BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #998917 przez natB
Gosia ja tam spoko nawet, ale Wład nie ogarnial rano, co się dzieje, a zawozilismy go do niani, widać było,jeszcze ze,, śpi,, heh:).. byle do 15 i lecę jak na skrzydłach po mojego robaczka :)

Aa właśnie mam nadzieje, ze u Cb potwierdzi się Dziś synuś :D tymbardziej trzymam kciuki :D.. Ja tak po cichu liczę również na drugiego synka, ale najważniejsze zdrowie.. Na dzień dzisiejszy nie wyobrażam siebie z córką :P ale wszystko Trzeba przeżyć :D.. Powiem Wam, że ta ciążę od początku bardziej przeżywam, ogromnie się ciesze na dzidziusia :) bo wiem już jaki to jest mały cud i ile dzieci człowiekowi dają :))) ach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998924 przez Gabiś
Jeju, jeszcze 2 godziny i do domu. Nie mam siły tu siedzieć...
Ja jeszcze tydzień do wizyty i tak bardzo nie mogę się jej doczekać.
Dziewczyny jak umawiałyście się na prenatalne to długie były terminy? Bo ja mam wizytę 25ego i dopiero wtedy moja gin chce mnie wziąć do siebie do szpitala na te,badania,ale żeby się nie okazało że nie ma terminów, a te badania to chyba tylko między 11-13 tygodniem się robi???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998933 przez natB
O prenatalnych mówicie o przeziernosci tak? Do 14 tygodni Maks, z tego co wiem.. U mnie było tak, że miałam przeziernosc badana normalnie na wizycie, nie musiałam się specjalnie jakoś umawiać, pewnie też zależy od jakości usg.. Bo potem jest drugie takie badanie genetyczne, polowkowe, na które to już zazwyczaj są kierowane kobiety z jakiś specjalnych względów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #998938 przez PaulinaJ
Cześć laski ;-)

Prenatalne robi się między 11 a 14 tyg :) my dalej u mojej mamy. Gorąco dalej :) Ale do przeżycia. w czwartek znowu do teściowej ;( zepsuli mi tam dziecko. Jest nie do poznania...wszystko wymusza. A ja w tej ciąży mam takie wahania nastrojów, że potrafię wyć z bezradności razem z nią. Hormony mi szaleją tym razem ;)

Gosia powodzenia na wizycie ! :D Czekam z niecierpliwością na wieści i zdjęcie małego mam nadzieję heh :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999023 przez clue
Goooooooośka... tup tuuuup :)

Paulina, mam to samo z moją Anulą, wyję z nią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999025 przez MatkaWariatka86
U mnie też hormony szaleją ale w drugą str :P :laugh: :P jestem jednym wielkim chodzącym nerwem :angry: :unsure: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999027 przez Aruneczka
Helo
Jeju wczoraj sie cieszylam, ze mdlosci odpuszczaja i co.... odprowadzam dzis coreczki do przedszkola i w drodze powrotnej wymiotowalam w jakies krzaczory... ludzie sie na mnie dziwnie patrzyli, jak na menela.... i caly dzien mnie muli ehhh

Gosia czekamy na wiesci!
MatkoWariatko mnie teraz latwiej wyprowadxic z rownowagi....i do tego taka beksa ze mnie ostatnio...hormony szaleja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999031 przez Gosia 2712
Juz jestem i juz Wam wszystko opowiadam :)
Moje malenstwo ma sie dobrze, ale jest uparte jak osiol hehe :P nie chcialo wspolpracowac :whistle: Serduszko bije 162ud/min, ma 5,11cm "wzrostu" i wszystkie narzady na swoim miejscu, kosc nosowa jest i przeziernosc karkowa wyszla 1,3mm (wiec jest wszystko ok ) Moje przeplywy w naczyniach tez sa ok, bo pan dr musial czyms sie zajac i mi je pomierzyl bo moje malenstwo to sobie spalo i w tyleczku mialo badanie :P :whistle: Pozniej pobrali mi krew na test PAPPA i za 2tyg beda wyniki :) Co do plci to nie spytalam a dr tez mi nie powiedzial... Za dwa tyg sie dowiem :P Wazne ze szkrab jest zdrowy i ma sie dobrze :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999036 przez Aruneczka
Gosiu to wspaniale wiesci;)
Maluch przesliczny, az mi sie lezka zakrecila;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999040 przez PaulinaJ
Gosia ja bym powiedziała, ż na tym drugim zdjęciu jednak coś między nogami wystaje hehe :P :P Śliczny maluch :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999043 przez Gosia 2712
Paulina tez to wlasnie widzialam hehe :P Moze to siusiaczek hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999059 przez Gabiś
Gosia, Paulina - to samo chciałam powiedzieć,że coś tam wystaje hi hi :-) śliczny maluch i oby tak dalej niech zdrowo rośnie. Całusy Gosia dla Ciebie :-)

Ja dzisiaj mega śpiąca jestem, to pewnie przez to, że wstałam tak wcześnie, jutro to samo, kurczę jak mi sie nie chce iść do pracy...buuuu....aaa i cycki mi chyba rośną, dziś cały dzień je "goniłam" w pracy. co poprawiłam w staniku to wyłaziły :silly: nie mieszczą się już :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999061 przez Gabiś
Aaaa Gosiu - Ty zgodnie z suwaczkiem jesteś w 11 tygodniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999063 przez Gosia 2712
Gabis dziekuje :) tak jestem w 11t1 d ale maluch z usg dzisiejszego jest starszy ma 11t5dni :) wspolczuje wstawania do pracy :S

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999066 przez clue
noooo, doczekałam się :woohoo:
kurcze, kawał cudnego dzidziolka :) ale się Gośka cieszę, że wszystko w porządku !!!
też mi to wygląda na siusiaka B) może lekarz pomyślał, że nie chcesz wiedzieć kto tam mieszka, dlatego milczał :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl