co robić. Słyszę, że w Pl mróz i śnieg...tu 3 stopnie dziś i deszcz. Wilgotność tu straszna po 90-100 % :)

Nie mogę się doczekać aż do gina pójdę...tak chce mi się małego podejrzeć. Ostatnio tylko badanie miałam. Ciekawe jaki już duży :) i mam nadzieję, że termin CC mi wyznaczy :)

Jak wasze przygotowania ? :) u mnie postęp...dwie paczki pampersów kupione ! :lol: :lol: Jak wrócę do Pl to biorę się za resztę ;-) czas najwyższy w końcu mamy styczeń :laugh: Ależ zleciało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021544 przez Gosia 2712
Hejka :)
Oj cicho tu bardzo ostatnio :whistle:
Paulina ja stwierdzilam, ze w styczniu juz musze miec wszystko zrobione, bo w lutym jak pojde do szpitala to nie bede miec jak pokupowac, wczoraj zamowilismy caly komplet z allegro, lozeczko z posciela i materacem :) po niedzieli jedziemy zamowic wozek i zostanie mi tylko do kupienia kosmetyki, przewijak, wanienka, termometr bezdotykowy i podgrzewacz do butelek i jakies pampersy :) Reszte juz mamy tylko trzeba jeszcze poprac ciuszki i poprasowac ale prasowac bedzie moja mama :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021552 przez PaulinaJ
Ja też w lutym do szpitala :) a przynajmniej tak mówił :) tak więc trzeba dupę spinać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021553 przez moniab26
My północ w Sylwestra przespaliśmy, nawet petardy nas nie obudziły, szampana mamy truskawkowego ale Oskar nie daje otworzyć bo Myszka Miki się zepsuje :)

Mi póki co wyznaczył wizytę na 2 lutego i pewnie dopiero wtedy wyznaczy termin cc, ale czas faktycznie pędzi po połowie, kurcze już mamy praktycznie koniec ciąży. Ja już pozamawiałam brakujące rzeczy na Allegro i teraz czekam na paczki, 6 lutego wgonię swojego S na strych po pudła z ubrankami i będę prać i prasować, muszę tylko kupić proszek i płyn dla dzieci. No i muszę wózek obejrzeć czy będzie się nadawał dla Jasia - jak nie to czeka nas jeszcze zakup nowego.

Paulina mróz to mało powiedziane - u nas dzisiaj w ciągu dnia trzymało 12 stopni - aż się nie chciało nosa z domu wystawiać :S


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021554 przez PaulinaJ
Mi to się chce śniegu i mroziku :D i spacerku z sankami :) tutaj lipa...liczę na to, że w pl będzie jak zjadę. Młodej zamówić tylko muszę buty cieplejsze bo te co ma się na mrozy nie nadają bo nawet gruba skarpeta nie wejdzie ;-) kajaki ma nie złe.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 3 miesiąc temu #1021581 przez clue
noooo, u nas mroźno, dziś wieczorem pokazywało mi -13 ... nawet dupki się nie chce nigdzie ruszyć w takie zimno, więc może Paulina ciesz się, że tam nie marzniecie :)

a nasz sylwek - ze znajomymi, posiedzieliśmy do 2 i do domku, do młodej spać :) Mała dała nam się wyspać i wszyscy wstaliśmy o 10.30.

Ja z wyprawką jeszcze w czarnej dupce. Muszę wziąć się w garść i zacząć zamawiać. Do szpitala póki co mam nowe koszule nocne i to wsio.
Przede wszystkim muszę kupić torbę, taką do której się spakuje do szpitala... ale nawet nie wiem jakiej wielkości ją kupić :dry:

a jak tam ruchy? uspokoiły się dzidziule czy dalej szaleją?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl