BezpiecznaCiaza112023

Marcóweczki 2016

8 lata 9 miesiąc temu #999077 przez natB
Gosia tak bardzo się ciesię :D ale wiesz co pewnie znasz z forum Pani_P mam nadzieje, ze się nie obrazi Klaudia, dowiedziała się właśnie, że zamiast synka będzie córa, a u niej już leci hm 30 tydzień :D także same widzicie :P.. Najważniejsze, że Bobo jest Zdrowe ;)

gabis łap cycki, przydadzą się jeszcze :P..
Ja mam problemy ze spaniem, bo się stresuje wizyta tak podświadomie, ale co nic już nie zmienię :D mogę tylko pomóc dzidzkowi :)

u mnie piersi po 1 ciąży zrobiły się jak dwa flaczki :P potem już z tym nic nie robiłam, ale ooo teraz to zaczynają nabierać kształtów :D i oby tak dalej :))

Cos nasz wątek kwietniowek stoi w miejscu euh :dry: ale i tak będę marcoweczka heh :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu - 8 lata 9 miesiąc temu #999086 przez natkka
Gosia - super, że wszystko w porządku :)
Ja wczoraj byłam na chwilę w pracy, a potem poszliśmy na obiad urodzinowy - mój mąż miał urodziny :) niestety po tym wszystkim byłam taka padnięta, że poszłam spać o 19 i spałam do 4 :)
Dziewczyny mam pytanie bo zaczynam się bardzo stresować :( od wczoraj boli mnie podbrzusze, takie szpilki od czas do czasu i bardzo się boję, że coś z dzieckiem :( czy to jest normalne?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999089 przez Gabiś
Hej laski,

pewnie mnie ochrzanicie i powiecie, że głupol ze mnie :unsure: ale wczoraj w pracy miałyśmy z koleżanką taką historię:

- cały dzień miałyśmy otwarte okno, bo duchota, i non stop nam osy wpadały do środka, na szczęście je szybko odbijałyśmy packą i uciekały a w środku dnia nagle z wielkim hałasem przyleciał i usiadł gołąbek i siedzi, wystraszyłam się, aż miałam ciarki taki hałas ale machnęłam ręką i poleciał. Jeszcze koleżanka mówi,że jak mnie wystraszył to dzidzia będzie miała tzw. myszkę.
Dziś spotykamy się w pracy a ona mi mówi, że opowiedziała to swojej mamie a ta ją nastraszyła, że jak ptak wlatuje do domu to nie dobrze...ona nie chciała mnie straszyć, więc nic mi nie mówiła, nie pisała smsa, a wieczorem mówi, że dostała telefon, że jej wujek nie żyje...

Wystraszyła mnie dziś. Wiem, że nie warto słuchać zabobonów, że może faktycznie to do niej była wiadomość jeśli w ogóle tak można to nazwać.
Ja mam stracha, aż się zastanawiam, czy dziś nie jechać do swojego gina starego i się przebadać, bo tygodnia w niepewności ja nie wytrzymam.... :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999091 przez Gabiś
natkka - ja miałam w pierwszej ciąży takie "szpili" i mi lekarz mówił, że to więzadła się rozciągają. Nic złego się nie działo. Mam nadzieję, że to ten sam ból.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999093 przez natB
gabis błagam Cb nie słuchaj takich głupot!! Ja w żadne, qle to w zupełności w żadne zabobony nie wierzę.. Wręcz jak je słyszę to mi się słabo robi, moja teściowa jest specem od takich bzdur! :P ze wiesz niby dopóki dziecko nie ochrzczone to do ludzi nie można wyjść :P.. Grr nakazuje Ci nie przejmować się tym :) no stres...

nattka Odpoczywaj to przejdzie.. Faktycznie mogą to być wiazadla, zawsze możesz do gin zadzwonić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999097 przez Gabiś
natB - wiem, że powinnam to mieć w doopie, ale ona głupia po co mi to w ogóle mówiła, ech nie lubię takich ludzi. :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999101 przez Aruneczka
Gabis nie przejmuj sie takimi zabobonami, kiedys ludzie mieli teorie na wszystko, pewnie nawet na piardniecie kota o 12:15.... szkoda Twoich nerwow

Klucie jest normalne, tez mnie czasami tak kuje. Biore wtedy nospe i sie ba chwile klade, przechodzi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999102 przez natB
gabis ludzie czasem Najpierw powiedzą, q potem pomyślą :]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999114 przez Gosia 2712
Hejka :)
Jakas slaba dzisiaj jestem... Wczoraj troche pochodzilam a dzisiaj mam zamiar caly dzien przelezec :P nic nie robie :P

Clue moze i p. dr tak pomyslal... Zapytam sie za 2 tyg na wizycie u mojego gina wtedy bedzie wiekszy to juz moze na 100 % sie dowiem :)

Nat pewnie ze ja znam :) hehe zartujesz? A to niespodzianke maja... A no wlasnie tak czasem jest , moja kuzynka miala miec synka a na porodowce jak urodzila to sie okazalo ze corke urodzila :P To byl dopiero szok :P
Kwietniowki sie rozhulaja zobaczysz :P Ale my Cie i tak z tad nie puscimy :P

Natkka takie bolesci podbrzusza sa normalne bo tam sie wszystko rozciaga... Jedynie co to mocne bole utrzymujace sie dlugo moga byc niebezpieczne...

Gabis nie stresuj sie takimi zabobonami... Chociaz wiem ze jest ciezko bo u mnie tez w takie rzeczy wierza, a w szczegolnosci tesciowa :S ostatnio ja opiepszylam, bo mi zaczela mowic zebym nie patrzala na ogien (bo u nas palilo sie pole) zjebalam ja jak nie wiem co i powiedzialam ze ma wiecej takich bzdur nie gadac przy mnie bo sama kracze takie glupoty a pozniej dziwi sie ze cos zlego sie stalo, powiedzialam jej jak jeszcze raz bedzie tak krakac to zamkne drzwi i jej przez cala ciaze nie wpuszcze :P :D

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999123 przez natkka
Gabiś ja jestem zdania, że jak myślisz, że coś się stanie złego to sama sobie to ściągasz, więc ja zawsze myślę, że wszystko będzie dobrze. Nie mówię, że zawsze tak jest, ale staram się bardzo przyciągać tylko pozytywne wibrację :)
Gosia dobrze powiedziałaś teściowej, po co krakać :]
Ehh, ja też będę dzisiaj cały dzień leżeć bo rzygam jak kot :( zaczęło się od tego, że zobaczyłam białą bułkę, którą jem codziennie :( Nie wiem co mam jeść :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999130 przez Gabiś
Wiem wiem,trzeba myśleć pozytywnie.
Czasem jednak na głupotę nie ma rady.
Ja wpierdzielam wszystko jak małpa kit. Czasem mnie zemdli jak głodna jestem a tak to za chwilę się w drzwi nie zmieszczę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999171 przez Natalia1991
hej :silly: dlugo mnie t :silly: u was nie bylo, ale to wszystko z braku czasu i sily... taki len ze mnie ze masakra..... maly za 2 tyg do przedszkola to nadrobie zaleglosci..... :laugh: :laugh: Dzis o 15 mam wizyte ale sie boje... potem musze zwolnienie zawies i po malego do tesciow jechac.... ale jutro dam wam znac co i jak trzymajcie kciuki... a i laski nie wierzcie w takie zabobony napewno jest wszystko dobrze, a jak sie bedzie mialo cos stac to moze nawet tysiac ptakow wleciec i wyleciec a i tak sie stanie....
Podziękowania: natB

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999172 przez natB
Pomyłki jak widać mogą się zdarzać.. Moja koleżanka zamiast cory urodziła syna, przy drugim lekarz pow. Ze jak i tym razem się pomyli kupi całą wyprawkę dla malucha, ale przewidział płeć drugiego malucha :)..

gabis mam to samo, nie mogę być głodna bo mi jest słabo i niedobrze.. Czasem rano przed śniadaniem musze coś na szybko wciągnąć.. A teraz zjadłam paczka i zagryzlam surowkami :D mniam mniam :) a tak ciągle bym jadła mięso :)

nattka przytulam eh.. Te wymioty są okropne, mnie na samą myśl juz skręca :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999189 przez Gabiś
natB - no to mamy tak samo z tymi mdłościami. Też czasem muszę coś szybko zjeść. A dziś robię furorę w pracy bo jem bułki z pasztetem z żurawiną i ketchup na to :lol: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #999216 przez Gosia 2712
A zapomnialam wam powiedziec ze mam juz umowiona wizyte na badania polowkowe na 19.10 :P to bedzie 20t 1dzien :) Hehe gdzie tam jeszcze pazdziernik :P tyyyyyyyllle czasu :P :silly: :whistle:

Natkka bidoku Ty nasz :( wspolczuje tych wymiotow :S a moze na ciemne bulki sie przerzucisz ?

Gabis to widze ze nie jestem sama :P :whistle: moj M. stwierdzil ze wiecej jem niz on hehe :P :whistle: :blink:

Natalia trzymam kciuki za wizyte :) koniecznie daj znac co Ci lekarz powie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl