BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 8 miesiąc temu #999536 przez natB
Moniab Jery co Ty musiałaś przEzyc.. Tak bardzo się ciesze, ze dzidziuś ma się dobrze!! Wypoczywaj kochana.. Ostatnio właśnie pisalysmy O Tobie.. Dużo zdrówka :kiss: silna fasolka :)) będzie dobrze pamiętaj :)

gabis wypoczywaj jeśli możesz idź na L4.. Ja na razie nie mam takiej możliwości, ale mam nadzieje, ze może uda się coś wykombinować..

A tak napisze Wam w skrócie, jak wizyta.. W sumie dobrze, dzidziuś jest :) serduszko biło.. Ciąża o tydz. Młodsza, ale miałam później owu i się all zgadza.. Ale niestety odkleja się kosmowka, dr Google czarno to widzi, ale moja gin. Dala mi leki i powiedziała, że będzie ok i mam się nie martwić.. wczoraj sobie popłakałam, a dziś zaczynam myśleć pozytywnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999544 przez Gabiś
Monia trzymaj się i odpoczywaj, będzie dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999545 przez Gabiś
NatB - mówię Co to ja - najbardziej narzekająca i marudząca i widząca wszystko w czarnych barwach - myśl pozytywnie!!! Będzie dobrze bo musi być dobrze! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999615 przez Gosia 2712
Hejka :)
Dzisiaj jakiegos lenia mam i dola... nic mi sie nie chce :(

Gabis moze faktycznie to jelita cie bola od biegunki,a z fasolka wszystko ok... :) Rob sobie co jakies czas przerwy w pracy, pospaceruj troche... o ile mozesz, a jesli to nie problem to ja bym radzila isc na L4 odpoczniesz troche i przynajmniej bedziesz spokojniejsza o fasolke :) zdrowie dziecka jest najwazniejsze :)

Moniab o matko kochana :ohmy: wspolczuje przezyc :( ale ciesze sie ze tak to sie skonczylo i malenstwo ma sie dobrze :) oby tak dalej :) teraz lez jak najwiecej i odpoczywaj :) a powiedzieli Ci od czego takie krwawienie? Heh wiem co mowisz... strach nigdy nas nie opusci...

Nat prosze Cie nie czytaj wujka gooogle !!!! Swietnie ze serduszko bije :) oby tak dalej :) Lez jak najwiecej i odpoczywaj a bedzie wszystko ok :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999630 przez natB
Postanowiłam,.ze w poniedziałek pójdę do nowej gin, u której byłam prawie 3 tygodnie temu.. Od tej starej gin wróciłam mega zdenerwowana jakoś mnie do niczego nie przekonała :/.. miałam do tej starej gin juz nie chodzić, ale że wcześniej udało mi się umówić to poszłam i w sumie żałuję eh :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999674 przez moniab26
Gosia 2712 po prostu łożysko zaczęło się odklejać ale lekarze sami byli zdziwieni, że krwawienie jest aż tak obfite...ehhh mam nadzieję, że teraz wyląduję w szpitalu dopiero w marcu
Szukam teraz dobrej pracowni usg w wawie żeby zrobić badanie prenatalnie po 12 tyg, jeśli któraś cos wie na ten temat to bardzo proszę o jakieś namiary


[*] 30.05.2005 aniołek
[*]06.01- 04.02.2010 Dominik
[*] 08.02-20.02.2011 Igorek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999685 przez Gosia 2712
Nat sprobuj isc zobaczysz co ona Ci powie :) Moim zdaniem do lekarza powinno sie byc przekonanym i miec zaufanie... Moze ta nowa bedzie lepsza :)

Monia osobiscie nie slyszalam o takich przypadkach ale czytalam rozne fora i czasami tez o takich krwawieniach dziewczyny pisaly, wiec calkiem mozliwe ze tak sie zdarza... Jak Ci moge doradzic to znajdz dobrego lekarza ktory ma rozne certfikaty od badan prenatalnych, bo pracownia to nie wszystko z dobrym sprzetem... Ja w Wawie nie znam nic wiec nie pomoge ...

Dziewczyny jak tam wasze brzuchy? Rosna?

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #999716 przez malutkamilka
Matko dziewczyny ile wy przeżywacie, a ja sie zamartwiam głupim mięśniakiem. aż mi wstyd!

Ja umowiona na prenatalne na 3 wrzesnia- mam wziasc ze soba pendraiva i 150zł ;)
A ogólnie jest wszystko ok, dzidzia sie rusza i serduszko bije. nie robila USG przezpochwowo tylko glowica po brzuchu zeby mnie nie molestwoac, a chodzi teraz o sprawdzenie czy dzidziasie rusza i czy serduszko bije i ze za dwa tygodnie dokladnie je zmierza i zbadaja.
teraz ma 4,3 cm i jest 5 dni starsze.
Rozumiem młodsze ale starsze?! Ginka mowi ze termin blizej 10 marca jak takbedzie rosl.w pierwszej ciazy tak nie sprawdzaja bo zazwyczaj dziecko jest przenoszone ale w drugiej ciazy raczej zgadza siez USG prenatalnego termin- w wiekszosci przypadkow

A to moje dziecie od tyłu


A brzuszek no rosnie, rosnie juz odstaje a i tak 0,5kg na minusie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999734 przez MatkaWariatka86
oooo matulu ale się strachu najadłaś Moniab!!! :ohmy: :ohmy: :unsure: teraz to już będzie tylko lepiej ;)

NatB Co do odklejającej się kosmówki to Moja przyjaciółka też miała ale wszystko dobrze się skończyło :) Młoda ma już 7 lat ;) :cheer:

a Ja dzisiaj po prenatalnych :):): :) :laugh: wg Usg termin na 29.luty a z Om na 1 marca :) : :laugh:
Bobo piękne i zdrowe :) ma 6cm :) :laugh: ;) noo i najważniejsze ma " dzwonki" między nogami :P :P :P :P :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999756 przez Gabiś
Jest późna noc, leżę i ryczę ale muszę napisać do Was. Jestem w szpitalu,oprócz bólu o którym Wam pisałam pojawiło się plamienie ale że się wystraszyłam to mąż mnie zawiózł na izbę przyjęć. Jestem po badaniu i wg lekarza nie ma dzidzi,zaczęło się poronienie...widziałam na usg pustkę :( pobrali mi krew na betaHCG i tyle. Leżę i ryczę :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999767 przez malutkamilka
Gabiś, Słonko tak mi przykro, trzymaj się i nie poddawaj :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999768 przez natB
Gabis płacze razem z Tobą :(.. Życie jest bardzo niesprawiedliwe :(( przytulam mocno!! Odzywaj się do nas kiedy tylko zechcesz :( :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999770 przez natkka
Gabiś przytulam, strasznie mi przykro, <przytul>. Ale może sprawdź to gdzie indziej?
Matka wariatka - gratuluje :)
malutkamilka - super, że wszystko w porządku :)
Ja idę dzisiaj i jestem przerażona :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999773 przez malutkamilka
Natkka wszystko będzie ok, tyle co przeszłaś męk od samego początku z wymiotami to musi być dobrze, dzidzia dorodna i zdrowa pewnie. Glowa do góry.

Moja właśnie zaciągnęła mnie do lodówki po jogurt bo zobaczyła na reklamie i krzyczy: sierek ;) moment i go nie bylo ;)
a teraz skupia się na nocniku- jeny jaka wygoda jak woła siku czy kupkę. Jedynie były na promocji pampersy, 3opakowania za 69zl a ta tak szybko zrzuciła pieluchy że jeszcze tych co kupiłam nie otworzyłam...

Paulinka miałam się pytać bo ostatnio pisałaś że farbowałaś włosy jakimi farbami farbujesz? Miałam się pytać mojej doktorki ale zapomniałam...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #999792 przez Gosia 2712
Hejka:)

Gabis kochana tak mi przykro :( trzymaj sie tam jakos :( jak tylko bedziesz potrzebowac sie wygadac to pisz do nas ...

Malutkamilka sliczne malenstwo i fajnie ze jest wszystko ok :) Moje tez na jednej wizycie jest mlodsze a na drugiej starsze wiec to normalne nie przejmuj sie :P :)

MatkaWariatka swietne wiesci :) oby tak dalej :) No i gratuluje "dzwonkow", kolejny marcowy synus bedzie :P

Natkka trzymam kciuki za wizyte :) o ktorej masz? Od razu napisz co Ci wyszlo :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl